Споделена история от Други

За началото на десетилетието
Здравейте, пиша по повод на една тема за 90-те. Аз съм роден 1988 година и помня 90-те много добре - беше много яко време. Но да бъдем честни, началото на сегашното десетилетие също бяха добри години. Имам предвид времето от 2000 до 2004 година.

От 2005 насам доста неща се промениха и просто вече не са същите. Вече всичко е едно такова тъпо. На вас липсват ли ви 2000, 2001, 2002, 2003 и 2004 години? На мен - абсолютно, само 2002 не ми липсва поради лични причини, но тогава музиката беше по-яка от сега и по телевизията все още даваха яки неща.

Коментари

1.   Ееее, на някои много може да им липсват. Зависи на какъв етап са били от живота си.

На мен ми лиспват например. Има за какво Тогава бях на 30....

Много ме разсмя с историята си, сладурче....

2.   Не искам да се връща нищо. Отвратих се от онези дни. Тогава беше невъзможно да се работи. Добре, че се избиха боклуците. Сега е по-бистро времето.

3.   Оффф и на мен ми липсват адски много, но заради лични причини. но, да прав си, че беше по-интересно. а може би ти вече си пораснал и това което дават по тв-то не ти е интересно, а тогава ти е било :)

4.   До първия - говориш абсолютни глупости. Или си комунист от БСП?

5.   От номер 1 до номер 4:
Е, нищо не си разбрал от коментара ми, номер 4. Пошегувах се,че ми липсват не заради друго, а заради това, че бях по-млада, а ти ме изкара комунистка...

Ха-ха... Някои хора наистина не разбират за какво иде реч....

6.   Уважаеми, в края на 90-те ти си бил/а на 2 годинки, как можеш да даваш адекватно мнение?! Просто си сбъркал годините. Успех!

7.   Олее аз пък винаги съм си мечтала да танцувам на дискотека през 80-те. Наистина си прав-и на мен ми липсват последните години.... И музиката беше много по-хубава..... а сега-само някъв тъп хип-хоп и навсякъде само негри...

8.   Ами и на мен ми липсват страшно много миналите години дори 1997-1999 също ги помня :) Мама и тате бяха млади ходехме навсякъде а сегаа .. пък и както казваш ти музиката беше по-хубава :) Ама радвай се и на тия години,че някой ден и те ще ти липсват :)

9.   И на мен много ми липсва всичко! Макар,че бях малка си спомням доста работи .. хаха музиката беше по-хубава,хората не бяха толкова претенциозни .. сякаш нещата бяха по-прости .. И моите мама и тате бяха млади .. По-големите от мен откачалки и те остаряха ..
Общо взето всичко се промени! ЗА ЖАЛОСТ! ;(