Споделена история от Други

Търся филм
Здравейте! Надявам се, че някой ще успее да ми помогне с намирането на един стар филм, който гледах като малък. Не се сещам за име. Помня само, че имаше някакъв мъж, който можеше да накара човек да изгори само като му прошепне нещо в ухото. От много време се мъча да го намеря, но все не успявам. Така че, ако знае много моля да пише. Благодаря!

Коментари

1.   Баси якото звучи!!

2.   Ghost Rider

3.   Във филма Константин (с Киану Рийвс) имаше подобни неща май, ама не мисля, че говориш за него ;/ Дай още някаква информация. Хорър ли беше, мистерия, приключенски? Главният герой как изглеждаше, къде се развиваше действието, всичко което се сетиш.

4.   Може би става дума за "Подпалвачката"? Там едно момиченце можеше с погледа си да изгаря хора и неща, а баща ? го пазеше от фбр и цру. По Стивън Кинг.

5.   Хора, бих искала да използвам случая и аз потърся помощ по отношение един филм, издирвам го дълго. Главните герой са майка и нейния син, които са.... долни измамници и крадци. Работеха съвместно доколко си спомням, дори убиваха. Но винаги успяваха да се измъкнат невредими от ситуациите. Филмът го даваха преди години по БТВ и приличаше на комедия. Струва ми се, че в края на филма, синът беше в затвора и имаше съдилища и тем подобни.. Ако някой има идеи кой е този филм, ще съм му задължена.