Споделена история от Други

Защо се наложи модата на кльощите?
Здравейте, редовно следя този сайт, няколко пъти съм писал за моите проблеми, и понеже в повечето случаи получавам много адекватни и интелигентни отговори, бих искал да задам въпросът, който напоследък много ме мъчи.

От по-младото поколение, т.е. моето (аз съм на 19), всички мъже имат афинитет към изключително слабите, чак кльощави момичета. "Дебели" се наричат тези, които примерно не могат да влязат в XXS размер дрехи и се търсят само момичета, които по моите впечатления, са на границата на болестно състояние. Защо? Какво женско има в това?

Не съм фен на извънгабаритните жени, със сигурност. Но не съм фен и на клечавите, които като ги духне вятъра, ще паднат. Досега съм ходел предимно с такива и се чудех защо все нещо в секса не ми е добре, не се чувствам комфортно или не се възбуждам достатъчно. (даже си мислех, че съм педераст)

Съвсем наскоро се срещнах с едно момиче, което вьобще не е дебело, но има прекрасно оформени възбуждащи (за мен) бедра, има хубави гърди, вьобще има какво да се пипне. По стечение на обстоятелствата, се озовахме в леглото, и такова преживяване не бях имал в живота си! То женствено, възбуждащо, красиво, извивките на тялото са така добре очертани, гърдите й вьобще не са пъпка на ребро, както са на повечето, с които съм ходел.. За пръв път изпитах такова удоволствие, исках още от нея, и още, и още.. А на всичкото отгоре, нейната сексуална енергия сякаш нямаше изчерпване, бе толкова страстна и вьобще нищо лошо не мога да кажа.

Може да греша в преценката си, но досега със слабо момиче не съм имал такъв незабравим контакт. Всички, с които съм бил, са били по-пасивни, не толкова енергични, не ми харесваше, че ребрата им се броят, чувствах се неудобно, сякаш съм легнал на радиатор.. И приятелите ми започнаха да ме ебават, че съм се побъркал и си падам по цоцолани.

Защо това впечатление относно слабите? Защото са по-красиви? Всеки си намира красотата в нещо, за мен това не е признак на женственост, даже напротив - прекалено слабите имат мъжка структура, плоски са като дъски, бедрата им са като на дечица...

Прав ли съм, или греша? Има ли други мъже като мен, които си падат по.. айде, не по-закръглени, ами просто по по-пухкави мадами?
Естествено, че в секса всичко си зависи от жената, но просто си направих такива изводи от моите сексуални връзки. Ще се радвам да чуя мнения както на мъже, така и на жени!
Поздрави.

Коментари

51-53 от 53

54.   Това не е мода, а по-скоро комплексарщина. Много мъже изобщо не обичат слаби жени, но не си го признават, защото ще им се смеят. Аз примерно, изобщо не харесвам кльощави момичета и не ми пука кой, какво мисли по въпроса

55.   И аз все си втълпявах допреди година, че съм "дебела" - като бях 56 кг. /160 см (бюст - чашка C). Наистина ми се струва, че мъжете си падат не по нормално слаби, а по кльощави жени без бюст...
Сега съм 51 кг., свалих ги неусетно, но не се въздържам от нищо вкусно. Нямам намерение да отслабвам повече, искам да се стегна. Спортувам по малко, нямам никакво коремче, имам си нормален среден бюст, крачетата винаги са ми били слаби, само дупето не си харесвам, винаги ми е било малко по-щръкнало. Но по-добре така, отколкото смъкнато и плоско :)

56.   Напълно съм съгласна с автора. Момиче на 14 години съм и тежа 54 кг. Една от приятелките ми е изключително кльощава. Аз съм леко закръглена и със сигурност можа да заявя, че МНОГО повече момчета ме харесват от колкото нея. Всички момчета са ми казвали, че изглеждам много добре и се кефят, че имам дупе и гърди :D За мен лично по-пълните жени са по-красиви, отколкото други, на които всяка кост им стърчи. Както се казва по-добре да се блъскаш във вълните, отколкото в скалите.

51-53 от 53