Споделена история от Други

Кола маска на Клеопатра
Козметичката ми ме обеди да си направя кола маска на Клеопатра на устните. Каза, че после нямало да има косми. Да, ама не-сега ми поникнаха ужасни черни косме. По-зле е отколкото преди. И не само това ами получих страхотен обривна мястото на което ми направи колата маска. После я потърсих, за да ми даде обяснение, уж имахме среща, но тя не дойде.

Искам да посъветвам красивите жени да внимават какви процедури им правят на лицето, за да не заприличат на баба Яга като мен. Аз ако я намеря тази козметичка дали мога да я осъдя?
~Кървава победа~

Коментари

1.   Здравей!
Аз бих ти препоръчала лентички за премахване на косми от аптеката, точно за тази цел. Няма да рекламирам сега марката... Много ефективни, по-евтино е и става в домашни условия.
А твоята козметичка... хаха нямам думи...

2.   Кристиана:

Първо, съжалявам за теб.
Второ, направо ме разсмя! Естествено, че НЕ МОЖЕШ да я осъдиш за подобно нещо. Мога да ти дам същия пример:
Ако някой ти каже да се хвърлиш от моста и ще загубиш килограми, и ти го направиш, после можеш да го осъдиш ли? Няма как да стане това. Ти го правиш на своя глава. Ако слушаш всичко кво ти казват... си загубена миличка.

Айде сега пийнете всички по една чаша отрова за мишки, в малко гореща водичка разтворена, и моментално ще станете красавици. Ако ефекта е обратен, осъдете ме! :))))))

3.   Аз пък ги скупя с пинсета. Всичко си е ОК

4.   Да, така е, съгласна съм с номер 2. Преди години имах имах подобен проблем със зъболекари. Имах един зъб за спасяване, който беше труден за оправяне и смених няколко зъболекари и в крайна сметка всички те направиха различни процедури за да изкарат пари. Имаше една професорка дето ме убеди да ми работи още сума ти други зъби, от което изобщо нямаше нужда, но не го разбрах тогава, защото и се доверих, и смятах, че щом тя казва, значи така трябва. В крайна сметка всички тези ме ограбиха, само една единствена зъболекарка каза - няма нужда това да се прави. Можеш спокойно да си живееш и без един зъб, не ти пречи.

5.   Много съжалявам миличка... дано нараненото място се оправи много скоро!
Искам да ви попитам какви лентички от аптеката си купувате? Кажете марка, моля. Аз спрях да си взимам лентички от аптеката, защото нищо не правят, само лепилото ми остава по кожата...

6.   А грозните жени да не внимават с процедурите, на тях и без това няма да им личи :)
Много весела история!