Споделена история от Други

Неправилно чути текстове на песни
Здравейте!
Надявам се статията да бъде публикувана, за да обсъдим забавните моменти от музиката.

Предполагам не само аз чувам странни неща в някои песни. :D Понякога си мисля, че българският език е навсякъде. Естествено, текста на дадена песен е съвсем различен, но имам някои доста добри попадения в българския. Чува се толкова добре, че често ми става смешно.

Например не знам дали някой е обърнал внимание, че в Derni?re Danse на Indila към 02:18-02:19 в официалния клип се пее нещо от рода на "Свети Влас", или пък в същата песен малко по-рано, "Dans tout Paris" се чува като "дотук пари".

Друг случай, в който се чуваше досущ като на български е Dynamite на Тайо Круз с "карай леко" :D (а текста е gotta let go; от Dynamite)

Споделете и вие някои такива попадения, вероятно има още какво да се чуе :)

Коментари

1.   Имаше една на Sean Paul - So Fine
girl jus let me be there for you anytime и не сам аз чувах " Ръцете дигне for you anytime " :D

2.   Justin Bieber - Confident ft. Chance The Rapper
Пиша на жена ти. :D

3.   Добре, бе модератори, 100 пъти пускам сериозна тема тук, за която искам сериозен съвет и незнайно защо не ми я одобрявате, а сте одобрили такова подобие на история. Е то бива простотия, ама чак толквоа.

Mодератор - опитайте отново, но внимавайте с жаргон и правопис. Темата трябва да е сериозна и да не е прекалено кратка. Успех

4.   Roxette - The look:
She's got the look - ''Ще сготвя лук''

The Fugees - Killing me softly : "Кифли ми стопли"

Metallica - Seek and Destroy: "Сийке застрой"

Haddaway - What Is Love : ''Владислав'' :D

Nicole Scherzinger ft. 50 Cent - Right There
Припев: ''Е*и ма бейбе , е*и ма бейбе!''

5.   До модерaторите- и aз по същия нaчин кaто Н3, но искaм дa ви попитaм зaщо продължaвaте дa пускaте теми нa 11-годишни, които се чудят дaли дa прaвят с**с или не. Имa 10000 тaкивa. -, - Нa товa ли му викaте "сериозни" теми.
A относно тaзи темa- нямa нищо лошо дa се позaбaвлявaме с "глухотaтa" си. :д
Aз кaто мaлкa чувaм- "I'm a пук, пук, пук", a то е "I'm a big, big girl". :д

6.   Номер 3, сега сигурно се чувствате по-добре, като си изляхте каквото имахте.. Спрете да спамите повече. Ако ще казвате нещо - пишете по темата, не искам излишен спам.
- Автор

7.   :Д Искрено се смях с вас.. Аз обаче като малка и българския не го разбирах май много добре.. в песента на Райна - Летен грип, имаше част "Ти си много готин тип " аз чувах ти си много гоинтик .. :Д Сега в песента на Лияна - Изневяра, вместо Страхливецо, тръгни, чувах страглигецо трани :Д

8.   Стара Загора на гарата :D

9.   Пиша история в която търся решение на сериозен проблем, грамотно написана (за разлика от една, която току що видях, на някакъв инджикитайски език, както каза един коментиращ) и не я публикуват,а това нещо да.

10.   Песента на Лора Караджова и 100кг. - цяла нощ... Една моя приятелка мислеше че текста е "шампанско в екстази" вместо "шампанско без сълзи"... А пък песента на Flo Rida- good feeling( https://www.youtube.com/watch?v=h94gvPDapvw , 3;08sec) , накрая той пее let's get it , let's get it.... което на мен все ми се чува като "не спирай , не спирай..." и все така си го пея хд

12.   Zhony Style ft. Roberto Rivero - La voy a enamorar . Песента е испанска ... Някъде в началото се чува - Ильо, колко много луканка взе :D

13.   Тази тема искрено ме разсмя :D В песента на Шакира вместо Give it up to me, все чувах "Ах китари, ах китари" :D

14.   Имаше една песен, мисля, че гръцка, която звучеше като "Яж ребърца".

15.   Имаше една песен, много я пускаха когато бях малка, а това е `90-те год., оттогава не съм я чувала. Беше на някакъв чужд език, но не знам какъв, защото тогава не разбирах, а по-късно, както казах, не съм я чувала. Та песента, ако някой ми каже коя е, ще съм му много благодарна - помня само, че чувах "Идвам порес конденс... " и това май беше припева, по-точно първото изречение на припева...

16.   Аз съм #15, дадох много малко инфо за песента, за съжаление не помня друго от текста, освен това "Идвам порес конденс", но то се повтаря доста пъти в песента, като припев е. Пее я жена, стилът е поп, мелодията - нито бърза, нито много бавна, лееко тъжна... Ако някой се сеща коя е...

17.   GUTA si PUIU CODREANU - Beau si beau si beau
00:24 Беу ши беу ши бе, фана масура :Д

18.   Boney M, No woman, no cry

Ноуу уоман но край.
Оуу, ко ма напрай :)

Candy Dulfer - Saxuality - 02 - Saxuality
Припев:
На, на...Съчке, лъв ми :)

Deep Purple - Purple in Rock - 01 - Speed King
16:42 от началото на песента:
Сулю Пулю, ооо, ма уби ме!

И може би не е по темата но все пак....

Black Sabbath - Sabotage - 01 - Hole in the sky

Тази мелодична песничка пускам, когато изпреварвам някой, който пъпли с под 250 по магистралата, не в Бг, разбира се.
Казвали са ми, че чуват какво ли не, в момента в който се почувстват като пътни знаци :)

Y D

20.   Michael jackson - "Dirty Diana" - "Дърти Деяна"