Споделена история от Други

Искам да си купя Шкода
Здравейте, искам да си купя Шкода, като си взема шофьорската книжка, като стана на 18, живот и здраве имам ли парички, ще си купя. Обожавам тези коли! За мен са истински машини! От малка ги харесвам! Спряла съм се на Шкода Октавия ТДИ Тур 2003-6! Супер са! Някой да ми каже мнения за тях, който има такава кола, да ми каже, дали е доволен/а, имат ли забележки тези коли. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ти пък намери каква кола да искаш. Имало и скромни деца!!!

2.   Ти вече имаш толкова категорично мнение, че каквото и да ти кажем е без смисъл. Май искаш само да те насърчим.

3.   Браво на теб. Аз пък искам да си купя мазерати.

4.   Замисли се, защо на 18 години ти трябва такава голяма кола, и за какво ще я ползваш.. Ще ти е по-трудно да паркираш с нея, ще ти дава по-висок разход, а ще е празна.
Ако толкова искаш Шкода може да се насочиш към Fabia и CityGo.

*Syndrome

5.   Зa първa колa , помисли зa някоя , която нямa дa ти е толковa " любимa". Кaто повечето от нaс , вероятно е ти ще я поудaриш , поостържеш някъде ....
В нaчaлото , докaто свикнеш се случвa.
По принцип бих ти препоръчaлa някоя по- мaлкa колa , икономичнa , пък и леснa зa пaркирaне.
Aко си в голям грaд , товa ( място зa пaркирaне) е проблем.

6.   Ee, браво номер 3, и аз искам Мазерати (Гранкабрио) :) Само дето разликата е, че вече имам книжка, ама нямам пари (даже и за Шкода) :(

7.   Взимай една ауди а4 куатро 2001-2002 или allroad, там е истината!

8.   Ти пък 1 стига си нападал/а така

9.   за фабиа комби мога да ти кажа, че е много сигурна кола според немски класации, сравнително евтина, добре е да е от 1, 4 нагоре, иначе "не дърпа". кусурът ? е, че не е маневрена и си трябват маневри при паркиране, на заден се паркира по-лесно отколкото на преден ход, така че ако се ориентираш към нея, наблегни в шофьорския курс на задното паркиране.

10.   Карала съм много коли. Постоянно ги сменям. Но извинявай- ШКОДА??? Вярно, че за всеки влак си има пътници, но защо точно чешка кола. Не разбирам защо ги харесваш. Една кола не е само на външен вид. Никога не бих си купила Шкода, дори и най-новия модел. Най-здравите коли са немските и японските, но за японските трудно се намират части. Защо не се насочиш към нещо немско. Аз в момента карам БМВ компакт и съм изключително доволна. Това, че БМВ-та се карат само от джигити и горят много са пълни глупости. Или ако държиш да е дизелова и читава, защо не погледнеш някой пасат или поло. Разходът им е изключително нисък и можеш да намериш евтини части навсякъде. Все пак няма само да караме, нали? :)

12.   Шкодите понастоящем са Фолксваген, освен ако не става въпрос за някоя на старо от времето преди VW да ги купят...

15.   А някой бъркал ли ти е с пръсти в устата в такава кола?

16.   Номер 10 направо разбива с мнението си. Шкодата не става, ама виж Пасат и Поло са друга работа:), нищо, че всичките са VW отвсякъде. За японските коли преди 10-15 години може и да са се намирали трудно части, но не и сега, 2014-та сме все пак.

18.   Яде ли бой до Голфа?