Споделена история от Здраве

Мисля, че имам сериозен проблем!
Моля редакторите да споделят историята ми! Имам нужда от помощ!
Здравейте! На 15 съм. Дойде ми когато бях 4-5 клас и винаги е било нередовно. Понякога минаваха месец и половина, понякога два. Последните 2 пъти, в които ми дойде бяха 29-05 май и след това само за 3 дена от 9-ти до 12-ти юни. От тогава насам не съм имала мензис. Плашещо е, че последния път когато имах, кръвта беше кафява, не беше нормалния цвят, и даже по 1 време мисля, че веднага след първия ден изобщо спря да има кръв, а само леко по оцапано.
От г/д 2 месеца вече не ми е идвало. Появи се и друг проблем. Може би са вагинални гъбички. Нямам парене, но 1 път в седмицата ме сърби и имам бяло течение всеки ден, и почти всеки ден е като на парцали. От 3 дена насам когато ходя по малка нужда, виждам, че от мен са излязли бели неща приличащи на люспички.
Направих огромна грешка като преди постоянно ходех боса и не пазих хигиена, миех се долу само когато се къпя а това беше 3 пъти в седмицата, но не съм ползвала никакви специални за това място лусиони или какво да било, а само с вода и плакнех. Не съм водила полов живот и скоро няма да го бъде.
Друга информация : храня се нормално, всеки ден приемам от всяка категория храна по малко. Пия много вода може би по 6-7 литра ( не съм диабетик )
Искам да ми кажете едно. Че ще ида на гинеколог, ще ида! Но моля ви ако знаете нещо повече кажете ми! Плюс интересува ме дали това ще ми попречи да не мога да имам деца след време! Моля ви помогнете ми искам да съм възможно най информирана преди да отида там.
Лек ден/вечер ви желая!

Коментари

1.   Още от 12 годишна аз използвам лактацид.
ПП: Надявам се да не е нещо сериозно!

2.   Веднага отиди на гинеколог а най малкото при личния си лекар. Цикъла ти е ОК ама тея гъбички трябва да се лекуват.

3.   Така както го описваш са си гъбички. Спокойно те няма да ти попречат да имаш деца един ден, ама са адски неприятни и трябва да се лекуват.
Виж това, че цикълът ти не е съвсем в ред и че последният пък е било само зацапване е по-неприятно. Причините могат да са какви ли не. Обаче и заради двата проблема трябва да идеш на лекар, че да не стане по-лошо.