Изпитвам страх
Здравейте аз съм 35 годишна жена. За тези години много неща ми е минало през гравата. Разведах се преди 7 години защото не издържах на напрежението, унижението от бившият ми мъж. Сега имам човек до себе си но пак не се чуствам напълно щастлива, защо ли защото е семеен мъж. Чуствам се крала на чуждо щастие. Не искам и никога не съм искала да напусне съпругата си. Много сме щастливи заедно обичам го с цялото си сърце. Знам че не е редно това което правим но немога и нейскам да се откажа от него, знам че и той ме обича. Но се чуствам зле особено вечерно време когато аз съм сама а той със жена си ревнувам го до лудост, найстина ми е трудно но ме е страх да му споделя какво чувствам зада не го изгубя. Посъветвайте ме какво да правя и как да постъпя. Благодаря ви предвърително

Коментари

1.   Аман от бедни и празни душици! Глупавите хора са навсякъде

2.   Гадно е спрямо съпругата, гадно е и спрямо теб. Постави му ултиматум и ще разбереш истинските му желания. Дали просто се разтоварва при теб, или е съгласен да спрете с лъжите и криенето и да заживеете заедно. Колкото по-рано ти стане ясно, толкова по-добре. Действай смело, ако не искаш още години да се раздираш от ревност, докато пича получава максимума от всичко. Действай!

3.   и аз съм била в същата ситуация, накрая той остана с нея, а аз си съсипах психиката и сърцето по него. не заслужаваш да си втора, хората си вземат второ коте, защото то няма как да каже че иска да е само и да има цялата обич на семейството. ти не си котка.

4.   Зарежи го! Не се унижавай! Любовницата е "кенеф" в който мъжа "изхожда" нуждата си и после се прибира при семейството си. Била си унижавана от съпруга си, а сега сама се унижаваш. Спри се! Щом сега се чувстваш крадла на чуждо щастие и изпитваш вина, как ще се чувстваш, ако той да се разведе и да заживеете заедно? Пак ще изпитваш вина, пак ще се чувстваш крадла и няма да си щастлива!

5.   Мен ако питаш - дай си шанс да срещнеш Мъжа, който ще бъде до теб ден и нощ.
Ж 28

6.   Да крадеш чужд мъж, не можела без него - бля, , бля
Сега твоето семейство разбито, дай да разбием и чуждите. А на теб, не ти ли свети лампичка в главата, че както изневерява на жена си, до някое време може и на теб да изневерява, акос е съберете

7.   Да бе, защо да е крадла? А той какъв е? Крадец?

8.   Не знам как са бедните и празни душици, но отг. 1 е злобна душица. Модератори, пускайте смислени постове иначе разваляте сайта си. До авторката - ако не си в хармония със себе си приключваш и продължаваш напред.

9.   Отчаяната тлъста домакиня, номер4, която нарича любовниците -кенефи, мога само да я съжалявам. Ясно, че мъжът и не я чука, защото си има любовница. Аз съм любовница, получавам френски парфюми, ходя на СПА с техните пари и правя много секс. П. С. О, омъжена съм и мъжът ми ме обожава....

11.   Никога не съм разбирала и остава загадка за мен: Как може една уважаваща себе си жена да се примири да бъде опция, а не избор, причина или приоритет. А още по-малко разбирам, как може една жена да обича мъж, който е такъв само на думи/ външни белези. Но това си е твоя работа, щом си решила да се похабиш по такъв, твоя работа.
Лола

12.   №9, някога и аз мислех като теб-че мъжете изневеряват с по-млади, по-красиви жени, че съпругите са тлъсти, стари, ревниви. От това, което съм видяла в живота си се убедих, че това е голяма заблуда. Знам много случаи, лично ги знам, в които съпругата е в пъти по-красива, по-интелигентна, по-слаба... и да, повярвай ми-по-млада от любовницата. Нямам обяснение, но е точно така. А френския парфюм никого не е направил по-стойностен човек. В този прекрасен сайт трябва да се чуват.... както всъщност се чуват различни мнения. Всеки има право на своята гледна точка. Лично моето впечатление е, че любовниците са много по-агресивни, по-злобни от съпругите. Е, 4 може да е употребила по-нецензурни думи, но има много истина в думите и. А ти, авторке, като искаш съвет, ще ти кажа-помоли го да се разведе и да дойде при теб. Ще видиш как ще избяга със скоростта на светлината... почти сигурна съм в това...

13.   N 9, дано празната ти отвътре душа някой ден намери спасение...

14.   Много мъка има по тоя свят... Само номер 9, да е жива и здрава, е цъфнала и вързала - мъжа й я обожава, че и я пуска да ходи и по чуждо, и да харчи на любовниците си парите. Повече такива жени трябва да има :)