Любовта боли
Здравейте... За пръв път споделям тук и въобще в подобен форум..
Ще карам по същество директно към проблема.
С един момче на 29 години си пишем от 5 месеца...
Влюбих се в него почти веднага....
Всичко стана сериозно.. Говорехме по телефона.. Постоянно разменяхме снимки... познавахме се много добре въпреки, че на живо не сме се виждали... обичахме се... знаехме го и си го казвахме....
След известно време намерихме различия по между си и разбрахме, че няма как да бъдем заедно...
Разбрахме се да останем само приятели..
След това продължихме да комунукираме, но само като приятели и нищо повече.
Но за мен е трудно да остана приятел с човек когото обичам...
Просто е невъзможно след всичките думи и планове които си правихме...
Една вечер му написах, че това не е разумно и няма как да се забравим по този начин.... и го блокирах...
Мина доста време но аз немога да го забравя...
Може би ще кажете, че е странно защото всичко беше виртуално, но аз го обичах и това е факт.!!
Още го обичам и немога да се съвзема...
От сутрин до вечер мисля само за него и нямам никакъв апетит..
Отслабнах много... много ме боли като се сетя за него...
Нямам вече никакви сили... Искам да го забравя, но немога...
Знам, че трябва спешно да го забравя защото вече се притеснявам за себе си... имам сърцебиене и нямам апетит....
Кажете ми не, че времето ще помогне... Кажете ми метод или начин как да го изтръгна от главата си и да върна стария си начин на живот...
Благодаря предварително и се извинявам на тези които ще помислят, че историята е малко шантава защото обичам човек който не съм виждала.... но вече е станало и трябва да повярвате, че го обичам и ме боли....

Коментари

1.   Да, времето ще те излекува, но ми е малко странно как така жена на 29 години, която е зряла, опитна е изпаднала в такова положение?
Най-вероятно е дори човекът да е обвързан или да си е писал с много други жени.
Като цяло те съветвам да забравиш за него, а в бъдеще - онлайн контакт и запознанство - ДА, но гледай в рамките на първите 2-3 седмици да установиш реален контакт с човека, защото често онлайн хората са просто различни, а и има хора, които просто търсят внимание, но нямат реален интерес към романтична връзка.
Сега се стегни - ще се оправиш и сама после ще се смееш на себе си, защото ще осъзнаеш, че това не е било истинска любов.

2.   Човекът е бил обвързан то е ясно, но ти можеш да го забравиш като си мислиш за други неща-хобита, учене, работа, усъвършестване на характера, приятели

3.   Едно, тя не е писала на колко години е. По реакциите и обаче съдя, че интелектуално е на около 15, на колко е физически обаче кой знае... Авторке, порастни! Прекалено си го идеализирала тия твоя интернет принц. В действителност, за да разбереш истински един човек какъв е, трябва да поживееш с него заедно поне една година. А да страдаш за някого, с когото дори на едно кафе не сте излизали е просто много много глупаво.

4.   Чакай, чакай... Не разбрах - пращали сте си снимки, но си се влюбила в човек, който не си виждала?

Иначе аз бих те съветвала да запълваш тази "празнина" и да затапяваш тази болка чрез някой друг. Използвай някого, срещай се с него и флиртувай с него. Ако ли пък не искаш да използваш никой те съветвам да се отдадеш на спорта. Тичай, запиши се в някоя школа по бокс например, бойни изкуства, ходи стреляй в някое стрелбище или пък чети и така разпускай. :) Ще видиш, че след няколко месеца на разсейване изобщо няма да ти липсва. Казвам го от личен опит! :)

Хайде успех. :)

5.   Ти сама си правиш това. Боли те, имаш сърцебиене и нямаш апетит не защото той не е за теб а защото пренебрегваш сърцето си. То ти казва едно, но ти не го слушаш и си втълпяваш някакви работи и се опитваш да го забравиш. Вместо да бягаш от любовта и да го блокираш - по-добре поговори с него, поискай му прошка и бъдете заедно. Не ви разбирам такива жени като вас - защо бягате от щастието си и после се чудите, че се чувствате зле.

6.   Знам, че може би това звучи клиширано, но старата любов се забравя с нова :) Една година беше минала от както се разделих с приятеля ми, а аз все още всяка вечер плачех. Тогава съвсем неочаквано се появи човекът, който накара усмивката ми да се събуди от този едногодишен сън. Разбира се в началото ще ти е трудно да се довериш на някой друг, но ако този човек наистина желае да бъде с теб, ще направи всичко възможно това да стане, без значение колко време ще ти бъде нужно.

7.   Знам, че може би това звучи клиширано, но старата любов се забравя с нова :) Една година беше минала от както се разделих с приятеля ми, а аз все още всяка вечер плачех. Тогава съвсем неочаквано се появи човекът, който накара усмивката ми да се събуди от този едногодишен сън. Разбира се в началото ще ти е трудно да се довериш на някой друг, но ако този човек наистина желае да бъде с теб, ще направи всичко възможно това да стане, без значение колко време ще ти бъде нужно.

8.   Той е на 29...
Аз съм на 21...
Знам, че звучи странно да се влюбиш в човек който не си виждал... но ето че стана..!!!
Наистина го обичам... може би защото си споделихме целия живот един на друг... или от тръпката която вече я няма... незнам как го заобичах... и незнам как да го забравя...

9.   Номер 1, не жената а мъжът е на 29! Ех, как не четете!

Авторке, пише се НЕ МОГА- отделно! Ще го забравиш с времето, стига се тръшка.

10.   Пращам ти това писмо с пожелание, всичко написано в него да се сбъдне. Това е Китайско учение. С пари можеш да си купиш къща, но не и дом. Можеш да си купиш легло, но не и сън. Можеш да си купиш часовник, но не и време. Можеш да си купиш книга, но не и знание. Можеш да си купиш положение, но не и уважение. Можеш да си платиш за лекар, но не и за здраве. Можеш да си купиш живот, но не и душа. Можеш да си купиш секс, но не и любов. Можеш да си купиш всичко материално, но не и духовност. Китайското учение носи късмет, защото пращането на положителна енергия чрез добрите пожелания е най-добрият начин, за да помогнеш на ближния. Началото е в Китай. Това учение вече 8 пъти е обиколило света. Но ето, че този път, то ще донесе щастие и на теб. След като получиш това писмо, ще станеш щастлив. Това не е шега! Ще ти се усмихне късметът! Препрати това писмо по интернет или по пощата на хора, които се нуждаят от щастие. Не изпращай пари, защото щастието не се купува с пари. Не пази писмото повече от 96 часа. За това време трябва да си го изпратил. През 1997г. писмото е било получено от млад човек. Той си обещал да го изпрати, но отложил това за после. Което означава, че задържал писмото повече от 96 час По-късно го препратил, както си бил обещал. И сполучил - оженил се щастливо за любимата жена и му се народили много и хубави деца. И така той продължил веригата на щастието. Не забравяй, не изпращай пари и не подписвай писмото. Изпрати само 20 копия и почакай, за да видиш какво ще ти се случи след няколко дни. Учението е било създадено от китайски монах от манастира Шао лин, където е събрана мъдростта на света. Аз ти го пращам, защото ти си длъжен да помогнеш то да обиколи земното кълбо. Изпрати 20 копия на свои близки, познати и приятели, и дори на непознати. В течение на няколко дни ти ще получиш добри новини, или ще ти се случи приятна изненада. Това е истината, даже и да не си суеверен. Това ти беше изпратено за късмет. Благодарение на някой, който иска да ти помогнe"

11.   Нали си отслабнала ся , кво се оплакваш

12.   Здравей! Знам какво ти е, повярвай ми. И аз съм влюбена в човек, с когото си пишем от дълго време, но при мен дори е по - сложно защото си има приятелка, но това няма значение сега. Защо не поговориш с някой твой близък - приятелка, приятел? Опитай се по някакъв начин да продължиш напред като се запознаеш с нови хора и се разсейваш по различни начин. Сигурна съм, че ако с твоя приятелка излизате и се забавлявате ще го забравиш и ще намериш друг човек :) Късмет! Сигурна съм, че си силна и ще се справиш

14.   Филмирала си се много(no hate)

15.   Няма как да го забравиш, веднага, ще ти е нужно време. Опитай се да контактуваш с други момчета, ако щеш всяка седмица с различен това е. Знам, това не е за всеки но ако можеш се срещай с различни момчета. Не е нужно да правиш нещо с тях, просто за компания.

16.   Трябвало е все пак да се видите на живо. Снимките е едно на живо, друго си е на снимки.

17.   Признай му всичко, без значение какъв ще е отговорът му. Евала на момчето за приятелското отношение и контакт след раздялата, личи си че не е някой със селски манталитет. Но това че те е търсил не значи непременно че тай някакви чувства, може би става въпрос за привързване, което е нормално. Повечето хора сме така, трудно е да се откажеш от любовта напълно, но дори да се наложи да го забравиш, след като срещнеш друг и се влюбиш отново ще ти останат само хубавите спомени. Отиди на срещата и се пробвай пък каквото стане, по добре така отколко да мъчиш сърцето си излишно. Трябва да знаеш че на всички ни се дава този шанс който ти имаш сега, съществуват например хора които ще те зачеркнат завинаги. Успех!