Незнам дали наистина съм влюбена....
Всичко стана само за около седмица. Той е колега на моята съквартирантка, тя ни запозна. Започнах ме всяка вечер да се събираме в някоя стая за да гледаме филм или просто така и той всяка вечер беше с нас въпреки, че живееше в другия край на града. Една вечер се събрах ме за да празнуваме имения му ден след което отидохме на дискотека. Толкова явно личеше, че ме харесва, че и аз не останах безразлична тогава.... След няколко дни пак след поредното му идване каза, че трабва да поговорим и аз казах няма проблем. Когато започна да казва, че си има приятелка, че ходят от 4 години и че я обича направо останах потресена. Попитах го само едно а това с нас како беше за теб и защо го направи. Отговора беше: Никога преди не ми се беше случвало така да харесам някое момиче както теб... Също го попитах: "Обичаш ли я?". Той каза "ДА" аз станах и казах трябва да тръгвам. В тоя момент когато каза да нещо стана с мен, чуствах как сърцето ми ридаеше. Целия ден не спрях да плача, беше звънял да провери как съм и да ми се извини, че така е постъпил и аз естествено казах спокойно няма проблем... Само едно немога да разбера аз, дали найстина съм се влюбила за толкова кратко време. Просто незнам от тогава няма ден в който да се сетя за него и да не плача, и най-гадното е, че всеки божи ден се виждаме в университета. Просто незнам ве1е кво да правя ако така продалжи... Аз не съм такава, но тайно в мне се надявам да скъса с приятелката си. Каже те подло ли е от моя страна....

Коментари

1.   След четиригодишна връзка, дори и да се разделят, много е вероятно да започне да се лута между нея и теб и да завъртите поредната сапунка на раздели и събирания без край. Иначе изборът си е твой.
Мечо Пух

2.   Е,какво толкова е станало?Предполагам и ти имаш любим пуловер,но това не ти пречи да харесаш на някоя витрина друг пуловер!Това не е любов твоето!

3.   Нормално е да се чувстваш така - настроила си се за нещо, а после си се разочаровала. Може би момчето е забелязало, че се увличаш, и е решило да спре това, преди да е станало по-сериозно.

4.   Не, не е подло. И ако наистина има нещо повече- той със сигурност ще скъса. Само не го търси и не го притискай. Ще ти цъфне, като минзухар в снега....