Споделена история от Други

Животът на Земята и извън него
Здравейте,

Много бих искал да разбера какво мислите за живота извън Земята?
Нямам предвид божества, рай, ад и други щуротии, аз не вярвам в тези неща. Говоря за това дали вярвате, че някъде там има извънземна форма на живот, друга цивилизация по-добри от нас във всяко едно отношение и тн. Аз вярвам в извънземните и в цивилизациите извън Земята. Все пак Вселената е огромна, има милиарди галактики, системи, съзвездия и планети, за които не знаем нищо, така че не е невъзможно да сме сами. Другият ми въпрос пък е за океана, за който пък знаем още по-малко. Да, наистина. 95% от океана не е изследван така че ако някой каже, че не съществуват митични същества като кракени, русалки или дори подводна цивилизация пак не може да ми каже, че със сигурност е прав. Знам, че темата не е много интересна, но все пак много искам да разбера за вашето мнение.

Благодаря предварително!

Моля редакторите да публикуват темата

Коментари

1.   Рай и ад няма.. това го знае всеки интелигентен и реално мислещ човек... за извънземен живот:разбира се, че има! макар да е малък, дори нищожен шанса да са интелигентни форми на живот като повечето бозайници на земята със сигурност има бактерий и т. н... за подводната цивилизация... със сигурност няма.. ако имаше щеше да има следи.. зарусалки и подобни отново няма... да има животни които са неизследвани.. примерно гиганския калмар... почти никой не го е виждал под вода.. само няколко трупа на брега.. но същества големи колкото син кит и живеещи в някое езерце няма! Това е само в приказките...

2.   Колко егоистичен трябва да бъде човек, за каже, че извънземни не съществуват?

Говорим за милиарди планети, звезди и галактики. Вселената постоянно се уголемява. Има неща, които нашите примитивни мозъци просто не могат да схванат, камо ли да си обяснят. Факт е, че извънземните са ни навестявали неведнъж. Може би продължават да го правят? :)

Малцина са тези, които наистина са ги срещали. За жалост сред толкова много лъжци, е почти невъзможно да различиш лъжата от реалността. Ето един друг факт - правителствата не искат ние, обикновените хора, да знаем истината. Има добра вероятност и те самите да не я знаят!

Мога да ти изпиша много за извънземните и за нас, но по-добре се поинтересувай ти :)

Съветвам ти да разучиш следните теми:
* Зона 51 (Area 51)
* Инцидентът в Розуел (Roswell Accident)
* Мъжете в черно (Men in Black) - не филмът
* Битката над Лос Анджелис (Battle of Los Angeles) - не филмът
* Разкази на очевидци (имай предвид, че много от тях ще са измислени)
* Древен Египет и извънземните (безкрайна тема, с безкрайни доказателства и безкрайни теории)

3.   Естествено, че имa извънземни, би било много егоистично от нaшa стрaнa дa мислим, че сме единствените в безкрaйнaтa Вселенa.
С океaнa е същото, a и имa много интересни филми, изследвaния, които докaзвaт съществувaнето нa кaкви ли не оргaнизми. Рaзбирa се, не си предстaвям русaлкaтa кaто от филмчето h2o. :D

4.   Разбира се че има и други обитаеми планети, и други форми на живот... На някои от тях разумният вид са летящи същества, на други са плуващи...
Не пренебрегвай обаче и Духовното измерение на нещата! Това за Рая и Ада наистина са глупости и опростенчески представи, но това не означава, че няма фино-материални и нематериални светове по целия път от грубата материя до чистата мисъл и дух. Материалният свят е най-грубата, най-застиналата форма на съзнателната енергия, а нейната чиста форма е ментален свят, в който всичко е само мисъл и се "материализира" мигновено. Разбира се всичките тези светове на са подредени геометрично един до друг в триизмерния материален свят, а са в съвсем друго измерение, недостъпно или трудно-достъпно за материалните същества и за хората приживе.

В практиката ми съм интервюирал няколко хибридни души - това са хора, които си припомнят съществуванията си на други материални и фино-материални светове. Те споделят, че космическите разстояния са наистина огромни, възможността за придвижване на материалните създания са наистина силно ограничени. Това е направено донякъде умишлено - за да не могат отделните цивилизации, които са съвсем различни, да комуникират лесно помежду си във физическата си форма... Ако развием телепатията си ще чуем, че ефирът е изпълнен с мисли, точно както малкото дете върти с любопитство регулатора за настройката на стар радиоприемник и хваща сигнали от най-причудливи станции на чужди езици, военни предаватели, космически шумове и т.н.

5.   Прекрасно, че се интересуваш от това. Да, наистина има други цивилизации. Плеядинци, Андромедианци, Рептили, Сиви и какви ли още има. Да, те наистина са тука и ние сме под много сериозен мониторинг за развитието си. Ние като раса сме за тях - диви и опасни същества. Темата е много дълга. Аз не вярвам, аз знам, че ги има и има много артефакти.
Започни да гледаш - Стамен Стаменов, Робърт Дийн, Дейвид Айк...
Успех ти желая и дано израстнеш ДУХОВНО, защото това е много важно.

PLEIADIAN

6.   То вече стана така, че ако кажеш "Няма извънземни" ще те нарекат луд, отколкото ако кажеш, че има.

ИМА, разбира се. Има и то много преди нашето съществуване.

Има един професор, който е канен по ТВ7 в едно от предаванията да говори за такива неща. Страшно увлекателно е това, което разказва. Стамен Стаменов се казва човек и има какво да се чуе.

//извинявам се за екипа ако поста ми съдържа реклама//

Поздрави, Узунов

7.   В русалки и други такива не вярвам. Но за извънземните та то космоса и вселената няма край. Има стотици цивилизации, паралелни светове и други такива.

8.   Всичко е в теб.

"All is mind."
- 1st principe of Kybalion

Намасте