Изневериха ми с най-тъпото обяснение на света
Какво означава: виждаме се само за секс?
Е какво е сексът в крайна сметка. Едва ли е някакво движение вътре-вън и ставай, намъквай гащите. Едва ли има подобни срещи. Не. Сексът е флирт, закачка, смях, нежност, страст, разговор дори, смелост, спокойствие и любов. Разбира се и любов - винаги има чувства.
Изключвам срещите за по една вечер със случайно забърсана пияна мадама. Говоря за това "виждане" само "да си лягаме"
Ами не е "само" Не може да бъде "само"
Има нещо неосъзнато, тайно може би за нас самите, или поне нещо, за което не си даваме право да мислим.

Защо пиша всичко това.
Изневериха ми. Разбрах от НЕЯ. Тя реши да ми се обади и да ме уведоми за похожденията на приятеля ми.
Изречението, с което той оправда поведението си беше "Ние се виждахме само за секс, тя не означава нищо"

Като типичен представител на женската истерия й звъннах и я включих на високоговорител. Питах го пак. Той мълчи... а, сега де.
Пък като ме напуши смях.

Изхвърлих го от живота си. Още ме боли и обидата е огромна, но седя и си мисля за това "само секс"

Наистина ли е възможно?

Коментари

1.   За мъжете е възможно, как не го разбрахте?

2.   ем.... виж са. твоята представа за секс е с свързана с романтика. аз жена на 25 още от 20годишна си има секс приятел. и всеки път като ми се прецака връзката с него си почвахме срещите. не е имало гушкания, или романтични неща. просто животинсконабарване сваляне на гащите. като приключим единият пита другия кво ще правим и принципно правим това - някой от двамата си тръгва в къщи. не е престъпление да правиш секс. друг е въпросът че е чукал друга по време на връзката ви и това вече е кофти. еднократно ок, ама редовно, сорри ама просто не му е било ок с теб явно. та разкарай го от живота си и продължи напред. тва е.

3.   Не, не е сaмо секс естествено. Нaй- мaлкото е обмянa нa хормони.
Виж, не се зaтормозявaй с този нещaстник. Постъпилa си прaвилнл, освободилa си се от ненужнa тежест зa теб.
Гледaй си животa, бъди щaстливa и не се нaтовaрвaй с негaтивни мисли зa хорa, които просто не струвaт.

4.   Бъди благодарна, че е била тази НЕЯ, която е решила ей така да си ти каже всичко и да те светне, че си с човек, който не те цени, а само те използва просто да е във връзка за пред хората.
Иначе можеше този да си те използва години наред още, даже и деца да му родиш и отгледаш.

5.   Взъможно е. Боклуци всякакви...

6.   Аз лично ако ще криввам от правия път предпочитам проститутка или някоя забърсана еднократно в някой клуб или пиано-бар, но повтарям еднократно или макс два пъти, другото влече след себе си негативи.

8.   Естествено, че е възможно. Има го в повечето случаи при мъжете, но и при някои жени. Просто явно ти не си от тях, щом разсъждаваш така. На мен са ми необходими 10 секунди, за да разбера дали мога да си легна с някой, а да се влюбиш мнооооооого повече. Друг е въпросът дали искаш само секс, затова не си лягаш на 11-тата секунда. (образно казано) :) Явно човекът не обича нито теб, нито нея и не иска обвързване.

9.   :)

10.   Възможно е, обаче за една порода хора (мъже и жени). Аз обаче не си губя времето с такива индивиди. Давам много в една връзка и сексуално, и емоционално. Същото изисквам и към себе си. Ако сме се договорили за отворена връзка, вече е друго. Тогава претенции нямам, обаче щом сме си казали, че ще бъдем само двамата, значи ще бъдем само двамата.

Има хора, които ще ти обясняват как мъжете не можели да "ядат" едно и също всеки ден. това им било в природата, и т.н. Други ще ти казват, щом не те бие и не пие, значи всичко е наред. Обаче, това са само оправдания. Човек може и да е полигамен, но ние контролираме действията си, имаме съвест, разум. Ние избираме как да действаме. И знаейки, че ще те нарани, той пак е избрал да бъде с друга. "Само за секс" е оправдание. Има и друг вид хора, които държат на половинката си, и не искат да я правят нещастна. Ориентирай се към тях. Дано другия път имаш повече късмет. А, това че си е замълчал пред другата жена, когато си го питала за нея, показва единствено малодушие и страх. Такъв човек не си струва.

Depravity

11.   Бахти колко изстрадали жени има из интернет а аз все още търся душичка която да обгрижвам и обичам. Не е ли несправедлив света питам аз?

12.   Не знам какво ги подтиква да изневеряват но явно е от липсата на нещо от което имат нужда, хубаво е да казват мъжете какво им харесва, какво разнообразие искат за да не се стига до други жени. Има го това при мъжете, те така могат така че няма нищо страно в това, гадно си е, разбирам те. Когато съм била необвързана пробвах за да видя какво е, познавах човека освен това се виждахме няколко месеца само като приятели. Не мога да кажа че е било както номер 5 от животинско желание, привличал ме е все пак за да се реша но някак си не си струва да го правиш просто заради секс, след като няма силни чувства като страст, любов и тн. ж. 26

13.   Само да ти кажа - супер си! :D Чак ти завидях за хладнокръвната реакция и ме хвана яд, че когато аз самата трябваше да действам по подобен начин, бях абсолютна патица и се връзвах на глупости. Е, сега ми е обеца на ухото.

И конкретно по въпроса - това е тъпо оправдание, от... тъп човек. Радвай се, че си разумна и трезвомислеща. И гледай да не си вгорчаваш живота с 'обида' и т. н., защото малоумието на 'пича' не е насочено конкретно към теб, просто се е взел за голям мачо :D Сега ще се окаже от два стола на земята. Реакцията ти със смях най-точно обяснява нещата, хахах... Живей си живота и даже не го мисли, имала си късмет да се случи на време, а не да се обвържете кораво и тогава да ти го сервира. Желая ти успех!

14.   Хубаво си направила, че си го изхвърлила от живота си. Мъжете непрекъснато повтарят, че могат да правят секс без чувства. Ето и тук 1 и 8 твърдят същото. Но аз нещо не мога да повярвам. Хайде да не говорим за някаква супер любов, ама си мисля, че поне има симпатия-а това какво е, не е ли чувство. Особено когато секса не е еднократен. Тежко ще ти е, но се постарай да го забравиш този нещастник. Успех ти желая!

15.   Ако приятелят ти е бик за разплод, може и да е възможно. Водят му поредната крава, той си върши работата и не му пука дали е Белка, Сивушка или Милка. В неговия случай си води кравата, но по някаква причина (вероятно ниски акции сред жените или мързел) си задълбава с нея, за да не се мъчи да търси друга. Липсата на отговор пред любовницата на високоговорителя може да е обикновен стрес и оставане без думи пред угрозата да му отпадне редовната крава за разплод, защото щом е декларирала присъствието си, може да е навита за нещо повече и да не хареса отговора му. Така че не познавам приятеля ти, но гарантирам, че съществуват такива същества, които правят секс заради самия секс и не са никак малко. Ако се замислим, мъжът е такъв, ако е роб на инстинктите си. Той търси храна, вода, секс. Ти влюбваш ли се в чашата си вода, в ябълката за закуска? Е, и някои по-първобитни са така - за тях това е задоволяване на нужда, а не някаква голяма любов като от ТВ сериал, както си мислят жените. Да те успокоя - има и по-тъпо оправдание за изневяра: "Направих го заради теб! " :)

17.   Пак женските идеали. Секса е търкане, мачкане, масажиране на мъжкия член. Свършваш, изпускаш напрежението и толкова. Това е с някоя си. Не ми пука дали ще свурша за 2 минути, тя дали е доволна, дали е свършила, все ми е тази, просто физика и дотам.
Ако обаче е жената, която обичам, там е друго. Там ми доставя удоволствие да й правя кефа. Дори съм готов без никакви проблеми да се жертвам по някакъв начин, за да й доставя удоволствие- например да направя нещо, което не ми е приятно. Гледам основно нейния кеф и това ми доставя удоволствие на мен. Разбираш ли разликата? Вие и затова смятате чекията за голям проблем и едва ли не изневяра, а то е чиста физиология. Сега след следващото изречение яко ще ме налазят разни жени, но, дами, за мъжа да изчука някоя друга без чувства не трябва да се брои за изневяра. За жените не знам, там вие си знаете по-добре.

18.   Добре де, 17 - ок. Физиология! Задоволяване - добре.
За веднъж, за два пъти, щото първия път е бил хубав.
Ама като се стигне до връзка, виждания, обаждания, криене.. тогава???