Споделена история от Други

Фен мейл до известна личност
Здравейте! Отдавна съм си мечтала за автограф от кой ли не и най - сетне открих сайт, където са въведени адресите на когото се сетите. И така има си отдел за фен мейл и отдолу е написан адреса. Но проблемът ми е, че не знам кое къде трябва да напиша. Гледах най - различни клипове, където се обяснява кое как става, но най - важните неща така и не ми станаха ясни. Трябва ли да поставям пощенски марки, къде да напиша адреса до където ще се изпраща писмото и къде да напиша моя. Питам защото на всеки клип различни варианти видях. Ако искам автограф трябва ли да слагам отделен плик, където да се сложи картичка или друго писмо за отговор. Не знам вече объркана съм и ще се радвам, ако някой от вас ми помогне. Може темата да е безсмислена, но е важно за мен, а и искам да изненадам близки и роднини :)

Коментари

1.   Със сигурност не си на повече от десетина години.

Първо ще те разочаровам, но тези адреси едва ли са истински, а и да са истински надали лично той ще се подпише. Ти нали не си представяш, че примерно Джъстин Бийбър ще си зареже тъпкачите, дрогата, гонките и всички професионални ангажименти и ще седне да подписва картички, които ще валят като лавина? То ако можеше така всеки да праща картички, той трябваше по цял ден само да подписва? Че и да връща писмата с автографите на съответните хора, вместо да си смърка кока по цял ден.

Иначе марката и другите глупости, просто отиваш в пощата с писмото, те ти го слагат в плик и ти го дават, за да си напишеш адреса и неговия адрес, посочвайки ти къде точно на плика. Ако имаш някакви въпроси, питаш и ти се обяснява като на малоумен на място. После ти взимат писмото и ти повече нямаш грижа, освен да си платиш. Марките, печатите и всякави глупости си ги правят те.

В картичката можеш просто да пишеш на английски: Здравейте, аз съм голяма ваша фенка, може ли един автограф?

2.   Аз пък не съм съгласен с номер 1... Нали това е целта на този сайт, хора които имат нужда от помощ да я получат от други, минали по същия път. Както и да е. Номер 1 - Не всички са Джъстин Бийбър нали? А и никой не е казал, че отговора е внезапен... И аз го знам сайта, адресите написани на него са истински и да, понякога съответната личност и толкова заета, че агентите им връщат отговор. Но някой известни отговарят лично на всички картички, съобщения и молби, но не веднага, могат да минат месеци, но отговор в крайна сметка ще има..
Съгласявам се с теб само за това, което каза за пощата - че отиваш и те ти го слагат в плик и т.н... Хейтът ти беше напълно излишен. Момичето каза, че за хора като теб темата може да е безсмислена, но за нея е важно, а и иска да изненада роднини...

3.   От авторката:
Номер 1 - Няма да спомена на колко години съм, сачо ще ти кажа, че деца на десетина годинки едва ли се интересуват от такива неща. те все още си бъркат в носа..
Колкото до сайта - не е измислен, в клиповете които съм гледала всички споменават именно за този сайт. И да, понякога техните агенти или асистенти отговарят. А и никой не е казал, че на другия ден трябва вече да има отговор. Минават месеци.. При всеки е различно... А и къде споменах, че Джъстин Бийбър ще е човека, на който искам да пиша? Той може да си смърка дрогата по цял ден и да не му пука, но не всички са Джъстин Бийбър.
Благодаря ти все пак, че ми обясни това за адресите. Това го оценявам. Но другото беше съвсем излишно. И за да ти стане по - ясно ще ти кажа каква е точно причината да правя това.
Освен че и аз искам да осъществя контакт с някой известен, братовчед ми почти винаги се лишава от всичко. Мечтата му е да получи автограф от един певец и футболист. Искам да го изненадам, да осъществя мечтата му, нека се порадва и той веднъж..
Благодаря ти все пак и за отделеното време да критикуваш. :)

4.   Съществува ли още такъв вид поща? Мислех, че вече само за сметки се ползва. Кой известен търсиш? Доста подписи на известни личности има и в нета. Може просто да си го принтираш. Същата работа, едва ли той го е писал собственоръчно така или иначе. На някакви събития може и да подписва, ама на писма не ми се вярва.

5.   Такива сайтчета са измама, а и да не мислиш, че някои известен ще си губи времето, седне да се подписва на писма от цял свят.

6.   Авторката:
Номер 4 - пуска се по пощата, няма нищо специално. :) Сетих се, че може просто да си го принтирам благодаря за разбирането и за съвета. :)

7.   Съветвам те, ако искаш опитвай с адресите и с споделените информаций в нета, но не давай много информация за себе си.
Сигурно знаеш но аз все пак да кажа! =) :)
Но и аз като те си мечтая да получа актограф или още по-добре снимка от известна личност, но засега не ми се получава!
Стискам ти палци и продължавай да мечтаеш и да търсиш нови начини и кой знае може и да успееш! :) =)

8.   Съветвам те, ако искаш опитвай с адресите и с споделените информаций в нета, но не давай много информация за себе си.
Сигурно знаеш но аз все пак да кажа! =) :)
Но и аз като те си мечтая да получа автограф или още по-добре снимка от известна личност, но засега не ми се получава!
Стискам ти палци и продължавай да мечтаеш и да търсиш нови начини и кой знае може и да успееш! :) =)