Споделена история от Други

Кошмар, моля споделете мнение. Много съм изплашена!
Здравейте!

Напоследък имам проблеми и не мога да спя, заспивам за по 1-2 часа максимум. А заспа ли сънувам кошмари от различен характер. По принцип много рядко сънувам, но сънувам ли сънищата ми почти винаги се сбъдват. И кошмарите, които сънувам почти не правят изключение. Днес сънувах, че на една моя много близка приятелка, бебето й умира още в корема. И бяхме много разстроени. Когато се събудих бях плакала... Сега продължавам...

Реално момичето не е бременно, все още няма деца, но не знам как да го тълкувам. Моля ви споделете според вас някакво тълкование...Трябва ли да се притеснявам...?!

Коментари

1.   Така, ще ти дам един съвет. Преди да си легнеш удари на екс една текила. Като си легнеш, трябва да заспиш с краката на възглавницата. През нощта главата ще се самоизтегля към пълната с протони възглавница и ти неусетно ще се озовеш там, този път нормално легнала. Навий си часовника за 3часа, направи гимнастика и си легни. Помага много :)

2.   Моето момиче, честно да ти кажа много си въобразяваш. Ако нещо, което си сънувала, се е сбъднало това си е чисто съвпадение и не трябва да му се обръща никакво внимание. Хората обръщат твърде голямо внимание на съвпаденията, а не на това колко рядко те се случват. Така че няма нужда да оплакваш нероден Петко (този израз добива буквален смисъл тук).
Кошмарите ти се дължат на това, че сънят ти е нездравословен и за това трябва да се обърнеш към лекаря си, а не към разни медиуми в кавички например.

3.   запиши се на фитнес, спорт някакъв, каланетика - щом имаш време да сънуваш, че и да го обмисляш, значи не си достатъчно уморена. а има и едни хапченца сладки съница - щастие в кутийка - пиеш едно и спиш като свиня 8 часа

4.   №1 Ти сериозно ли за възглавницата :))) Много ме развесели, честно :)

5.   Не се притеснявай, човек обикновено сънува неща, за които е мислил през деня. Ако ти е минало нещо през ума за това че тя може да има проблем като забременее, нищо чудно че си го сънувала. Така утре ако видиш куче да пресича платното, даже да не си мислила за това, може да сънуваш как кола блъска куче, заради подсъзнанието ти.

6.   нещо си се обременила, а за сънищата просто спри да им вярваш

7.   Зависи доколко буквални са сънищата ти. Ако не са метафорични, то тази твоя приятелка ще забременее и ще абортира. Какво да направиш? Нищо! Не можеш да я плашиш, че ще загуби дете, което още не е заченала. Остава ти само да се убедиш за пореден път колко верни са сънищата ти, ако сънят ти отново се сбъдне или в обратното, ако този не се осъществи. Ако се отнасяше за живота на приятелката ти, можеше да я предупредиш. Но в съня тя губи само детето си, но не умира с него.

8.   Иди на църква. Изповядай се. Пий вино и яж банани преди лягане. Т'ва е.

9.   Номер 2 - не знам дали си въобразявам наистина, когато сънувам ми се сбъдват сънищата и именно затова се притеснявам. В някои случаи сбъдването им закъснва, а в други става веднага на следващия ден. Наистина имам доста проблеми и не знам дали не са на психическа основа тези кошмари.
Номер 3 - ходя на фитнес всеки ден.

Благодаря на всички, които намериха време да споделят мнение. :)