Споделена история от Други

Басейн
Здравейте. Тъй като искам басейн (става въпрос за голям басейн, не надуваем), майка ми и баща ми ми казаха да си набележа в интернет някои. Но не съм много наясно и имам няколко въпроса:

1) Ако басейнът е сглобяем може ли да се вгражда в земята и има ли специални сглобяеми, които имат опция за вграждане?

2) От всички басейни, които съм разгледала, дори най-скъпите и големи са с дълбочина не повече от 1м и 30-40см. Можете ли да ми предложите нещо по-дълбоко от метър и 50/60?

3) Няма голямо разнообразие в интернет, затова бих искала да ми кажете някои сайтове с басейни. Разгледала съм 2-3 сайта, но ми се иска да видя и нещо повече.

Първият въпрос ми е най-важен. Не знам дали това е правилното място за подобни въпроси, но моля модераторите да одобрят темата. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Къв басейн бе човек за кво ти е отивай на плаж
вместо да си харчиш парите а някъв тъп басейн

2.   И до плажа ще се стигне. Просто къщата е нова и ще и стои добре един басейн отпред

3.   Разгледай на Whater G. В сайта им има телефон, звънни хората там са много мили и ще ти обаднят всичко ;)

4.   1. Може
2. Просто копаеш по-дълбока дупка
3.www.saitovesbaseini.bg

Но аз бих ти предложил да си вземеш басейн тип надуваем замък.Водата не е много 30-40 см.

5.   Номер 4, не ми трябва надуваем басейн, а голям басейн за плуване и цамбуркане :д (180см съм), поне 170см дълбочина. Но благодаря за отговорите!

6.   Значи басейнът няма нищо общо с морето.
Живея близо до морето, но имам и басейн.
В басейна можеш да си правиш скокчета, затова трябва да има и по-дълбока част.
Можеш и да си спиш в гумена лодка, в басейна :)
Или да си цъкаш на лаптопа.
И как така не можело да е дълбок....
Вика се фирма и ти го прави какъвто си искаш.

7.   Номер 6, а колко ти струваше басейна. Аз тези които ги гледам са по 20-30 хиляди лева. И също, много ли е голяма поддръжката?