Споделена история от Други

Странен сън? Дали е реалност
Нали знаете, че има един странен не знам как да го нарека... айде обичай в навечерието на бъдни вечер да сложат парче питка под възглавницата и ще сънуват истинската си любов. Учихме го по литература и аз исках да порбвам. И така легнах да спя и сънувах едно момче което седеше на един училищен чин и беше много красив. Събудих се и си казах, че е просто глупав сън.

Наскоро се преместих в ново училище и видях това момче в класа ми е! Точно той е сигурна съм и да, влюбена съм в него. Но когато сънувах съня не го познавах изобщо. Какво означава това?

Коментари

1.   Заблудила си се сбъдват се само лошите кошмари:)

2.   Чиста случайност.

... СПокойно, не можеш да предсказваш бъдещето..

3.   , Точно той е сигурна съм и да, влюбена съм в него. Но когато сънувах съня не го познавах изобщо. Какво означава това? ' това означава deja vu по-добре говори и момчето

4.   Не знам доколко е истина тая история, но да ти кажа.. Някак не ми се вярва. Аз принципно не вярвам в тия неща а това конкретно за пръв път чувам.. Може пък наистина той да е момчето за теб, живота е странно нещо.
Тони

5.   Научно доказано е, че сънищата не предсказват бъдещи събития, а са в резултат от вече минали действия.

6.   Това звучи наистина интересно. Може ли да ми обясниш как точно се прави? Мерси предварително :)

7.   Незнаех за това поверие ще го пробвам на Бъдни Вечер:)

8.   От авторката:Ами, не знам как тоно става. Просто понякога се случва и преди ми се е случвало. Веднъж легнах да спя и сънувах странна катастрофа на следващата сутрин по новините даваха за точно тази катастрофа със същите хора. Везмъжно ли е да съм медиум или нещо подобно?

9.   Това съм го чувала и преди от друга жена, която каза, че сънувала мъжа си години преди да се запознаят, така както изглеждал на някаква снимка.
На мен също няколко пъти ми се е случвало да сънувам нещо и след това да го видя на живо. Невероятно, но все пак се случи.

10.   ти май си вярваш :D кви глупости говориш.. стига си измисля

11.   Към коментаторите... чуда ви се защо въобще пишете такива ненормално прости коментари..
Към №1-... зле си..
Към №2 - Няма нищо случайно.
Към Авторката - Не виждам какво общо има храната със сънуването но без значение... ако искаш нещо, рано или късно ще се сбъдне. Има хора, които сънуват бъдещето, и си спомнят всичко, други не го. Но това че го сануваш едва ли те прави медиум... ако всичките неща които аз мога да правя се считат за такива аз ще съм като ангел или бог или примерно смърт или нещо :ДД Ta не нахъсвай нуждата ти за величие, и се кефи на късмета ти и вземи това момче.

-Death_Blade ^

12.   до авторката ми не не си медиум просто сънуваш сънища дежа ву сънуваш случка и после става в истинския свят до това момче дето си го сънувала остави на съдбата ще ви събере някога

13.   Здравей, не знаех за този обичай, звучи интересно.

Аз и някъде другаде бях писала, но пак ще ти кажа, че и на мен ми се случи това. Преди години, още когато бях малка, когато ми беше напрегнато или денят ми беше гаден, преди да заспя си представях как един мъж идва и ме спасява от всичко - и в доста случаи в мислите си заспивах, и го сънувах. Винаги беше един и същ, т. е по един и същи начин. Вече като по-голяма си представях как ме милва, целува - но пак ти казвам винаги беше един и същ човек, сякаш го познавах и в действителността. След време го видях на улицата, разминахме се, той дори не ме видя. Никога няма да забравя как се почувствах. Дори сега като пиша пак настръхвам. Беше същият - очите, миглите, скулите, устните, краката, ръцете. Сякаш го бях създала аз. Оказа се, че не само съществува, ами е гадже на моя позната. Всеки път, когато го виждах се пренасях в друг свят - сякаш го познавах отпреди това. Никога не си и помислих да го заговоря, да се запознаем. Но живота понякога е прекалено интересен и вълнуващ. След доста време той пък ме забеляза, запознахме се и започна да ме ухажва. Но тогава имах човек до себе си и прекъснахме връзка. След време, когато приключих тази връзка и бях наранена, озлобена, тъжна този човек се появи и ме спаси, както в сънищата ми. Подаде ми ръка, а после ми даде и сърцето си. Вече не си мислих за моя герой, моя принц преди да заспя, не го сънувах, защото заспивах до него. Не съм луда, не съм филмарка или да живея в някакъв измислен свят. Наистина ми се случи, дори никой да не вярва. Не искам обяснения, не се опитвам да си обясня всичко това, не е нужно, а и едва ли ще успея. Иронията е, че ние сме от различни градове, много далечни , аз бях приятелка на неговата първа любов (макар и мноого отдавна), а той приятел на моята. И в един момент се разминаваме на улицата.. и след време нещата как се промениха.. Дори на първата ни официална среща една гледачка ни каза, че след време ще пламне голяма любов, каза ни много неща, които се случиха.
Като цяло в тази връзка имаше много такива моменти, в които си мислех, че има някаква сила, има нещо специално, някаква лудост или шега на съдбата.
Обаче аз ти вярвам и вярвам, че това може да се случи и на някой друг. И му го пожелавам, защото това е едно невероятно чувство - едно чудо. Отплеснах се, но това ми е един много скъп момент от живота, който само ме кара да си мисля, че има много странни събития, много изненади и обрати.

Авторке, както казах не знам и не ме интересува какво означава това. Ако е истина историята ти и си сигурна, едва ли можем да ти отговорим. Понякога и не е нужно. Остави тази красива загадка, остави и съдбата - щом те е срещнала с някого има защо. Успех

Лоша

14.   Много скоро може да се окаже, че сънуването на подобни сънища е важна част от ежедневието ни.
Номер 5 - моите уважения към науката, но през 80-те години на миналия век учените са имали едно мнение за общия брой гени в човешкия геном, а сега се е оказало, че бройката е друга и при това много по-малка от изтъкваната тогава като абсолютна истина. Изводът е ясен - науката е полезна, но не и безгрешна. Глупак е този, който разчита на нея за абсолютно всичко и не се съмнява поне малко в становищата на учените. :)

15.   Имаш огромно въображение

16.   Аз научих наскоро за него. Вярвам ти без никакво съмнение.

Реших да пробвам и аз, но по друг начин преди няколко месеца, не вярвах, че ще сънувам нещо смислено още по-малко, че ще помня съня след като се събудя, но ето, че си легнах и заспах, сънувах един мой бивш колега, беше се преместил в родния ми град. Сънувах, че влизам в кабинет, той седеше на стола зад бюрото, при него имаше и някакъв мъж, който не познавах. Аз го попитах ''какво прави тук '', той каза нещо, но него запомних, оставих някакви документи и му казах сбогом. След това се прибрах и разказах на майка ми, че съм го видяла. Много се изненадах на сутринта, защото не съм си мислела за него, за да го сънувам точно в тази нощ.

Marilyn