Вярно ли е? Защо става така?
Много съжелявам ако пиша в грешният раздел, но наскоро тук четох няколко историй и не се сдържах да попитам.
Много приятелки са ми казвали че флиртувам с всяко момче което срещна и е около моята възраст. Аз обаче не съм забелязала да го правя. Но все повече приятелки ми го казват, за това аз започнах да внимавам. И разбрах че се прави! Но нямам идея как да спра защото не съм забелязала да го правя, защото аз просто така си се държа! Но това ми създава проблеми, момчета към който не съм проявявала интерес ме свалят не само българи. Но тук четох че жените който показват интерес първи са били леки. и. т. н
Вярно ли е и ако е как да спра?

Моля редакторите да пуснат изторията ми, защото ми е важно да разбера.

Коментари

2.   Не ги слушай твоите приятелки, явно тях момчетата не ги харесват!! Ако си по красива от приятелките си може би ти завиждат! Какво имаш предвид че си общуваш с тях, предлагаш да излезете, да пиете по кафе на тези които ти допадат външно или по характер-това не се нарича леко държание. Но ако позволяваш на мъжете които познаваш да те опипват тук и там това със сигурност не говори добре за теб-то това е леко държание. Но според мен те мъжете не знаят какво искат-хем не искат да правят първата крачка те, хем когато жената го направи се държала като лека! Ако си флиртувала със мъже които си харесвала също не виждам нищо странно, какво лошо има в това да флиртуваш със мъж, може да си търсиш приятел, може времено да си поискала нечие внимание, може да си имала нужда да се почувстваш харесвана, думите не са опасни а действията. А който си мисли че е по хубаво да се държиш като надута крава вместо приятелски значи той самият си е такъв.. надувко или надувка и не вижда по надалеч от носът си а с такива хора не си заслужава да се събираш!

3.   Казваш, че са прави. Хайде тогава сподели какво правиш, за да можем да дадем обективна оценка дали грешите или сте прави и наистина флиртуваш.

4.   Нищо не ни казваш.
Какво точно правиш че да флиртуваш? И най-важното как ти самата се усети и се хвана?

Разкажи ни някой случай или два.

5.   аз вобще не бях забелязала, но аз още не забелязвам! За мен се държа нормално и за това не мога да разбера какво имат предвит. Иначе какво правя... ми държа се мило не се правя на недостъпна и не ги режа щом се опитат да ме заговорят... такива неща.
За случай не съм сигурна защото аз не разбирам кога ме свалят или аз свалям, докато сестра ми не ме светне!
Иначе за последният случай когато ми го каза една приятелка беше когато с едни момчета (аз съм на 16 г)около моята възраст бяхме на една площатка и те се набираха и тем подобни аз за разлика от другите момичета не си човърках по телефона а ги закачах исках и аз да се пробвам да се набирам и те се опитваха да ме научат и стана много забавно а другите момичета гледаха от страни и клатеха глави!
По късно аз отидох да се люлея на една лиюлка в страни и едно две момчета дойдоха и ме закачаха залюляваха ме много силно ръчкаха ме бъзикаха ме.
по късно приятелката ми ме издебна и ме смъмри!

6.   аз вобще не бях забелязала, но аз още не забелязвам! За мен се държа нормално и за това не мога да разбера какво имат предвит. Иначе какво правя... ми държа се мило не се правя на недостъпна и не ги режа щом се опитат да ме заговорят... такива неща.
За случай не съм сигурна защото аз не разбирам кога ме свалят или аз свалям, докато сестра ми не ме светне!
Иначе за последният случай когато ми го каза една приятелка беше когато с едни момчета (аз съм на 16 г)около моята възраст бяхме на една площатка и те се набираха и тем подобни аз за разлика от другите момичета не си човърках по телефона а ги закачах исках и аз да се пробвам да се набирам и те се опитваха да ме научат и стана много забавно а другите момичета гледаха от страни и клатеха глави!
По късно аз отидох да се люлея на една лиюлка в страни и едно две момчета дойдоха и ме закачаха залюляваха ме много силно ръчкаха ме бъзикаха ме.
по късно приятелката ми ме издебна и ме смъмри!

7.   аз вобще не бях забелязала, но аз още не забелязвам! За мен се държа нормално и за това не мога да разбера какво имат предвит. Иначе какво правя... ми държа се мило не се правя на недостъпна и не ги режа щом се опитат да ме заговорят... такива неща.
За случай не съм сигурна защото аз не разбирам кога ме свалят или аз свалям, докато сестра ми не ме светне!
Иначе за последният случай когато ми го каза една приятелка беше когато с едни момчета (аз съм на 16 г)около моята възраст бяхме на една площатка и те се набираха и тем подобни аз за разлика от другите момичета не си човърках по телефона а ги закачах исках и аз да се пробвам да се набирам и те се опитваха да ме научат и стана много забавно а другите момичета гледаха от страни и клатеха глави!
По късно аз отидох да се люлея на една лиюлка в страни и едно две момчета дойдоха и ме закачаха залюляваха ме много силно ръчкаха ме бъзикаха ме.
по късно приятелката ми ме издебна и ме смъмри!

8.   Аз не знам какво толкова правя! За мен аз се държа съвсем нормално. Не се държа надуто или да ги режа като ме заговорят. Но пък аз не схващам кога ме свалят или в случая аз свалям докато сестра ми не ме светне. Иначе за примери?
Последният път когато приятелка ми го каза беше когато ние с още две три момичета и монмчета около моята възраст (16) бяхме на една площадка и момчетата се набираха и такива неща на лостовете а аз за разлика от другите момичета не си чъках по телефона а ходих при тях ръчках ги исках да се науча да се набирам а те пък се мъчеха да ми помогнат но другите момичета бяха от страни и клатеха глави!
По късно аз отидох настрани на една люлка и едно две момчета дойдоха люляха ме бутаха ме и се закачаха.
иначе аз не съм забелязала да флиртувам. Всъщност до скоро не мислех че вобще мога

9.   "момчета към който не съм проявявала интерес ме свалят не само българи"

Надявам се нямаш предвид гнусни цигани? Хвани се в ръце и недей да флиртуваш! Флирта е пролог към секс не го ли разбираш? Не флиртувай със всеки, флиртувай само с един човек - този с когото искаш да сте двойка.

10.   Номер 9, ти нормален ли си? Флирта не е никакъв пролог към секс, когато жената флиртува може да го прави просто от интерес и симпатия към човека а може да го прави и на базик! Набий си го в простата глава и следващият път няма да останеш разочарован и да се чудиш защо не ти е пуснала някоя мацка. Не за всички жени флирта е намек за секс, да флиртуваш със едн мъж в повечето случаи означава че го харесваш а дали ще искаш да си легнеш със него е отделен въпрос! А някой жени могат да се натискaт със един мъж но това отново не означава че искат секс, просто им приятно да го правят. А за да преминете към секс трябва да има основен намек и точно определено да се знае че това се иска и от двамата, флирта в никакъв случай не значи секс или изневяра. Точно от изводи като твоите започва и един изнасилвач, той си мисли-тя се държа по определен начин, като"лека жена" и сама си го търсеше, но се прави че не и харесва-супер грешни разсъждения, когато жена иска секс тя прави секс, не се дърпа, не крещи, не се съпротивлява!

11.   "А някой жени могат да се натискaт със един мъж но това отново не означава че искат секс, просто им приятно да го правят. " - Да и докато ми се натиска жена - аз също не мисля за секс, просто си бъркам в носа от любопитство и така..
номер 10 и ти си го набий ама не в простата глава, щото едва ли ще има смисъл, по -добре където му е мястото..!