Споделена история от Други

Моите идеи за подарък
Здравейте, аз съм момиче и с приятеля ми сме заедно почти година. Много се чудех и още се чудя какво да му подаря или по скоро как да го изненадам. Имам две идеи, но не знам дали ще му хареса. Едната е балони с хелий като отдолу са вързани наши снимки и на гърба да пише по няколко мили думи. А другата е албум с наши снимки, послания, спомени от някои по-специални дни от връзката ни. Е какво мислите?

Коментари

1.   Втората идея е по-добра, понеже ше му остане спомен, докато нма цяла вечност да пази 15 балона.
Предлагам също да изкараш една ваша снимка в по-голям формат, да напишеш стих на нея и да му я подариш.
Ако е пушач може да му подариш хубава желязна запалка, и да не пуши - остава спомен.
Да се осамотите само двамата на разходка, да му езпееш/нарисуваш нещо, да го изненадаш с домашно направена торта.

2.   На мен не ми харесва. Не бих подарила на приятеля си наши снимки, при положение, че и той ще има същите. А дали ще са с балончета, сърчица, надписи - все тая. Не знам защо трябва да има някакъв повод, за да му напишеш на няколко листчета или снимки колко много го обичаш и колко много значи за теб. Според мен, това можеш да го правиш винаги и без повод... Взимаш ваша обща снимка/снимки, на които и двамата се харесвате, и почваш да украсяваш или пишеш всякакви неща, които са ти на сърцето.

3.   Това ще трогне момиче, но момче... ако е по-чувствителен, може би.

4.   Ти го познаваш най-добре, но и според мен това не е подарък, който би се харесал на момче. Аз дори като жена като че ли не бих се зарадвала - някак си не съм толкова романтична натура. По-практично ми звучи чаша с наша обща снимка, ако искаш да е свързано с вас двамата. Хем е практично, хем - романтично.
Иначе най-много се помнят подаръците, които радват човека. Ако му купиш нещо, което знаеш, че иска, дори и то да не е пряко обвързано с връзката ви, със сигурност ще го ползва и ще му напомня за теб. Все пак всеки път, когато посегне към него ще знае, че е подарък от теб. А другото ми е малко като сувенирите - ще остане на някоя секция или на някоя маса и надали всеки ден ще разглежда албума...
Но все пак, ако той е романтичен, сигурно ще му хареса.
Ана

5.   Аз съм момче и такива работи не ме кефят. Най-добре да е някакъв практичен подарък, а не украшение за стаята. Такива неща като снимки в рамки и мили думи само момичетата харесват.