Споделена история от Други

Човек е роден да бъде щастлив
Дойдох на тази планета преди 24 години. От някокло години насам осъзнах, че смисълът на живота е човек да бъде щастлив, да развива уменията си и да се учи. Човешките тела и умове са много повече от колкото предполагаме. Ще ви разкажа за способностите които придобих и изводите до които стигнах. Знам, че много хора не са достатъчно пораснали за да разберат написаното, но аз го правя за онзи малък процент от хора, на които ще им бъде интересно.

И така, винаги съм се стремяла към щастие, докато не осъзнах че щастието е състояние на ума. Щастието не зависи от външните обстоятелства, а от умението на човека да се справя с трудностите които са си неразделна част от живота на всеки един от нас. Това беше първата крачка...

Тогава реших да моделирам живота си и да го оформя според нуждите и желанията ми. Дадох си сметка какви хора искам да срещна, каква професия искам да имам, какъв партньор искам до себе си и т. н. Най-изумителното е, че нищо не правя, не си помръдвам и пръста за нещата, хората и обстоятелствата които искам в живота си а те ми се поднасят като на поднос от съдбата. Всичко това постигнах с тренировки. Започнах с дребни неща, като например, мисля за въпросното нещо което желая така, сякаш вече го имам и в 50% от случаите го получавам, в другите 50 получавам възможност да го имам. И в тази връзка искам да кажа, че всеки един от вас го може това, волно или не волно, за това не мислете лоши неща, защото те ви се случват. Вие си казвате, "знаех си че пак ще стане така" и всичко това е защото вие отдавате много внимание на тези лоши неща и така затъвате все повече и повече в помията от страхове, депресии и проблеми на които не виждате решение.

Другото нещо което приемам като постижение над останалите хора е умението ми да пътувам изън планетата ни. Чрез медитация напускам тялото си, отивам на други места, имам преживявания. В подробности не искам да навлизам, защото не е това целта на моята изповед а и знам, че хората не са дорасли достатъчно за да асимилират такъв вид информация.

Хората трябва да знаят, че имат душа. Ние не сме просто био маса. Ние пребиваваме временно на тази планета и всичко което имаме или нямаме тук зависи от самите нас или по точно от нашето мислене. Нашето мислене определя и какво място ще заема нашият разум когато един ден приключи земното ни съществуване и аватара в който се намираме спре да работи или иначе казано-умрем. От срещите ми с духове на починали хора знам, че след смъртта ни тук, духа ни се мести в друг свят, където живее живот подобен на живота ни тук, но с някои промени. И колкото човек е по мъдър и духовен тук, толкова по хубаво място ще заема когато душата му отпътува на там. За това хора, моля ви, старайте се да се избавите от злобата, завистта, всички зли и гадни чувства, депресии, защото те понижават вибрациите на душата ви и вие заемате по ниско място в йерархията. Нека да вървим към еволюция я не обратното. Защото еволюцията не е само физическа, има и еволюция на съзнанието а тя е най-визшата еволюция в историята на нашата планета. По време на пътуванията ми извън планетата ни съм виждала и съм разговаряла със хуманоиди от други цивилизации. Но не с тези, които често виждаме като нло да преминават. А с други, които са на много по високо ниво. Изумителни същества, които не водят войни помежду си. Същества с толкова мощен ум, че биха могли да създават реалност само с мислите си. Това са хора от друга раса в много по напреднал етап от еволюцията си. И те продължават да се самоусъвършенстват.

За всички хора, които ще кажат, че не съм добре, ще ви кажа, две неща. Първо - физически и емоционално съм перфектно и второ, ако не разбирате това което сте прочели, това не ви дава основание да го отхвърляте, но за да достигнеш и до това трябва малко акъл. Ще го кажа на прост език - хора, бъдете по мили, усмихнати и добри един към друг и ще видите че живота ви ще стане по-добър. Мислете позитивно, защото живота е такъв, какъвто го виждате през вашите очи. Всеки човек има трудности, важното е да се научим да се справяме с тях. Защото по пътя на еволюцията много от нас ще останат назад.

Застанете над битовизмите поне за 1 час на ден и ще видите неща, които преди са били пред погледа ви, но не сте ги забелязвали. Ще добиете прозрения и умения, които ще са ви много полезни в отношенията в семейството и обществото и най вече в отношенията със самите вас. Първата стъпка е да бъдете щастливи. От там нататък, всеки е това, до което е израсъл а пред нас е най-хубавото нещо - възможността сами да избираме пътя си.

Коментари

51-53 от 53

54.   лол еми 49, прав/а си, не сте достойни за толкова ценна информация с вашите човешки глупости. Казах едно нещо, всички тръгнаха да реват с по 100 коментара, пренебрегвайки смисъла в коментарите ми. Евала ви ;)

Death_Blade ^

56.   Авторката, как да разберем, че това е сродната душа в нашия живот..
Че, това е нашата една единствена любов? :)

57.   Аз не съм авторката, но ще си позволя да отговоря на въпроса на 56. Според мен няма такова нещо като единствена любов и това е голямата грешка на много от нас, че сме свикнали да живеем с тази мисъл. Ако приемем, че има единствена любов означава да приемем, че някой някъде е определил това предварително, тоест, че животът ни е предначертан, а това, както видяхме в тази тема, не е така. По света има много хора, които бихме могли да обичаме и ако даден човек не обича нас, най - доброто, което можем да направим за себе си е да го забравим и да се съсредоточим в търсенето на някой, който ни прави щастливи. За това на първо място трябва да заобичаме себе си, за да може да би обича истински и някой друг. :)

51-53 от 53