Нагъл е, но съм влюбена
Аз съм момиче на 19 години от морски град. Той е на 26 и е от столицата. Идва тук по работа, понякога тук остава повечко, там се прибира за малко и така.
Невероятна химия има между нас, много се влюбих, той също.
След като се запознахме, ми каза че си има приятелка в столицата. Казах си, че тогава не искам да се занимавам с него.
Не исках да му го казвам, защото не знаех той какво точно иска от мен и ме беше страх да не се изложа.
Той не спря да ме търси, аз го избягвах, не му вдигах, а като му вдигнех измислях оправдания. Той не се отказа.
Накрая ми призна, че ме харесва, казах му че и аз го харесвам, но не искам нищо, че не ми се занимава с нищо в момента.
Все едно нищо не му казах, той си знаеше неговото. Целуна ме.
Каза, че е луд по мен и усещам, че е така. Мисля, че иска неангажираща връзка с мен.
Държа да уточня, че не е женкар, или бройкаджия. Напротив останах с впечатление, че си подбира партньорите и предпочита да издържа дори дълго без секс, отколкото да го направи просто с някоя.
Поставям се на негово място, ами какво друго да иска. Има едно момиче в единия град, едно в другия и в същото време иска свобода, на няколко пъти ми отправи намек за това.
Започна да поставя веднага условия, след целувката.
От тогава и постоянно ме търси и настоява да се виждаме.
Но като спра да се поставям на негово място, от моя гледна точка, този човек е безобразно нагъл. Не стига, че той ме иска, аз се дърпам, ами и поставя условия и то не директно, а с намеци.
Докато е в другият град не ме търси по никакъв повод. Става ми обидно, той ме има за играчка.
Като дойде започва да ме манипулира и чак ме кара да се чувствам едва ли не аз гадната и виновна, за това че го отблъсквам.
Той иска всичко-нея, мен, свобода- а за мене какво остава- нищо. Нито ще имам него, нито нищо.
Ако правя секс с него, той ще получи това, което иска-аз не. Напротив ще се привържа със сигурност.
Не е хубав човек.
Като дойде тук и започва "какъв е проблема, защо си толкова гадна, защо ме мъчиш, всичко ще направя каквото поискаш, "...
Като се замисля какво мога да искам, освен да не го деля с друг.
Не бих искала да го разделям с другата, а и знам че той няма да го направи, а и нямам това право. А и като знам, че и за сериозна връзка не става, предвид "верността" му към неговата.
Тоест стигам до извода, че за нищо не става, може би само за секс.
Да, но аз не съм такава. При мен няма такова понятие само секс.
Нямам сили да го отблъсквам повече, когато ме погледне се разтапям и той постоянно ме кара да се чувствам виновна.
Влюбих се, но дайте ми съвет как да действам от тук нататък. Какво да му кажа, той не приема не за отговор.
Някой попадал ли е в подобна ситуация. Отчаяна съм.
И пак подчертавам само секс с този човек няма да правя. Просто дайте съвет. Да не му вдигам ли, да говоря ли, ако да какво да му кажа, без да стана за смях?
Искам да изляза с дойстойнство от ситуацията, а не като някаква жалко влюбена идиотка, каквато май съм.

Коментари

1.   Тоя е пелен долен завършен измекяр. Постави си условията и ако не ги приеме кажи му чао. На 19 години си какво си тръгнала да се занимаваш с 26 годишен зает мъж. Той може да си ги говори така на 5 момичета в 5 града. Просто пича застарява и търси нещо младо докато не е изпуснал влака. Тая в София си я държи за семейство и деца, а тебе си те манипулира за играчка. Когато му писнеш ще те захвърли като боклук. Въобще не се занимавай! Кажи му това което казваш тука. Какво остава за мен? Пак ти казвам много си млада, поживей си, забавлявай се и не се занимавай с мъжки "путки" дето не знаят какво искат. Като те иска да си събира багажа и да се мести, като не те иска да си хваща пътя. Историята ти е точно "Боли ли ме, сърби ли ме? "

2.   Ами просто говори директно, щом той не иска. Кажи му: "С обвързани мъже не се занимавам. "

Така не му обещаваш нищо, ако се раздели с приятелката си, и си казваш защо го отхвърляш.

3.   Бе я го разкарай тоя и си смени телефона! Какво се правиш на ударена... Или и ти не знаеш какво искаш и хем сърби, хем боли?

4.   Пусни му, не бъди егоистка

5.   И аз ще те посъветвам същото като номер 3... Мани го тоя глупак. От 1000км си личи, че те използва, а и по начина по който се държи, наподобява пубер.

6.   Звучи ми като любовен триъгълник - това ли искаш? Светът е за двама.

7.   Не виждаш ли, че иска да ти го... няколко пъти и после чао. Кво се занимаваш с такива?

8.   Не се занимавай, няма смисъл, ще страдаш само. Ако можеш да си наложиш да не мислиш за него по-добре.

9.   Миличка, вземи го разкарай този "сладур", че както вече си хлътнала по него, като нищо ще стане и по-сериозно. Влюбената жена понякога (да не кажа в повечето случаи) е не просто наивна, но и глупава и не вижда неща, които са очевидни! Ти самата казваш, че си момиче с принципи и не искаш да имаш "връзка" тип просто секс. Ами като не искаш - недей! Какво значи "той не приема не за отговор"? Че кой го пита него какво приема, и какво не приема? !

Правилно те посъветваха малко по-горе - смени си телефона, не се срещай повече с него! Ако пък толкова много те гризе съвестта, че си виновна (интересно за какво по-точно) преди да си смениш номера му се обади и си изяснете нещата в разговора.
Някой ще каже, че това е по-страхливият начин, но в случая е по-разумен, тъй като сама казваш, че ти омекват краката като го видиш и най-вероятно няма да можеш да му кажеш нещата направо.
Но при всички случаи го остави! Той самият ти е казал, че иска да има хем свобода, хем връзка тук, хем връзка и там - е, то така не става (или всъщност става, ако ти му позволиш... ).

10.   И в какво точно се влюби? В неверността му към приятелката му, в намеците му, че иска да те чука и бега? Че иска да прави секс с теб и с нея и с още 1-2 ако си намери? Е, че това не е мъж за изпускане бе.
Ма аз пък кво ли се учудвам на вашите женски глупости, продалжавайте да отбягвате свестните момчета и пичове, то те може да са сами накрая, ама вие ще ревете по цял ден, че ви се е паднало поредното лайно за мъж ;) И после ще се чудите с рев къде сбъркахте, как толкова "нямахте късмет" със здрава връзка. И най-страшното е, че няма да осъзнаете, че вие само по такива се заглеждате и в един момент то става неизбежно да си останате с такъв.

11.   На 26 години е, а акъла му на някакво 15-16 г. лапе, което дори не знае какво иска. Я го разкарай, дори не си струва да сe измъчваш за тази долна измет! ;))

12.   Най лесния начин да се отървеш от него :) кажи му когато те попита какво искаш в прав текст:

Зарежи приятелката си и бъди с мен!

Ей на мига ще му видиш гръбчето :)

Не му се връзвай в никакъв случай, винаги ама винаги се питай какво искаш ти!

Толкова е просто.

Успех :)

13.   Не си пасвате. Не сте на една вълна. Не гледате в една посока. Това, което ти изглежда като "химия" и го тълкуваш резонанс, е всъщност зовът на хищника и отговорът на жертвата.
В някакъв момент въвличането в една такава връзка би могло да ти донесе безценна поука и опитност за бъдещето, но този момент не е сега.
Бягай, птиченце, бягай, преди змията да те налапа. Освен ако не е момент от живота, в който трябва да научиш, как се излиза от устата на змия.

Габи