Споделена история от Други

Проблем със samsung gt-s5230
Здравейте, имам проблем с телефона си... Както виждате от заглавието, той е samsung gt-s5230.

Преди известно време ми беше скучно и реших, че облика на телефона ми ми е писнал и реших да го сменя, което беше и най-голямата ми грешка де... Разгледах разни теми (попринцип телефона ми предлага само 2 теми, и двете от които са прости, но няма значение). Имаше теми като на iPhone, Win 7 и други. Избрах iPhone, автора беше казал, че има и рискове, но аз реших, че нищо не може да се обърка... е да, но не. Изтеглих си го, телефона ми придоби лика на айфон, беше на италиански, успях да го оправя някак си, но имаше и други проблеми и реших да си го върна по старому... Човекът беше оставил линк за оригиналния firwmare, изтеглих го, сложих го... На пръв поглед всичко изглеждаше добре, но камерата ми не работеше... Като почнех да снимам ми се появяваше нещо като лист от страницата и телефона забиваше, дори не можеше да се изключи без да се извади батерията. Ии така до днес, реших да си го оправя, но не успях отново... изтеглих нов firmware, но сега пък нямам интернет на телефона и ми изписва 'Camera Failed'... Също така и нямам български на телефона...

Та искам да попитам дали някой може да ми каже откъде да си изтегля оригиналния български firmware на телефона или да ми каже начин, по който да си оправя ПОНЕ камерата .. А ако няма такъв се чудя дали да го нося на ремонт... Мерси предварително, ако някой реши да ми помогне ... :)

Коментари

1.   Качила си кофти софтуер

2.   Скъпа моя приятелко (да, познавам авторката и знае коя съм аз ;д), защо трябваше да си прецакваш телефона .. когато човека е казал, че има опасност да стане така? Има решение - хвърляш го от терасата, отиваш при ваш'те и им искаш нов телефон. :) Глупости говоря ся, просто не знам какво да ти кажа .. Да си мислила. ;дд ;*

3.   Потърси в интернет, има възможност да върнеш телефона си в първоначалното му състояние, както си го взел(а) от магазина. Опасността е, че е възможно съвсем да си прецакаш софтуера и е по-добре да платиш на техник да го направи. НА моя ми се е случавало да го правя веднъж и за щастие всичко мина ок. Ако решиш да го направиш, прехвърли си всичките данни (снимки, тел номера и т.н. на външната памет). Успех

Лола

4.   Номер 2 не се прави, че познаваш авторката...

5.   Привет :)

Потърси из нета как да флашнен Star-a с оригинален firmware. Би трябвало да помогне. Подчертавам - с оригинален firmware.

*Syndrome

6.   Номер 4, авторката знае коя съм и знам какво пише в темата много преди да я пуснат. :) Ти не се прави на голям разбирач. ;))

7.   Влез във android bg forum, там потърси раздела за твоя телефон и пусни тема! Ще се намери някой който да ти помогне!

8.   Аз също си изтеглих ай-фон тема от същия саит, но на мен всичко ми работи! Отиди на клавиетурата на телефона и напиши *2767*3855# Този код ще ти рестарира телефона напълно и може би ще се оправи. Успех!