Споделена история от Други

Странни сънища
Здравейте хора искам да ви споделя моите странни сънища...
Значи вече няколко години сънувам убийства, кървища и какви ли не глупости. Не знам за мен това не е нормално.
Преди 2 дни сънувах че съм в една къща и влизам в банята просто инстинкт някакъв и виждам едно корито пълно с кръв и до него одран ама наистина одран мъж въпреки това не се уплаших.
Много пъти съм сънувала мои приятелки как умират също така и моята баба и различни хора познати които всъщност са си живи. Не знам какво става писна ми да ги сънувам. Не ме е страх от това, което виждам в сънищата си просто се питам защо? !
Странно а дядо ми преди 35 години е бил убит но аз не го познавам едва на 18 съм.
Споделете какво мислите вие за това.

Коментари

1.   Мисля, че много филми гледаш. Спри ТВ-то и ще се оправиш.
И моят дядо е бил убит (от комунистите в Белене), да не взема сега аз да сънувам лагери... пълна глупост

2.   Може би подсъзнанието ти подсказва,че ще се случи нещо трагично за теб. Може и да е съвпадение,но снощи сънувах наборите ми,че си уговаряме среща на набора в Банско и то за нова година и странното е че тази сутрин получих обаждане от бивша съученичка за да ми съобщи,че ще има среща на наборите в събота..Е разбира се няма да е в Банско,но все пак ще има среща като в сънят ми.

3.   от автора
до номер 1
Филми гледам рядко и то само и единствено комедии или някои романтичен нищо друго!

4.   Стрес, нещо не е както трябва в живота ти и мозъкът го отразява в мисли (сънища).

5.   Има причина да сънуваш кървища, но само ти можеш да разбереш каква е.

И аз в продължение на години сънувах, как някакви малки животинки, за които трябва да се грижа постоянно умират по един или друг начин. В един момент ми писна и реших да разбера причината и да я отстраня. В общи линии това, което направих беше - седнах и се замислих - защо сънувам такива неща!?

Подсъзнанието ти ти дава достатъчно информация чрез сънищата, просто се замисли.
Какво означават за теб хората, които сънуваш? Приятели, врагове, непознати?
Как се чувстваш, когато видиш кървищата? Страх, безразличие, безпомощност, задоволство, съжаление?
Какво правиш след като ги видиш? Бягаш, викаш, парализирана си, нещо друго?
Какво чувство изпитваш след като се събудиш?
Има ли някакви периоди, в които по-често сънуваш такива сънища и в които не сънуваш такива сънища?

Ако след като отговориш на горните въпроси все още ти е трудно да видиш причината, пиши. Ще следя темата и мога да се пробвам с някои налучквания, въпреки че причината е свързана с личния/семейния ти живот и едва ли ще уцеля.

Успех!

6.   Аз много вярвам във сънищата и Имам съновник на ванга. Ако сънуваш кръв до колко знам къвта е истина. А това че ги сънуваш често тези неща може да си се стреснала от нещо или от някои и това да е причината. не го мисли или ако те притеснява толкова иди да ти баят мисля че ще ти помогне

7.   спомени от минал живот...? :) Често се възпроизвеждат в сънища.

8.   Ох.. и аз имам някакви такива странни сънища... преди няколко дена сънувах две поредни вечери как вървя по някаква улица и стрелям против волята си по цивилни, но колкото и да се дърпах и да се опитвах да хвърля някъде автомата (да, автомат беше) той като че ли беше залепен за ръцете ми... беше ужасно, толкова много кръв... а аз никога не съм играла кънтрър страйк или нещо подобно, дори не гледам филми на ужасите, само романтични :(