Споделена история от Други

И аз търся филм
Предварително се извинявам, защото има и много други такива теми, но видях, че хората намират филма, който търсят благодарение на Вас.
Този филм съм го гледала преди много години. Много ясно си спомням края. Имаше две момиченца, май бяха братовчедки. Едната беше добра, а другата лоша. Накрая се сбиха и залитнаха към идна пропаст, като се държаха за скалите. Тогава майката ги видя и ги хвана, но трябваше да пусне едното момиче, за да спаси другото. И така пусна лошото и спаси доброто, което май беше нейното. Моля, помагайте.

Коментари

1.   Мисля, че ти говориш за филма ''Добрият син'' . Но в него, децата са момчета. Изтегли го и виж, може да е същия.

2.   Сещам се за добрият син,но той е с 2 момченца и майката пуска нейното дете, което е лошото.

3.   Добрият Син :)

4.   Гледал съм подобен филм само, че с момчета.
The Good Son (1993) с Макколи Кълкин и Илайджа Ууд

5.   The good son / Добрият син / 1994

6.   Бяха момченца.... не знам как се казва но играе Макколи Кълкин

7.   не момиченца, а момченца The good son

10.   Да не е филма ''Мама''

11.   мисля че говориш за Мама и мисля че са дъщери а не братовчедки там