Tърся си приятелка, защото всички са заети
Аз съм момче на 29г от София.

От 5 години не мога да си намеря нито 1 приятелка. Проблемът е, че всички които хареса и заговоря, се оказват заети. А не съм много претенциозен, заговарял съм всякакви жени. Разбира се хубави, но определено не си падам по чалга кифли и мис-ки и т. н. И така за 5 години буквално 100% от жените които съм харесал, са били заети. Има ли някой друг със същия проблем?

Опитвал съм спийд-дейтинг, но там жените са от 30г нагоре, което за мен не е подходящо.

Според вас къде може да има свободни жени на възраст 20-25г?

Коментари

1.   Хаха, хем не искаш кифли, хем търсиш на 20-25, а си на 29. :) Свястно момиче на 20 няма да те иска, защото ще си възрастен за нея. За някое момиче на 25 пак може да си възрастен. Аз например не харесвам големи възрастови разлики.
А и след като си на 29, "от 30 нагоре" не е толкова много. Разлика от 2 г., ако ти си на 29, а тя на 31, не е съществена.
Според мен с тези разсъждения и претенции приятелка няма и да си намериш.

2.   На 29 години не си момче.

3.   Ами... когато хората са си търсили половинки /на възраст около 22 - 23г. / та да може след някоя друга година да се оженят, много хора се изживяват и не искат нищо сериозно.
Ето, че идва момент, когато това ни изиграва лоша шега.
Да не кажем, че има такива, които смятат, че на 27г. има още "хляб" в тях и спокойно можели да си легнат с още 1 - 2 момичета или момчета преди да се задомят.

4.   Не са заети, просто това е най тактичното извинение.

5.   Може да има свободни, но ти да не проявяваш интерес към тях.
Доста често срещано ти харесваш някоя, но тя не те харесва и обратното.

6.   В интернет или на работа може да има такива. :) Но защо не поне до 29, а до 25? Сам си орязваш шансовете.

7.   В дискотеките. ;)

8.   Навсякъде има свободни жени. Идея си нямаш колко самотни момичета има.

9.   Приятелите на 99% от тези жени не знаят какво е "спийд-дейтинг"...

10.   Просто се остави на течението,не си търси приятелка.Тя сама ще те намери.Аз съм момиче на 18 години и така миналата година си виках,че искам приятел и търсех усилено и все попадах на заети точно както и ти,но реших да не търся и съвсем случайно се запознах с едно момче и се събрахме,но наскоро се разделихме ,защото той се държеше по начин,който не ми допада.Също съм от София като теб и смятам,че в такъв голям град все ще успееш.Иначе може би има нещо в теб,които отблъсква хората,може би някои са те лъгали,че са заети.Ти си се вкопчил в идеята да си гадже с някоя и те го усещат.Първо трябва да станеш приятел с някое момиче и после да тръгнете,а ти искаш да се запознаете и да тръгнете веднага.Това явно ги плаши.Мен също ми бе уплашило.Иначе е тъпо да съдиш хората дали ще са чалга гърли или не.Примерно аз в свободното си време си ходя с клинове,кецове,нормално облечена,но ако ходя на парти слагам рокля,токчета,но това далеч не ме прави чалга гърла.Може би пък точно такава би ти харесала след време,не им слагай хикса.Прекалено много предрасъдаци имаш.

12.   В сайтовете за запознанства ще си намериш по-младички, че и непълнолетни даже :)

13.   Всички жени казват, че са заети като ги попиташ...

14.   Ами навсякъде, аз съм на 23 и съм сводна, но не съм от хората които излизат постоянно и имат много приятели и затова и не мога да бъда лесно намерена.

15.   Пич и аз съм така от 5 год и аз не мога да си намеря ни едно момиче ко ли не правя дори и по такива та (дето никои не ги харесва) момичета ми отказват стоя сам 5 год и не бях правил секс от над 5 год лятото поне малко намазах от тогава до сега не съм правил

16.   Автора:

Благодаря за отговорите. Не съм искал възрастовата граница да се приема толкова сериозно, но е факт, че вероятността една жена да е свободна и да няма брак или деца след 29г е супер малка. Затова мисля, че между 20-25 е златната среда. Под 20 знам че няма смисъл, прекалено са лигави и търсят само лесни пари.

15 - не сме само ние братле, имам много приятели които също не могат нито една свободна жена да намерят. А не съм дебел или грозен мисля че съм напълно нормален. Просто жените сякаш са малко на брой.

Аз не знам дали е удачно в този форум да оставя някакви координати, но ако някое момиче случайно попадне на тази тема и иска да се запознаем, може да опитаме.

17.   Много ограничено мислене за 29 години и комплексите ти си личат, да искаш момичета от тази възраст е жалко. И нека те светна, че масово жените съзравят след 25тата година, трудно ще намериш в такава възраст зряло момиче, пък и тя няма да намира общи теми така лесно с теб. Промени си мисленето, за да си промениш живота!

18.   Автора.

17 - ако смяташ, че човек на 29 години ще влезе в някакъв форум, ще прочете нещо, след което ще излезе от форума и ще си "промени мисленето" - е няма как да стане. Иначе разбирам съвета ти, благодаря.

Както съм написал в темата, проблемът ми не е, че не мога да намеря качествени жени. Намирам ги постоянно. Проблемът е, че всички те са заети имат си мъже.

Като цяло жените след 25г. е много по-вероятно да са заети. Ето защо продължавам да мисля, че между 20-25 е най-вероятно да има свободни.

19.   И при мен е така. Та има периоди които си викам не ме вълнуват никакви опити за връзки или каквото и да е там, уж нали така пък се получавало като не ти е фикс идея, да ама и тогава положението е същото :)
Просто може би има хора обречени на самота.

20.   Авторът е прав и го разбирам, защото действително повечето от жените са или заети или с деца, а кой мъж без деца би искал жена с "ремаркета"?

22.   Правиш нещо грешно с подхода си към жените!

23.   Съгласна съм с мнението на 22. Не може след толкова опити нито една да няма, а и по лошото е, пробваш 5 години значи наистина има нещо. Опитай се да разбереш къде е причината, а какво по - добро от това да питаш някой които те познава и ще бъде честен.