Връзка с мигрант - заплетена история!
Здравейте,
Историята е доста сложна но ще я напиша възможно най кратко!
Имам връзка с прекрасно момче, което е мигрант от така наречените "размирни държави". Той е добър човек, много широко скоен, говори малко български и малко англииски. Лошото е че тук не може да си намери никаква работа, за това иска да заминем за западна европа, където има роднини които са се устроили по някъкав начин. Аз тази година завърших, сега ме приеха за студентка но ако заминем трябва да се откажа от мястото в университета.
Не знам как да постъпя. По принцип мисля че в България няма много възможности и така или иначе ще се махам от тук. Сега ако замина с него поне ще има къде да идем - при роднините му и все някак ще се оправим.
Другия проблем са родителите ми. Много често се караме и вече почи си развалихме отношенията заради връзката ми с него. Не искат да го приемат заради религията и народноста му. Сега направо съм между чука и наковалнята както се казва.

Коментари

1.   Хах, късмет да отидеш да живееш не просто с хора, които не познаваш, ами с мюсюлмани от Близкия изток, които са на вероятно 50 години. Абе направо екстра ще си изкараш. Планът ти е идеален

2.   Изобщо не е заплетена историята ти, а е класика. Аз учих в Западна Европа и това там е редовният номер на въпросните господа. Следващата му стъпка е ясна - брак, за да може да вземе лична карта, по-следващата е да киснете някъде 5 г., където да си изцяло зависима от неговите хора и него, да ядеш и бой и след 5 г. и гражданство в съответната страна ще се оттърве от теб и ще се ожени за някоя благочестива своя братовчедка, за да я вземе и нея в обетованата земя. Всъщност сметките му се уреждат много добре с единственият проблем, че не е успял да отиде на Запад, а у нас за негово съжеление няма богата социална система да го хрантути.
Не се извинявам изобщо за цинизма си, защото такива случаи има стотици хиляди на Запад. Не ти казвам да го зарязваш, но не се отказвай от бъдещето си заради него. Сама с времето ще видиш, че става дума за мързелив човек. Това им е на тях културата и затова и не може да почне работа у нас. На 100% и неговите роднини са или на социални, или дребни престъпници, или имат някакъв дребен бизнес там, но пак ти казвам - ще направиш огромна грешка ако отидеш с него където и да е, а ако ти предложи брак ха-ха. Циркът започва!

П.П. Не пишеш на колко години е, но най-вероятно е дори вече женен. Там ги женят за братовчедките им още на 16 г., за да са девствени, но такъв брак е трудно да се докаже и нямат проблем с многоженството. Повечето имат деца в страните си и след като приключат с глупачки като теб просто си се женят официално за жените си и си взимат децата при тях. Масово такива случаи или ако все още не е женен, все има братовчедка за женене. Никога не уважават такива като нас, защото те държат на девствеността, на религията и имат ценности като от Средновековието. В началото лижат и мажат, но след като си постигнат целите почва боят.

3.   Така се ядосах, докато ти четох историята.

Присъединявам се към №2. Много правилно го е казала, послушай я.

Страшно рисковано е това заминаване. Прочети историите на българки с мюсюлмани, да видиш за какво чудо иде реч...

4.   подведеш ли се по неговите планове, забрави за учене. там да не мислиш, че ги чакат с отворени обятия. ако държи на теб ще чака да завършиш и в никакъв случай не се омъжвай. ще си вкараш автогол.

5.   Майко мила колко си зле! Ако можеш поне за миг да се видиш отстрани, гарантирам ти че тутакси ще се застреляш!
Сайтът е пълен с истории като твоята. Просто попрочети какво ще е развитието. Не е необходимо да си ясновидка, за да го узнаеш.
Сега като гледам Номер 2 чудесно ти го е написала.
Мислиш си, че с тоя цървул си хванала Господ за шлифера ли? ! Майко мила, майко мила!

6.   Как ще си зарязваш университета заради този бе, момиче??? Ще отидеш там (Германия? ) и ще миеш чинии и ще търкаш пода в хотелите и защо? Защото друго няма да правиш. Още нищо не умееш, а и езика най-вероятно не говориш.
Ще отидете при роднините му? Т. е. искаш да живееш с една банда мюслита с промити мозъци??
Не си съсипвай живота. Ако ти бях майка, много шамари щеше да отнесеш, най-приятелски ти го казвам.

7.   Не отивай с него в чужбина при роднините му без реално да го познаваш, особено пък и да се откажеш от ученето. Прави са родителите ти и не заради него, а защото не мислиш! Да, от тях има и много "нормални" да ги наречем, но може би още повече са случаите с обсебване, използване и малтретиране. Не е нужно да бързаш да късате, но и категорично не заминавай на този етап. Мисли, момиче! Мисли!!!

8.   А как се разбирате с "малко български и малко английски"? Нали за да обичаш някого трябва да общуваш с него?

9.   Като ти прачетох историята исках да ти кажа, че трябва добре да го обмислиш. Защо не кандидатства на запад. предполагам че семейството му е в германия и така да си учиш там и той да си е там и да си ходите. но да си независима.
Но като прочетох думите на номер 2... се осъзнах.
Сещам се за едни познати.
Майката почива и мина време.. дъщерята замина за дубай там срещна някакаъв арабин от незнам си къде...
И като се върна му прати документи и се ожени за непознат.
Ти ще кажеш леле колко е смела и каква любов.
Е да първия месец.
Какво стана после.
Той нищо не може да прави и чака тя да го издържа. баща и има сериозен бизнес и ги издържа.
Обаче вече и тя не ходи на работа защото не я пуска.
Не я пуска никъде. ама и бащата нищо не прави само тя му е останала...
И така мързелана от майната си ги върти както иска.
И бой има вече.
Случаите са много. няма как да си сигурна че те обича.
Те звезди свалят. Буквално. За да те спечелят. сигурна съм че много добре се държи с теб и е мечтания принц.
Но иска документите 100 %.
Те са мюсюлмани. държат на корана. на девствеността.
Ти ако отидеш при дъртите му роднини знаеш ли как ще те гледат.
Обичаш къси поли и рокли нали?
Ами забулена с чаршафа.
И сама без ваште и без подкрепа... какво ще правиш.
Или да те заключат.
Ами да не ни пишещ след 2 месеца тема... помощ как да се спася в германия съм изнасилват ме бият ме.
Твоите варианти-
1. Учи си и не се занимавай да се оправя и каквото стане
2. Учи си тук и му помогни да си намепи работа. постоянно се търсят неквалифицирани хора ще намери работа..
3. Подай документи да учиш в чужбина някъде почват от януари и имаш време.. че и сега пак може да приемат някъде разучи го има стипендии и нека той дойде ама да си на общужитие той където си иска.
4. Заминавай с него и се моли да си изключение някакво че иначе какво те чака.... горката ти.
Живота си е твой и ще си носиш кръста.
Каквото и да избереш пожелавам ти да ти се получат нещата в живота и да поемеш правилния път.

10.   Ти си малоумна, тези хора биха убили майка ти и баща ти, всеки ден правят атентати и убиват бели момичета като теб, а ти искаш да заминеш с него? Всъщност, щом си толкова проста, заслужаваш си съдбата, заминавай! Ако си извратена мазохистка ще ти хареса - всеки ден бой и насилие.

11.   Подкрепян н 2, но зa рaзликa от него/ нея директно ще ти кaжa- зaрязвaй го, ще си съсипеш животa.
Дa уточня, женa съм, aбсолютно не приемaм рaсизмa, ксенофобиятa или въобще рaзделението под всякaквa формa. Но н2 е нaпълно прaв/a. Живея нa зaпaд много години и товa е прaктикa при тях, кaкто и при aлбaнците.
Женят се зa европейкa зa грaждaнство, след 5 г. получaвaт грaждaнството, рaзвеждaт се и си носят жените зaедно с децaтa, които търпеливо ги чaкaт в стрaните им, живеещи с родители нa мъжът и всичките му брaтя и сестри тaм.
Имaше случaй дори с гермaнкa, която зaбременялa и родилa. Търсеше помощ от всякaкви институции дa му отнеме прaвaтa, зaщото той пък искaше дa вхеме детето ( син) и дa го гледaт със съпругaтa, която го чaкaше с други техни 4 децa, зa които естествено гермaнкaтa не знaеше до рaзводa.
Бягaй! Бягaй! Бягaй! Не се зaлъгвaй! Не те обичa, сaмо искa дa се устaнови, ти си му ключът към зaпaднa Европa, нищо повече! Нa всичкото отгоре ще бъдеш тaм прислужницaтa нa хорaтa при които ще отидете, зa тях си сaмо средство, нa всичкото отгоре си европейскa ку*вa християнкa- чувaлa съм го, тaкивa сме зa тях.
Гледaй си обрaзовaнието и животa. Опрaви се веднaгa отношениятa с близките, товa е сaмо още един голям плюс зa него, дa те отцепи от хорaтa, нa които нaистинa им пукa и ще му създaвaт проблеми зaрaди теб.
Опичaй си хубaво aкълa, 15 години съм нa зaпaд, познaвaм хорa от цял свят, рaботя с хорa от цял свят, имaм приятели от цял свят, но товa сa съвсем рaзлични съществa.

12.   Гъз глава затрива е казал народът. Това се отнася за теб. Бягай докато е време. Той те има за долна курва. Те така гледат на европейките, които пък са толкова глупави, че няма накъде.
Но знам, че това няма да го разбереш. Жената почне ли да мисли с онова между краката ѝ, спасение няма. Идва ѝ акълът, когато е вече прекалено късно.

13.   Ако искаш да си провалиш живота, заминавай.

14.   Слагай чалмата и заминавайте.

16.   Умна си, търсен обект за някой бардак на Запад. Добре ще те пласира, такива се търсят. Действай, никога не е късно да станеш жертва. Намерила си къде да кацнеш!

17.   Не мога да разбера каква е тая мания на много българки по чужденците. Аз съм нормално момче, имам си работа и всичко, но си стоя сам. Не ме харесват нито за гадже, нито само за секс, отбягват ме с изключение на разни лелки над четиридесет. Нищо лично, но съм на 28 и не ми се ще да се виждам с млади момичета. И в следващия момент тук идва някакъв мигрант, мюслманин, без работа, без образование, не може да говори никакъв език, обаче си намира приятелка и вече ще я взема в чужбина с него. Вие как общувате, как се "гаджосахте"? Като иска храна сочи нагоре, като искак секс, сочи надолу и готово. Затова ли го хареса? Ами съжалявам, но това ме обижда и като мъж, и като българин и мисля, че имам право. Иначе си свободен човек, но да се откажеш от образование, семейство и родина за един такъв, просто не го разбирам...

18.   Той може да е много готин, но като видиш роднините му, може и да ти се отще... Това е друга култура, не те виждам как ще се интегрираш сред тях. Самата ти, би ли го искала? !

19.   Миличка, не се ли усещаш как те използва този? ! Сега е със статут на бежанец или е нелегален, а като се ожени за някоя наивница ще придобие същите права като гражданите на ЕС. Ама бил много добър човек, ама бил супер, ама бил... тия филми колко сме ги гледали! Че ще се окажеш и от образованието си! Ха и за какво? За да те замъкне нелегално някъде и да спиш под мостовете и да се криете от полицията защото той ще е нелегален! ТИ АКЪЛ ИМАШ ЛИ? !
Я, гледай НЕ БЕЗ ДЪЩЕРЯ МИ и после си помисли колко са широко скроени и готини тия хора! Хем съпругът на Бети уж е бил в САЩ от много години, уважаван лекар... да, бе! Ама дивотията не можеш да я изкараш от тях ако ще и 20 години да живеят в нормална държава. А и историята на Бети е просто най-известната, ама ако знаеш още колко жени има като нея... включително и българки! Моя леля беше омъжена за ливанец, няма да ти разказвам какви неща разправяше после! Да не говорим, че така и не и разрешиха да си вземе детето и синът и остана там. Съпругът и го убиха и на нея и беше заявено, че или се омъжваш за брат му, или се прибираш в България, ама без сина си. Е, тя избра да се прибере, защото брат му бил някакъв страшен изрод. И видя сина си... години по-късно, чак когато вече беше пълнолетен. Така, че ти май не схващаш въобще в какво се забъркваш! В момента е нормално да е мил, внимателен и прекрасен, защото има интерес, но в момента, в който постигне своето, т. е. легален статут, стои та гледай! Няма да го познаеш, ще се промени буквално за една нощ! Сега поне има информация на всякъде, толкова ли не четеш по интернет историите на други жени направили грешката да се хванат с такъв? Дали е съвпадение, че всички разказват едно и също?
Щом ще учиш в университет, не си някоя проста, така че помисли малко!!!

20.   Ти си българка и трябва да се омъжваш и да създаваш деца от българи за да се продължи нашия род. Когато се отдаваш да ислямистки диваци, негри и всякакви полу-човеци и орки, хора които нямат нищо общо с нас ти извършваш предателство към народа си. Хората около теб започват да те мразят, да те презират и да те отхвърлят - това е естествено, ти слагаш петно на срам върху твоите родители когато се свързваш с полу-човеци. Знам, че подобни извращения се рекламират от холивуд, но това е само с цел такива глупави и невежи жени да следват този модел и да се отдават на примитивни раси раждайки мелези и по този начин унижавайки себе си, народа си и расата си. Този план се нарича "Калерги". Ти хвърляш петно върху целия ни народ с подобни постъпки и заради това хората около теб те презират и отхвърлят. Сега ти питаш за твоето щастие с полу-човека сякаш може да си щастлива вършейки извращения с полу-хора и правейки напук на близките си. Едва ли ще си щастлива. По-вероятно е след като стигнете до дестинацията където е семейството му, нещата рязко да се променят и той да покаже истинския си облик и да ти покаже какво всъщност си за него - глупава бяла робиня, хваната в мрежите на лъжите му и последвала го, долна курва за каквато тези хора имат западните жени и всъщност са прави като ги определят така, защото западния тип жена се облича като проститутка и се държи като такава. Вероятния сценарий е такъв - ще ти вземе документите, ще станеш бяла робиня която той ще изнасилва когато си иска, вероятно и роднините му от мъжки пол ще те изнасилват, може да те направят проститутка, ще си затворена и няма да те пускат да излизаш, ще ти крещят каква си и какво трябва да правиш, ще се страхуваш и живота ти е ад. Разбираш ли този човек който е примитивно животно и дивак вижда нещата каквито са - той знае, че е нередно ти да си с него, но иска да те измами, прилъже и после да те завладее, да ти покаже колко те презира, да ти стане жесток господар а ти негова бяла робиня и по-този начин да се подиграва на расата и народа ни и да хвърли петно върху нас, че не сме те опазили да станеш негова плячка и курва. Как да те опазим когато ти не постъпваш правилно и не слушаш родителите си? Ти изобщо глупаво момиче направи ли си труда да проучиш отношението на тези полу-животни към жените и особено към белите жени от европейски произход които те смятат за долни проститутки и пак казвам не са далече от истината. Разбираш ли невероятната глупост сама да се заробиш с подобен изверг, да станеш бяла робиня на едно полу-животно, на един дивак който вътрешно те презира и иска само да те използва сексуално в ролята ти на бяла робиня, да те унижава и да демонстрира превъзходството си над теб по садистичен начин. Защото като те унижава и използва той дава воля на негови комплекси за малоценност които неговите хора имат към белите европейци, защото знаят че европейците са много по-добри от тях, но като те унижава, изнасилва, бие, тормози той по-всякакъв начин ще демонстрира превъзходството си над теб и така ще хвърля петно върху нашата раса и народ. Помисли и какво би било детето ти от такъв неестествен и гнусен съюз - полу-бял полу-ислямист мелез податлив на ислямистка пропаганда.

21.   "Прекрасното момче", ако наистина беше такова, щеше да остане и да се бори за освобождението, омиротворяването, а след това и за възстановяването на родината си - точно както са сторили нашите деди и пра-деди. А не да бяга като шушляк и да омайва главите на разни друговерки като тебе.
Сама си прави изводите що за стока е и какво те чака с него.
Не иска да живее в България, защото тука ще трябва да работи за да се издържа, а не да го хранят като гнида на помощи и подаяния.

22.   Дете, не се занимавай с тези! Има хиляди бг момчета или ако искаш западняци, само не и арабин. Те всички са добри и широко скроени докато не се докопат до паспорта! Бягай далече, има хиляди такива случаи. Плюс това регистриран в бг бежанец не може да ходи свободно из Европа. Той е с теб само заради някакъв статут, който се надява да получи след евентуален брак и после хоп на немската социална система... Бягай с 300!

23.   Здравей мило момиче, виждам, че много те нападат. Грешката не е недъг на нашето познание, а плод на неправилната ни оценка. Аз живея в Германия, много съм толерантна и наистина широко скроена, ходя в бежанският лагер играя с децата, помагам им с дребни неща, макар че да ти кажа така добре ги отглеждат, че нямат нужда от помощ.
Радвай се на връзката си в момента, но според мен дългосрочна перспектива не е добра. Тук имам доста примери пред себе си, те са хитри, много нежни, знаят как да ти завъртят главата и да си постигнат своето. После драмите и нервите са големи и това не са изолирани случай. Просто защото мисленето им е доста различно. Сигурно си сексуално удовлетворена, той е нежният принц, но нещата не стоят така. Като иска да сте заедно, нека отиде при роднините на запад, да си стъпи на краката и отиди и ти, тъкмо ще си поотраснала, учила и т. н. Първо той няма право да работи, трябва да изкара курсът по език и съответно още един за политическата система, поне така е в Германия. Имай предвид, че от всички влезнали миналата година тук бежанци, една 54 са започнали работа. В бежанският лагер само децата горе-долу говорят езика, родителите го учат, но нищо не знаят.
От смесените бракове тук, всички са разделени, като независимо от скандалите, пак умело ги използват за много неща. Познавам и двойка в България, той е по-скоро наистина изключение типаж, тя е невероятен човек, но тази връзка я скапа, тъгата е изписана на лицето, заради всички проблеми, които са имали.
Нито ще си първата, нито последната в така история, хиляди са така, но съм сигурна, че драстично по-големият процент е на лошият край. В бежанският лагер виждам, каква е разликата между тези, които са образовани и тези, които не са, но пак има едно голямо НО.
Това е твоят живот и твоят избор, каквото и да направиш предвид възрастта ти, дай време поне 4-5 години, преди да създадеш семейство и дете, тогава сама ще вземеш трезвото решение, без никой да ти се меси, на база опита ти. Човек може да се крие някакъв период от време, но с годините ще го опознаеш.

24.   Не се лъжи да заминаваш, че ще си патиш. Сега си хлътнала и си мислиш, че става въпрос за предразсъдъци у другите хора, но реалността е малко по-друга. №2 много ясно ти е описал(ла) нещата, па макар и и по-цинично. Такава е реалността в повечето случаи и наивността ти може да ти струва скъпо. И още нещо, не си прави илюзии, че неговите родители ще те приемат с отворени обятия, точно обратното.

25.   Послушай роднините си - бягай от него докато е време, оплете ли те с роднини и други подобни маймуни работата става страшна.

26.   №2 ти е казал/а истината едно към едно, пък ти си чупи главата! Това ще бъде генералната грешка на живота ти.
Чудя се как жени християнки се хващат с мюсюлмани, и то араби! Четете достатъчно за исляма, за да ви е ясно какво ви чака. Не мога да си представя да съм на мястото на родителите ти!

27.   Ако наистина си го харесала и толкова много ти е завъртял главата, ами оженете се, но си стой в България, без да ходиш из Европа при хора, които никога не си виждала! На всичкото отгоре и мюсюлмани! В никакъв случай не бързай с децата, че после проблемите са по-големи!
Все пак има 1 (един) процент шанс и да е свестен... Това ще си проличи, ако останете в България. Ако сте женени и си изкара документи за постоянно пребиваване, може да си намери работа. Ако изчезне, работата е ясна...!
На тия години, да се вземеш с арабин от близкия изток, който е дошъл нелегално, е повече от рисковано! Родителите ти с право искат да те опазят от всякакви неприятни изненади! Нищо не ти пречи да живееш с него и в България, като естествено не трябва да забравяш, че не трябва да влизаш в неговите арабски среди, по никакъв начин! Ако въпросния мигрант иска да се впише в новата си среда и култура, добре! Ако не, бягай далеч, без да се обръщаш...!
Защо си мислиш, че като си зарежеш образованието и хукнеш из Европа, "някак си" ще се оправите? Ти имаш документи, но на гърба си ли ще го носиш и само ти ли ще работиш? И запомни, "широкоскроени" мюсюлмани няма! Те се имат за нещо повече от нас и това, да те използват и захвърлят, за тях не е никакъв проблем!

28.   Има един потресаващ филм, , Не без дъщеря ми", който препоръчвам задължително да се изгледа. Не познавам мигранти и сигурно не можем всички да приравняваме, но тези хора наистина имат друга култура и ценности и аз лично ужасно се страхувам от тях. Никога не бих се обвързала с мюсулманин, ако ще звездите от небето да ми свали.

29.   Готова ли си да бъдеш робиня в следващите 5 години докато вземе ражданство? Жал ми е, че в България се раждат такива жалки личности. Бягай по-добре да не развалиш живота на някое от нашите момчета. Погнусен съм. :)

30.   Живея в Англия с добри пари и пак ми с иска да се върна в България. Даже след 3 месеца си отивам. Жал ми е за теб. Тези са мръсни, гнусни и ще те ползват за робиня. Дано ти дойде акъла и да не се хващаш с тоя. Ако искаш на Запад, то е лесна работа. Не си ебавай живота!

31.   Родителите ти изобщо не са ти проблем. Основният ти проблем е, че явно на теб много ти се иска да си съсипеш живота. "Той е добър човек, много широко скроен... " Ами добър ще е, нали му трябва гражданство. № 2 и № 9 добре ти го казаха. В допълнение мога да добавя, че като нищо родата му може и да те изнасили (щом има дори и малка възможност е добре да се има предвид). Тези "хора" дори не гледат на нас, като на човешки същества. Живеем в XXI век, вече има информация колкото искаш, не е трудно сама да видиш що за стока са и в какво вярват. А глупостите от типа "той е дъбър човек", "той е много мил и т. н. " може да се споменават едва когато познаваш някой ама наистина добре. Иначе следва разказчето, което много глупави момичета и жени разказват, за принца на бял кон в бляскава броня, които изведнъж се "променя" и се превръща в добрия, стар, зъл и кръвожаден граф Дракула. Може би си мислиш, че всички даващи ти съвета да го чупиш, са изключително злобни, расистки настроени "тъпаци", но понякога дори и тъпаците могат да се окажат прави. Иронично е обаче, как хората не мислят и не се вслушват в здравия разум, а след това сами стават причина за собственото си падение. Дори и в най - добрия случай, той да не се окаже характерния представител на собствения си вид (виц), рискът за теб пак си остава прекалено голям.
Според мен е добре да не се занимаваш с глупости и ако наистина искаш да учиш нещо да се съсредоточиш върху образованието си, а от този и другите като него да стоиш настрана. Също така е добре да се пазиш от него, особено ако го зарязваш, човек никога не знае какъв психар може да се крие под маската на другия, особено ако другия е от така наречените "размирни държави" къде психарството е ежедневие.
Колкото до възможностите в България... Това са пълни глупости, ама повечето тинейджъри си правят подобни илюзии. (И аз като бях хлапак така си мислех ама... ) Интересно ми е до колко познаваш страната, след като си стигнала до такъв извод. Като някой обиколил една огромна част от България, мога да ти кажа, че всъщност в нея също има много възможности за развитие. Това, че ще идеш в чужбина и там ще си супер, ще забогатееш и т. н. са пълни глупости. Възможно е, да, някой са го правили, ама повечето отишли в чужбина са далеч от развили се милионери, бизнесмени и т. н. По - скоро са слуги, чистачи и там подобни. Признавам, че северната част на страната ни е зле, в повечето (да не кажа почти всичките) градове. Заплатите са ниски, цените високи а развитие няма, почти нищо не се строй и градовете обезлюдяват. В София има възможности, но простотията и селянията са огромни. И все пак, дори и на тези места може да намериш нещо интересно. Където и да отидеш, живота винаги ще е труден, а лесни пътища към развитието и успеха няма, ако имаше аз отдавна щях да съм ги намерил.

32.   н 2 съм. Не ме разбирайте неправилно - не говоря за всички мюсюлмани, а само за тези пришълци. У нас (В БЪЛГАРИЯ) имаме мюсюлмани, които са родени, израстнали тук, интегрирани и от 600 г. са по нашите земи - говоря за българските турци, а и за помаците. С тях ще имаш проблеми нали заради предрасъдъци, но знаеш, че нито гражданство искат от теб, нито са израстнали в друга култура, в която жената е по-малко ценна от 1 коза. Нашите мюсюлмани с малки изключения са ОК и си заслужава да се бори човек за такава любов, но замисли се - някой български турчин или помак, модерен, сам образован и с кариера никога не би искал от теб да си зарежеш следването заради него!
За пришълците образованието не е важно, а за жената дори е токсично в техните очи. Ти просто му трябваш като билет за Западна Европа и за секс. Направи си експеримент - кажи му, че в никакъв случай няма да ходиш на Запад, че ще си завършиш следването и само гледай колко бързо ще те зареже. И най-важното му кажи, че нямаш намерение да се жениш в следващите 10 г. Ако ти реве, че му трябвало брак, за да остане да знаеш, че той като бежанец може да кисне у нас с години, а после ако има работа веднага му дават постоянно пребиваване - изобщо не му трябва брак, за да стои в България, а само за да вземе лична карта и да те завлече на Запад, където да живееш в гетото с роднините му в 1 апартамент, да си слугиня и да те изнасилва цялата му рода, защото те нужди имат, а малко будали им се хващат. В тяхната култура е съвсем нормално булките да бъдат за обща употреба между братята на мъжа, чичовци, братовчеди.... така е като са се ограничили, но нагонът си е нагон. Това е масово при тях, масово, а ти като българка си само парче месо и никога няма да имат уважението, което биха имали към тяхна девствена мома ако ще тя да е с половин мозък и да има задник като каруца.

33.   Миличка , свършиха ли се свестните български момчета та се хващаш с тия паразити искаш да жертваш заради него бъдещето си ли ? Не виждаш ли какво направиха в Кьолн как масово тръгнаха да изнасилват и нападат жените там навръх нова година ? Сега докато си тук ще бъде мил обаче после завлече ли те при роднините си ще видиш другото му лице - истинското . Ще те очакват ежедневен тормоз и побои както от негова така и от страна на роднините му ! Това ли искаш ? Прочети тази история за българка омъжена за палестинец http://www.blitz.bg/news/article/187017 моля модераторите да публикуват линка ! Първо цветя и рози после я завлича в Палестина с трите им деца и ежедневно започва да ги бие . Сега жената отново е в България но с децата и цял живот ще живеят в страх онзи да не дойде да си отмъсти . Прочети и романа на Бети Махмуди "Не без дъщеря ми " ако нямаш пари да си я купиш има я в интернет . Авторката там описва какъв ад е бил живота и с иранския и съпруг и как едвам успява да спаси и себе си и дъщеря си от този ад . Прочети я и после си помисли заслужава ли си да си съсипваш бъдещето . ж.23

34.   Тоя пък н 20 се изкaзa кaто типичен селски бек събудил се зa мaлко от опяниението след 5 рaкии под звуците нa "грaдил Илия килия".
Не си длъжнa зa бългaрин дa се жениш естествено. Бaси. Ще си бъдеш с кого искaш, ще се жениш и рaждaш от когото си избереш ти. Но моля те, помисли си хубaво и не си съсипвaй животa с този.
Кaто цяло релихиите сa измислени и се ползвaт зa рaзделение нa нaродите, лесен нaчин зa мaнипулирaне и доминирaне. Обaче тези, точно тези сa нaистинa рaзлични. Нямa дa влизaм в подробности и дa обяснявaм всичко, което ти е обясно в горните коментaри, но щеги потвърдя. Където живея видях много подобни случaи. Всички зaвършихa еднaкво. Зaвърши си унито в Бг или в другa стрaнa, но не с него. Пробвaй кaквото ти кaзa някой от горните коментaри. Кaжи му, че кaтегорично не си съглaснa лъм моментa дa сключвaш брaк и сaмa ще видиш реaкциятa му и ще рaзбереш истинaтa.
Кaжи му също, че можете дa продължите връзкaтa от рaзстояние докaто зaвършиш, той дa зaминaвa и се устaновявa тaм, a после дa зaминеп ти. Сигурно ще опитa в нaчaлото със слaдки прикaзки кaк не искa и не може без, кaк трябвa дa сте зaедно зaрaди силнaтa му любов и т. н. но кaто види, че си кaтегоричнa ще му видиш истинските нaмерения и лице.
Недей момиче, ще си съсипеш животa!

35.   Аз като български мюсюлманин също бих те посъветвал да не се занимаваш. Може и да е свестен човека, ама по-вероятно е да не е.

38.   17, не, нямаш право! Всеки си харесва който му харесва и никоя не е длъжна да харесва теб!

39.   Аз съм писал коментар 20

До 33

Историята с палестинеца е показателна за глупостта на такива жени движени насам-натам от приумици и чувства а не от разума си. Стига просто някой мъж пък бил той дивак и полу-човек да ги лъже и да се преструва и да ги ласкае и те са готови на всичко за него, същевременно достойни български момчета както казва номер 17 не са привлекателни към за тях. Затова и страданието и нещастията които ги сполетяват са заслужени. Едва когато променят отношението си и започнат да се ръководят от морални принципи резултатите ще са други.

До 34
Ако аз се изказвам като селски бек, то ти се изказваш като пълна безродница и пошло космополитно същество което не цени корените и кръвта си. Твоите предци биха се срамували от теб задето не виждаш нищо лошо да бъдеш блудница за чужди раси и народи. Затова ли извоюваха нашите предци свободата и проливаха кръвта си? За да може такива като теб да блудстват с когото си искат и да раждат изродени мелези? Цитат "Ще си бъдеш с кого искaш, ще се жениш и рaждaш от когото си избереш ти". Типичен отговор на пълна егоистка която мисли само за себе си и своите щения и която няма никакво чувство за общо минало, история, свързаност с народа си и с това да пази родословието си чисто както и е предадено и да съхрани нашия народ. Цитат "Не си длъжнa зa бългaрин дa се жениш естествено. Бaси". Напротив - длъжна е, това е едно от най-важните неща в живота и, да се омъжи за българин и да роди чисти българчета. Знаеш ли какво казват еврейските равини на еврейските девойки? Казват им - най-важното нещо във вашия живот е да се омъжите за евреин. Същото важи за всяка нация. Ако ти се подлагаш под разни чужденци, полу-човеци и диваци ти предаваш своя народ, изменяш на своята нация и се изплюваш в лицето на родителите си и народа си, на предците си които са опазили родословието си за да стигне то до теб и ти да не изроден мелез а българка. Тогава народа ти и близките ти ще те мразят и презират и това е напълно естествено.

До 38
Номер 17 има пълно право и ако жени като теб не се вземат в ръце и не загърбят неприятния си и отблъскващ егоизъм и двуличие, мъжете като 17 а и много други могат да решат да започнат да си внасят качествени бели жени от Беларус, Молдова и Русия които биха били щастливи да дойдат в България и да се омъжат за българин и тогава няма да останат за вас български мъже за които да се омъжите.

40.   Днес изгледах филма "Не без дъщеря ми" и ще ти кажа че баш описва историята ти, ако изобщо е реална. Трябва да си напълно луда и чавка да ти е изпила акъла, за да се поробиш с тия отрепки. Те убиват нас - неверниците, за каквито ни мислят, стрелят ни, газят по улиците бели невинни хора, а ти искаш да си личната му к*рва и слугиня.... ако историята е истинска, явно си много зле. БЯГАЙ докато можеш, че после и да искаш няма мърдане.... Пък и какво толкова му хареса? Не може да говорите, не му знаеш и името дали е истинско. Дори да е красавец, красиви хора много, а ти с престъпник и терорист да се захванеш...

41.   Н 39, aз съм н 34, a ти си чичкaтa, който зaдръсти сaйтa с ревливи измислици, нaли? ! :)
Виж сегa симпaтяго, нaшите ( женски) телa не ви принaдлежaт! Ние решaвaме с кого, кaк и дaли. Дaлa съм си мнението нa aвторкaтa. Не вярвaм в любовтa нa мигрaнтa, зaщото видях много подобни случaи. Обaче с бългaрин подобен нa теб, кaтегорично никогa не трябвa дa се зaбърквa НИКОЯ женa без знaчение нaционaлносттa. Ти не си мъж, сaмо си някaкво едноклетъчно нa доизживявaне. Aко двaтa ти здрaви невронa могaт дa измислят логично обяснение зaщо дa си по- добър вaриaнт от някоя горилa, не мигрaнт дори- дaвaй, обясни!

42.   Аз съм от 39

До 41

Цитат
"ти си чичкaтa, който зaдръсти сaйтa с ревливи измислици, нaли? ! :)"

Не знам за какъв "чичка ме мислиш", истории все още не съм поствал, така че яко си мислиш това това те гони параноята. Аз съм обаче човека който изобличава блудниците чрез Светите Писания.

Цитат
"Виж сегa симпaтяго, нaшите ( женски) телa не ви принaдлежaт! Ние решaвaме с кого, кaк и дaли. "

На човек му е дадена свобода, може да прави добро, може да прави и зло и съответно му се отплаща според деянията. Ако не се ръководиш от това което е правилно и редно ще си получиш наказанието.

Цитат
"Обaче с бългaрин подобен нa теб, кaтегорично никогa не трябвa дa се зaбърквa НИКОЯ женa без знaчение нaционaлносттa. Ти не си мъж, сaмо си някaкво едноклетъчно нa доизживявaне. Aко двaтa ти здрaви невронa могaт дa измислят логично обяснение зaщо дa си по- добър вaриaнт от някоя горилa, не мигрaнт дори- дaвaй, обясни! "

Сега ще ти обясня! Първо очевидна е липсата ти на разумни аргументи с която да оспорваш това което казах, затова ти прибягваш до обиди и се опитваш да принизиш опонента си. Това показва колко слаба е позицията ти а и що за човек си. Второ ти се опитваш да изкараш мен недостоен, мен човека който отстоява това което е правилно и редно и поддържа нацията и народа ни, след като самата ти си недостойна и морално покварена и с промит от мултикултурализъм и феминизъм съзнание. Трето - аз съм истински мъж който не би търпял морално деградирали и озлобени пачи да му определят той какъв е защото много добре знае какъв е и защото мнението на тези пачи няма стойност и за пет стотинки. И накрая брой го за четвърто, личи си що за жена си, такава която е избрала да се ръководи не от това което е правилно а от недостойните си прищевки и която одобрява въргалянето с полу-човеци. Честно казано гади ми се от такива като теб, те са опозорени пачи паднали на нивото на диваците и полу-човеците на които са се отдали. Не бих препоръчал на никой истински мъж да бъде с опозорено същество като теб, ти не разбираш смисъла това да имаш вярност, да цениш рода си, да вършиш това което е редно, не ти се ръководиш вместо това от злото и да си правиш каквото искаш без да държиш сметка за последствията, последствия за злите дела винаги има.

43.   Оправданието няма работа, тук е лошо и т. н. Точно това искаш да чуеш ти самата. Ти си настроена за бягство също калкото това момче и всъщност това ви свръзва. Не, нито родителите, нито държавата, нито скуката и теговото усещание, че се задушаваш са твоят проблем. Проблемът ти е във вътрешната ти нагласа да се съпротивляваш на установеното. Че учиш в еди-кой си университет, с еди-какво си качество; че живееш в България - страна, от която очакваш еди-какво си, момчетата, които познаваш - същото положение. Затова ти се стремиш да избягаш от статуквото и поемеш по пътя на непознатото.

Затова и аз ще се включя в единодушния хор със своето особено мнение, че любовта е едно, но душевния катарзис е друго. Пичината да погледнеш към това момче се крие във факта, че си несугурна, а всички тези фактори са много лош съветник за действията ти до момента. Много са редки случаите, в които се изказвам срещу нечия връзка, но смятам, че трябва да се разделиш с това момче по своя собствена вина. И още неща - да обърнеш внимание на семейството, от което искаш да избягаш, а именно твоето собствено семейство.

44.   Номер 20, 39 и прочие- много се забавлявах с постовете ти, същински веселяк си ти. Кажи си сега мъката - колко мадами те отрязаха, че така си се озлобил. В една от съседните теми един пък друг се пита защо българките в чужбина не го харесвали, да не сте си нещо дружинка с него? Всеки, който ти преочете болните писания ще разбере защо предпочитаме други нации. Ние за бг мъже не сме уряли изобщо, така че заплахите, че ще си внасяте рускини са доста комични (то не, че рускините са толкова глупави ама както и да е). За умните момичета има достатъчно шведи и англичани, не се тревожи за нас изобщо, че няма да има за кого да се омъжваме.

46.   Вие го изядохте това момиче докато четох злобните коментари се втрещих Боже каква дребнавост и злоба струи от вас олеле ааа да до авторката опознай го добре и тогава вземай решение

48.   Не знам кой кого е излял, но авторката не е писала скоро. Дано е добре, че с този симпатяга...

49.   Номер 46, Просто я съветваме да не си провали живота, тъй като има не един случай на брак между християнка и мюсюлманин завършващи трагично в полза на първата. Първо ги омайват завъртяват им главите и после завличат ли ги в родината си им показват истинското си лице, започва сега ще правиш каквото ти казвам и се започва ежедневен тормоз и побои докато съвсем не смачкат и пречупят жената. Вземи прочети горе примера за българката едам спасила се от палестинския си съпруг. Първо мил , добър обаче завлякъл ли я с трите им деца в Палестина и показал истинското си и зе започнал ежедневен тормоз, както над нея, така и над децата. Едвам е успяла да измъкне паспортите и да си дойдат, обаче цял живот ще живеят в страх, че той може да дойде да си отмъсти. Ако не си чел /а „ Не без дъщеря ми ”, на Бети Махмуди вземи да я прочетеш и после пак говори, че сме злобни. Като се запознава със съпруга си мил, кавалер, обаче завежда ли ги с детето в Иран започва да ги бие и тотмози. След година и половина едвам се измъкват от ада. Сега чета и продължението и съм втрещена колко жестока е тази религия. За тях козата и овцата имат повече стойност, отколкото жената, какво повече да обяснявам! ж. 23

50.   Пак е номер 49 извинявам се ако има грешки писах сутринта сънена от таблета .

51.   Интересни примери давате мис на 23 нека и аз ви дам един една моя позната в момента е в Швеция и преподава немски на емигранти и знаете ли какво ми разказа което мен лично не ме учуди но вас със сигурност разказа ми, че са хора като нас с мечти надежди с недостатъци съвсем нормални хора и най- вече без балканската злоба разбираш ли масовата пропаганда която оправда арабската пролет очевидно не те е подминала жалко но единственият начин да разбереш истината е да я откриеш сама обединяването на религия или мистицизъм е меко казано наивно това е все едно да те попитам коя е най- хубавата страна на нашата планета и как някой от нас може да каже Сащ или България след като например човекът който трябва да отговори не е бил в Китай, Япония и т. н и т. н замисли се щастието да бъдеш човек не е на определен народ религия или място колкото и да не ти се вярва

53.   51, ето ти цитат от Корана, който много ясно показва какво е отношението на тези които изповядват друга религия различна от тяхната. "Ислямът означава всички, които не са последователи на учението на Мохамед, като неверници. За тях Коранът повелява:

„ (7) И приехме Ние от пророците обета им, и от теб, и от Нух, и Ибрахим, и Муса, и Иса, сина на Мариам. Приехме от тях твърд обет,
(8) за да пита Той правдивите за тяхната правдивост. А за неверниците е приготвил Той болезнено мъчение. “
— Сура 33, Съюзените племена
„ (191) И ги убивайте там, където ги сварите, и ги прогонете оттам, откъдето и те ви прогониха! Да заблуждаваш е по-тежко, отколкото да убиваш. И не се сражавайте с тях при Свещената джамия, докато не започнат там да се сражават с вас! А ако се сражават с вас, убийте ги! Такова е възмездието за неверниците. “Не видя ли на връх нова година какво направиха в Кьолн масово изнасилиха жените? Миналата година всички скочиха на наш сънародник студент в Германия само, защото момчето е казало истината, а именно, че са като скакалци и опустошават всичко до което се докоснат. Ако бяха мирни и не правеха такива мизерии може би нямаше да съм така настроена срещу тях, но при положение че още със стъпването си на европейска територия започнаха да правят мизерии няма как да съм положително настроена към тях. Изнасилват деца в Австрия, в Германия колят бременни жени на улицата. Моля линкът ми да бъде публикуван! http://www. btv. bg/video/shows/preadai-natatak/videos/sled-10-godini-v-palestina. htmlЕто виж историята на жената жертва на палестинския си съпруг и после пак ги защитавай! За мен религия провокираща омраза към другите религии и в която жените се третират като робини НЕ трябва да съществува изобщо! Горе даде пример с японците - ами те открито заклеймяват тази религия при тях мюсюлманите не са добре дошли.

54.   № 52, аз самата съм се срещала с имигранти, които често търсят контакти с местното население по един или друг повод. Разбира се, повечето изглеждат на напълно нормални хора (макар и да не се знае какво имат в главата). Проблемът на авторката е в самата нея, понеже тя е с настроение за бягствоу не по-малко от бежанците.