Споделена история от Други

5S / S5
Здравейте. Родителите ми ми предложиха да ми купят нов телефон, няма да казвам поради какви причини, само ще кажа, че има такива. И... Не мога да избера. Виждам различни плюсове и минуси и в двата телефона, някои характеристики ми харесват в samsung, други в iphone. Прост пример: samsung има доста по-хубава камера и прави по-качествени снимки. Iphone има по-добър fingerprint scanner. Не мога да посоча кой е по-хубав за мен, всеки има нещо което не му достига и компенсация за това нещо. Така че, моля да споделите мнения, разбира се знам, че повечето от притежателите на samsung ще подкрепят естествено марката, същото важи и за привържениците на iphone, но все пак искам да чуя мнението ви. Моля, без селски обиди и коментари от типа "тая за ква се мисли само с новите телефони да се фука", защото всъщност не е така. Благодаря предварително. :)

Коментари

1.   Iphone5 , според мен е много по-добър, защото има много добри приложения за Iphone. Аз съм за Iphone, но всичко зависи от твоя избор :)

2.   Аз от 3 месеца съм с iPhone 5S и искам да ти кажа, че е страхотен! Камерата е прекрасна, Touch ID-то също, а за SlowMo-то няма да говоря. Аз съм скейтър и съответно ми трябва хубава камера да си записвам скачанията и SlowMo-много ми помага, а и снимам клиповете на всичките ми познати скейтъри (затова все нямам памет :D). Едно момче от моя клас е със Samsung Galaxy S4, а брат му- със S5 и казва, че моя е по-хубав и от двата, така че... Преди и аз имах Samsung, но не съм доволен- лагват и операционната им система е бъгава, а с ябълката нито веднъж не ми е лагвало за 3 месеца. Все пак ти си решаваш, но аз ти препоръчвам iPhonе-а!

3.   S5

4.   То само отпечатъка му е долу-горе хубав((не е)).По добре си вземи с5 аз го имам от като излезе изтървал съм един път го настъпах във вода го пуснах нищо му няма а една колежка има айфон и ходи да и го отключват щото не и разпозна отпечатъка така че ,по-добре самсунг по-здрав ,по-качествен ,по-голям и сто пъти по хубав дизайн.

6.   IPhone 5S невероятен.Работи перфектно.Аз лично от 15години съм привърженик на Nokia ,но сега се убедих че Iphone е перфектния смартфон.

7.   iphone 5, заеби го този 5s,това с тези отпечатъци е супер тъпо ,аз го видях,не си заслужават парите за нещо ,като iphone 5 върши напълно същата работа само че няма това с отпечатъците,нямат друга разлика.

8.   САМСУНГ! С две ръце съм за самсунга. Човече, има 16 мегапиксела камера, доста по-добре снима от айфона, кво да ти кажа. Пък и тея с айфони само искат да се фукат. Единственото нещо, което не му е наред на самсунга е това с пръстовия отпечатък, ама нищо. Иначе има повече безплатни приложения от тея на айфон, примерче: cut the rope
Иначе ти си избираш, ама аз съм за с5.

9.   (Авторката)
Ами... аз намирам iphone-а за по-красив като дизайн, освен това по всичко си личи, че fingerprint scanner-а му е доста по-качествен. Но аз винаги свалям доста песни, имам ужасно много снимки, т. е. трябва ми достатъчно памет на телефона. А при положение, че iphone-a няма слот за карта памет, едва ли ще е много подходящ за мен. На телефона, с който съм в момента, имам карта памет. Не знам, наистина. Ще си помисля. Но ви благодаря за мненията, ще ги имам в предвид. :)

10.   Авторке вземи си iPhone! За музиката има решение- приложението iTube. Безплатно е и има всички клипове от YouTube. А като изгледаш един клип (изслушаш една песен) с интернет, тя ти остава в History-то и можеш да я слушаш и без интернет, а можеш да си правиш и плейлисти! Единият ти проблем е решен! А за снимките не се тревожи- една приятелка е с 8 GB iPhone 4 и има 2210 снимки, така че...

11.   въпроса не е 5s или s5, а s5 или sony z2