Споделена история от Други

Дерматолог в Пловдив
Аз съм на 16 години и искам да си премахна една бенка от лицето. Бих искала да ми препоръчате някой дерматолог в Пловдив. Ако е възможно да пишат хора, които са ползвали услугите, а не само да са чували, че някой е добър. Имам и няколко въпроса към вас. Трябва ли да ходя при личния ми лекар или направо да отида до дерматолога? Записва ли се час или отивам и се маха веднага? Тази бенка ми създава много комплекси. Най - големия ми въпрос е как да кажа на майка ми? Мога ли да ида сама без да имам 18 години? Не знам как да и го кажа и дали тя ще се съгласи!

Коментари

1.   Бемки не се махат !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако я махнеш можеш да получиш инфекция.

2.   Кажи на майка ти, какво те притеснява. Ти си под 18, ще трябва родителско съгласие.
Иначе бемки се махат оперативно.

Ако ще ходиш на частно при някой не ти е нужно да те види личен лекар и да ти дава направление. Направо отиваш. Ще си платиш за махането.

Ако ще ползваш направление, ще трябва първо при личния да ти даде направление и тогава при някой който се занимава с това. Това е безплатно.

Лично аз не съм си махала.
Иначе аз съм чувала за д-р Балева в държавна болница, може да провериш и в кожния диспансер в Кичук Париж( питай на регистратурата точно каква е процедурата). Има и обяви във вестник Марица за кожни лекари.

Ако бенката е малка и наравно с кожата, а не голяма и изпъкнала моята дъжеря си махна една такава с чесън.

3.   Подкрепям горния коментар 1) или се посъветвай първо с родителите си и лекар :)

Агента

4.   Авторката: Да малка е и не много изпъкнала. Можеш ли да ми кажеш по-подробно какво е направила дъщеря ти? :))