Споделена история от Други

Китайски телефони - мнение?
Здравейте, искам да ви попитам имали ли сте някога китайски телефони. Намерих един сайт fastcardtech. Аз съм си харесала една реплика на Samsung galaxy note 2, но не знам дали характеристиките му отговарят на написаните в сайта. Моля споделете струва ли си? :)

Коментари

1.   Я не се излагай! Който продава фалшифицирани телефони, и без това не е сериозен търговец. По-добре си вземи телефон от някоя заложна къща или с договор. Пълен боклук са тези телефони, не са никакви смартфони, защото нямат операционна система или е някакво менте.

2.   НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ и пак не.... Никога не си купувай телефон реплика... Не си хвърляй парите на вятъра. Преди две години си купих един Айфон 3 реплика. Пълен боклук. Тъчскрийна му не работеше както трябва, камерата 0, 3 пиксела, а пишеше че е 3 или 5 не помня точно. Менюто вътре преведено донепреведено. Екрана се завърташе без причина. Да не говорим че нямаше никакви екстри, wi-fi и дума да не става. Това е просто една жалка имитация на телефон. Не заслужават и 5 лева според мен. Но това не е всичко. Батерията му падаше за 30 минути.. Да 30... накрая му се прецака зарядното след една седмица ползване. Един приятел си беше взел самсунг пак реплика - същия боклук като моя. Според мен това са едни жалки подобия на телефон, които не си заслужават. Не прави тази грешка...

3.   Пълни боклуци са, аз се бях излъгал, но се радвам, че е отървах...

5.   Един китаец си продал душата на Дявола срещу това той да го дари със свръхсили!

... и след една седмица тя се счупила... :(

6.   ами незнам аз така си поръчах iPhone 4 реплика и се оказа пълен боклук!!! Просто мое мнение :)))

7.   По добре си спести тези пари и изчакай да събереш за истински, защото с тези китайски измислици можеш да удариш на камък

8.   Китайците имат и прилични машини ZTE. Естествено не са реплика и са със скромни данни.

9.   Имах китайски, развали се точно за 4 месеца

10.   Купувайте истински китайски телефони, а не реплики.

11.   От авторката: :( хора наистина ли са толкова зле. Отчайвате ме. Така съм се зарибила, но ако се окаже бъгав какво ще го правя? Споделете още, моля Ви!!! :(

12.   Ами наистина не си заслужава да си хвърляш парите на вятъра. Privileg са китайски, общо взето са тояги, при някои модели дисплеите не реагират добре, но като цяло стават за нещо. Наскоро попаднах и на друга марка, която тепърва се утвърждава в този сектор - Prestigio. Евтини са и имат доста добри характеристики, а от мненията по форумите разбрах, че мнозинството хора са много доволни. Препоръчвам ти тях вместо жалките реплики.

13.   Благодаря номер 12, ще ги разгледам. Искам да ви попитам какво мислите за този http://www.fastcardtech.com/goods-7686-HDC-Galaxy-Note-2-Pro--MTK6577-Dual-Core-12GHz-512M-Ram-54-inch-960*540-QHD-Screen-8MP-Android-Smart-Phone.html, дали ще е хубав. :)
От авторката

14.   http://en.zopomobile.com/ рагледай тук.Не си купувай телефон от Бг.

15.   Здравей искам да те питам поръча ли си телефонче от този сайт www.fastcardtech.com и дойде ли ти със всичко както е описано ?

16.   Аз, имам китайски тел. Не мога да повярвам какви глупости пишете за тях. Китайският пазар е огромен, и едва ли с боклуци можеш да се наложиш. Колегите по-горе сигурно са си купили тел. за по 100 лв. правени в някой гараж, ама стремежа ни да сме по тарикати от другите е пословичен. Моят тел. е ZTE U950 характеристиките му съвсем не са скромни излезе ми около 210 долара и от това което получих за тези пари съм повече от очарован. Следващият тел. пак ще е китайски.

17.   Има много качествени китайски телефони, но не точно от този сайт. Поръчал съм 3 телефона от там и всеки път имаше проблем. Първите два не отговаряха на описанието, а третия въобще не пристигна. По добре от www.dhgate.com

18.   Какво ще кажете заPO5-TW9800 единственият проблем е WI-FI
и да хвана свободен ентернет ми мъкне паричките от платена мрежа какво да направя?

19.   Аз си купих Cubot A6589, с 4ядрен процесор. Невероятна машина е. Преди това бях с Desire HD, Iphone 4s, iphone 2.Нито един не се доближава близо до кубота.
И аз се чудих за въпросния сайт, но ще пазарувам друг телефон вероятно от алиекспрес.

20.   Вземи си някакъв оригинален от на Самсунг от някой магазин например тех.нополис има един много евтин около 179 лева е. Има си wi-fi, android ginger bread хубава камера 2 мегапиксела или 3 . Ако си заинтересована ето ти и модела: Samsung Galaxy Y - хубав модел е.
Samsung Galaxy Pocket също не е лош много е сладък ама мъничък :D

21.   от писателя на историята :D : Аз вече си купих смартфон от България и съм много доволна. Чак се радвам, че не е от Китай. Моделът е Samsung Galaxy Note GT-N7000. Много го харесвам. И аз вече съм на мнение, че е по добре да си купиш от тук. :)))

22.   "хубава камера 2 мегапиксела или 3" не са за едно изречение. За 179 лв. от машината за пари на Самсунг ще вземеш нещо което НЕ ТИ ВЪРШИ РАБОТА. Наскоро си купих LENOVO А820... е няма такъв тел. просто, гарантирам че оставя в точка всичко на Самсунг в ниския и средния клас, а екрана няма нищо общо с прехвалената мътилка AMOLED на Самсунг.

23.   Аз и мои приятели сме си поръчвали от този сайт, и всичко беше наред. Просто внимателно трябва да се гледат параметрите на телефона, (ако имаш съмнение питаш), поръчваш го, до 2-3 седмици идва. и кеф.
Сега съквартиранта зарибих и ще си поръчва от там смартфон.

25.   Здравейте! Поръчах си телефон от въпросния сайт за 260$
Чудя се дали ще ми го изпатят на митница.
Ако някой от пазарувалите има някакъв опит моля да сподели!!!

26.   има непознати марки добри и на добри цени. Не си хвърляите парите на вятъра за.. скъпи неща

27.   Не купувайте от fastcardtech. Имам опит с този сайт. Препоръчвам Алиекспрес.

28.   аз имам китайски, и вобще нямам настройки за WI-FI незнам защо е така .

30.   Хора и аз се опарих от китайската фирма CUBOT, ако видите тази фирма не купувайте пълни боклуци... Рекламациете им са като на бит пазар....

31.   Каквито и "оригинални" телефони да сте си взели, просто погледнете къде са произведени :)

32.   Ахахха. Кой ви плати да плюете китайчетата :)
Аз ползвам Umi и съм много доволен.
Идете им дайте грешни пари на нашите търгаши...
А от Алиекспрес недейте.. Може и да се опарите от някое менте, дори и на китайски телефон има ментета там.
За сигурност ползвайте Minideal.

33.   Има по китайските сайтове телефони на Meizu страхотни са, също и на Lenovo не са ментета. Когато си избереш някой телефон даваш поръчка също да ти направят менюто на какъвто език искаш. Идвати готов разкодиран. Lenovo A8-109$, 13MP camera, Meizu m2-119$, 13MP camera.

34.   Китайският сайт за телефони за Meizu и Lenovo влезте в GearBest.