Споделена история от Други

Онлайн видео уроци по латино танци
Здравейте . Много харесвам латино танците , спортните и бих искала да танцувам у дома , гледайки клипове където учат на стъпки и да танцувам докато гледам видеото . Тъкмо е и приятен начин за влизане във форма :) Само че не мога да намеря такива видеа . Някой може ли да ми предложи сайт , от който да си изтегля видео уроци или нещо такова , предполагам се сещате какво искам , а може и линкове с клипове от youtube / vbox ? :) Благодаря предварително и се надявам темата ми да бъде публикувана .

Коментари

1.   здравей,
напиши в youtube това - latin dancing lesson
и ще ти излязат много видео уроци!

2.   M34. Танцувам салса/бачата/кизомба от 1 година. Не каза мъж ли си или жена? И в двата случая обаче:
1. Не казваш какви точно танци искаш да танцуваш?
2. Ако искаш да танцуваш нещо което по-принцип се танцува от двама души само у вас соло няма да стане. Ако си жена - 100% ти трябва партньор. Без да те води никой абсолютно нищо няма да разбереш. Ролята на мъжа не се вижда отстрани, тя се чувства.
Ако си мъж - дори и да нучиш стъпките, няма ли с кой практукуваш МНОГО трудно ще се получи нещо. Всяка жена си има собствена инерция и колкото и стъпки да знаеш в реалноста на парти разбираш че нищо не си научил.

И аз го имам същия проблем, нямам постоянна партньорка и заради това не мога да практикувам в нас, въпреки че на теория доста фигури знам.

А, и във форма няма да влезеш. Танците са като да бягаш 200 метра за деня. Само се изморяваш за 2-3 часа танци, но ефект няма и при двата пола. За форма - фитнес, аеорбика, каланетика или там каквото вие жените си знаете.

3.   Номер 1 - ще пробвам.
Номер 2 - момиче съм. Аз не искам, за да вляза във форма, за това си правя други неща за целта, просто ми харесва и е хубав начин да се раздвижиш, да разнообразиш скучното ежедневие, малко цвят в сивото ежедневие, да повдигна настроението си, с 2 думи - за удоволствие.
Салса ми харесва, но наистина без партньор не знам как ще се науча. Няма ли как с ръце да имитирам присъствието на партньор или нещо такова?
Все пак ще те помоля теб или някой друг ако може да ми даде линк за целта, да го направи, ще се радвам :)
Имам ангажименти и нямам време да ходя в зала и т. н. , искам сама да си се науча някак, а след време може и да отида в зала, ще бъде страхотна промяна :)

Очаквам отговори :))

~~ авторката

6.   Аз съм №2. Редактора не ми публикува постовете и не мога да ти дам координати. Ще се радвам да си поговорим по темата.

7.   Да, аз видях, че някакъв коментар се одобряваше уж, а накрая нищо. Както и да е. Как би ми помогнал? :)

~~авторката

/Модератор 7 - Колега не е одобрил коментарите, защото има контактна информация.

9.   Ето ти едно клипче което аз много уважавам:

https://www.youtube.com/watch?v=Dkmh0nu1XMk

Коментирай там ако имаш въпроси