Споделена история от Тинейджърски

От скоро започнах да се ''увличам'' по друго момче
Здравейте, аз съм момиче (няма да споменавам години)

Историята ми е такава. Имам ''сериозна връзка'' от 6 месеца. Но напоследък нищо не върви. Почти спряхме да общуваме, срещаме се все по рядко. Аз наистина бях много влюбена в това момче, обичах го. Не казвам че сега не го обичам, но просто не и както от началото.

От скоро започнах да се ''увличам'' по друго момче. То е от тип ''женкари'' няма сериозни връзки и зарязва момичета заради това че са ''грозни'' . Не мисля че това момче е за мен.

Но да се върнем на връзката ми. Мисля че вече няма какво да се направи за да се продължи. И аз и той направихме много за да останем заедно... Не искам всичко да свърши.. а може би аз съм виновна. Все аз съм сърдитата, нацупената и тази която се държи ''студено''.
Не знам какво да правя, много съм объркана. Моля Ви дайте съвет.

П.П-Опитах се да бъда крадка, и ще съм много благодарна на модераторите ако публикуват историята ми.

Съжалявам за допуснатите грешки, запетаи и прочие,но много бързах

Коментари

1.   "Все аз съм сърдитата, нацупената и тази която се държи ''студено''. "

Какво обяснение повече искаш? Нормално да му угаснат чувствата към теб. Киселяк не е готино, мдаа.

bile

2.   Здравей,
Аз съм момче. Не зарязвай момчето до теб. То те обича и не е виновно, че си се държала студено. Ако искаш да те използват-тръгни с другя. Но мисля, че няма да постъпиш правилно, ти сама си каза :) Не зарязвай момчето ще го нараниш. Не ме разбирай погрешно-не казвам, че си виновна. Просто не се сърди за всяко нещо и няма да сте така раздалечени. Пробвай :) Късмет във вашата връзка!

3.   Много благодаря и на двата коментара.
Номер 2 ще се опитам, но знам ли.. не ме е страх да остана сама, и не мисля да тръгна с друг. Но как да променя нещата, как да го обикна, както преди, а се отдалечаваме все повече и повече.

авторката

4.   Зарежи го ако си достатъчно хубава за този другия тогава се хвани с него и така!

5.   Защо спряхте да общувате? Трябва да дадеш малко повече информация но от казаното до тук мисля че по-скоро ти си виновна

6.   Спряхме да общуваме защото няма какво да си кажем. Тъй като не се виждаме толкова често няма за какво да говорим.. Прекалено съм объркана от всичко това..

Благодаря на коментиралите :))

Авторката

7.   А не се виждате често защото?

8.   До номер 7.
В различни градове сме :)

Авторката

9.   Момчето те обича дай му шанс да ти го покаже по-добре да си с човек който те обича толко много колкото това момче от колкото с другия