Видях себе си в неговите очи
Здравейте, преди някъде един месец в един сайт за запознанства един мъж ми писа здравей как си? И в първият момент не му обърнах внимание, каза ми името си и аз моето и се намерихме в фб. Там за пръв път му погледнах снимката и цели две минути стоях гледах очите му у не мърдах. Същият зелен цвят като моите, дори формата беше същата сърцето ми взе да бие учестено и в главата си чувах глас той е той е. Прескляпнах няколко пъти взех огледалото и гледах моите очи гледах неговите и все повече виждах себе си отсреща вместо него. Винаги съм търсела да имам гадже с моя цвят на очите или подобен и го намерих в лицето на мъжът ми с които сме заедно от 10 години. С другият си пишем много почти всеки ден се чуваме по телефона, понеже сме от много далечни градове и за сега не можем да се видим. Той е страшно красив просто уникален профила му е пълен с жени (500 +), но той ми каза на третият де''н в теб виждам моето аз, моята половина''. А Аз го бях видяла много по-рано, но си мислех че ме лъже, не съм като от списание, просто обикновено момиче. Скоро ми каза, че ме обича и никога не го е казвал толкова скоро особено на човек които даже не е докосвал. Дълго време мълчах и не можех да кажа същото, но просто един ден го изтрелях по телефона:по дяволите обичам те, ти си човекът. Не съм сигурна, че нещо ще излезе от тази връзка, най-вероятно е само секс или желание. Сега не мисля че го обичам правя разлика между това да харесваш някой и да обичаш, но тези очи... Възможно ли е това да е сродната ми душа и да сме се усетили някак си? Вярвате ли в такова нещо? Как може двама непознати да мислят едно и също нещо? Мисля че си въобразявам, но като ми каже ''ти си ми целият свят и ще ти го докажа ''-си мисля, че все пак може да има нещо знам ли и аз?

Коментари

1.   То по принцип всичко е възможно, но само да те предупредя, че всяко влюбване започва по този начин... истината идва 2-3 години след това, или по-точно - 2 години след като заживеете заедно... До тогава изобщо не можеш да твърдиш, че познаваш човека или че ще си паснете.

2.   Аз вярвам в това и е съвсем възможно, но не прибързвай и не изневерявай на партньора си. Ако не си щастлива с него, просто се разделете и дай шанс на другия, но не мами никого.

4.   нали имаш мъж бе жена къде е той в цялата ситуация че с непознати се сваляш... ако брака ви е брак разбира се