Споделена история от Други

Как да си сменим цвета на очите
Може да ви се стори доста странно, но се замислих възможно ли е да сменим цвета на очите си без лещи. Чувала съм за много неща като хапчета, операции. Има ли и някакъв друг метод. Със кафяви очи съм, а от малка искам сини очи и ще се радвам ако има някакъв начин да станат такива. Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Неотдавна попаднах на статия за някаква изцяло нова процедура, която премахвала пигмента от ириса на окото. От кафяво по желание на клиената можело да добие зелен или син цвят. Необратимо е.

2.   Оффф бе хораааа, радвайте се на това, което имате. Всеки иска нещата, които няма, а никой не забелязва какво всъщност има. Вместо да се радваш, че имаш очи, защото има хора дето и това нямат, ти си тръгнал, -а да си сменяш цвета. А да не ти обяснявам как можеш да се окипазиш с хирургия и да си повредиш органите с хапчета. А и защо всички са хукнали при хирурзи да променят това, което господ им е дал. Тия лекари са просто обикновени хора като теб и мен и не правят чудеса, а и винаги могат да допуснат грешка, те не са богове. Ние сме такива, каквито сме. Не можем всички да сме еднакви.

3.   " от малка искам сини очи " - че ти сега да не би да си много голяма... Я стига глупости!

4.   Това е най-голямата глупост, която съм чувала в сайта...

Не, няма начин освен лещи.

Violet

5.   Освен за контактни лещи за друго не се сещам. Не си прави такива операции рисковано е може да ослепееш някой ден. Пък и те нашите лекари са едни. ;)

Йоана

6.   По оперативен път- премахват ти пигмента, който кафевите очи имат.

7.   Доктор Менгеле практикува подобна операция. Запиши си час при него.
Успех.

8.   до 7

ти па в концлагер ли ще я пращаш :)
не ти се получи шегата

9.   Хахаха, номер 7 ме застреля с коментар :D Ще допълня само - кабинетът на специалиста по очите се намира в Аушвиц.

10.   Еми аз пък от малка искам да стана принцеса, ама ето че принц Уилиам не ме дочака е се ожени :(

11.   до 10
затова пък Хари е още свободен :)

12.   Можеш със силата на мисъта, но ще има необратими последствия...

13.   11, стискай ми палци! :)
от 10

14.   №12, силата на мисълта не се владее от всеки, не се филмирай. Хубаво е, че си прочел(а) някаква смешна статийка, която загатва за някакви възможности, но то теоретично човек може и стени да руши с мисъл, само дето на практика не може.

15.   Номер 12 спука ме от смях. Да не би да съм попаднала при някакви психично не наред. Една иска да си промени цвета на очите, а друга казва, цитирам:

"Можеш със силата на мисълта, но ще има необратими последствия... "

Абе престанете бе хора, да ме уморите ли искате!?

Номер 12 да не би да си случайно... Ами не знам. Например откачила?

Violet

16.   Елементарно, Уотсън, само се удари силно в очите и те веднага ще посинеят

17.   Аз преди време се запознах с едно момче от Русия, което имаше странен цвят на очите- синьо-лилав, самия той беше доста ексцентричен. Естетсвено помислих, че са лещи и го питах, но той ми каза, че си е променил цвета чрез някава операция, май лазер или нещо подобно. Наистина не се виждаше ръбче на леща, вгледах се доста, защото не повярвах. И ако не ме е метнал, значи е възможно :)

18.   Това което искаш е МНОГО рисковано. Можеш да загубиш зрението си заради суетата си. Стой си с твоите очи, защо са ти сини? Не се комплексирай за глупости, научи се да се харесваш.

19.   Винаги съм мислела, че очите на човек са прозорец към душата му. Моите очи също са кафяви, но си ги харесвам и нямам желание да ги променя. Не е важно какви са по цвят, а какво излъчват.
И все пак, ако толкова искаш да си със сини очи, какво им има на лещите? Така няма да си промениш трайно цвета (защото не е гаранция, че синьото няма да ти омръзне) и ще можеш да ги махаш, когато искаш да са по-различни.

22.   С биокинезa можеш дa промениш цветa нa очите или косaтa, също дa се лекувaш. Нaй- общо кaзaно е препрогрaмирaне нa днк. Aко си промениш цветa нa очите примерно, по същият нaчин процесът е обрaтим. Не е нищо повече от товa дa потренирaш спящи чaсти от мозъкът ти дa зaрaботят. Нa бългaрски не видях кой знaе кaквa информaция, но aко знaеш друг език, търси нa него информaция.

23.   В днешно време всеки иска да сложи кофа с химии и вредни операции..

24.   https://www.youtube.com/watch?v=9pDEblIgWtY

25.   Пробвай с капки от лайка, но според мен недей да си причиняваш такива глупости...

26.   Какво занимавате една 12-13 годишна с биокинеза?
Да си купи лещи, да й падат, да ги изгуби и да си направи някое възпаление. Ще й мине бързо мерака за сини очи.

27.   Вече има начин!!! Испански лекар премахва пигмента на ириса на окото. Освен в Испания практикува и в България, както и в Персийския залив. Много известни личности ходят при него. Дори нашия Стоичков ходи. Ето ти линк от интервю на лекаря... http://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/kak-da-smenim-tsveta-na-ochitie-si-2.html

28.   Според мен какъвто си е цвета на очите такъв трябва да да си остане...

29.   Имаше едни клипове в You Tube които ги гледаш в продължение и ти се сменят очите и в действителност действа! Още първия път като го гледах и очите ми от кафяви станаха пъстри на зелени петна! Успех!

30.   как се казват тези клипове дето си гледал