В търсене на любовта
Здравейте. Моят проблем е следният. Аз съм млад мъж, романтик и веселяк, но самотен и без приятелка. Все не успявам да си намеря момиче, с което да се харесаме взаимно. През последните дни обмислям варианта за регистрация в сайтове за запознанства. Може ли да ми кажете какво мислите за платформата Тъндър или да препоръчате друг сайт? Разбира се може да имате и по-добри идеи. Аз с радост ще ги приема. Искам само да уточня - търся приятелка и свястно момиче, а не безсмислени плътски удоволствия. Благодаря предварително за помощта!

Коментари

1.   Ако наистина си романтик и веселяк то запознанствата по мрежата не са за теб. Много фалш има там и ще се влюбиш в някакъв недействителен образ, който сам си моделирал. Трябва да се видите с някое момиче, да се харесате взаимно от пръв поглед, да се заговорите непринудено и от само себе си нещата ще станат ако си подхождате. След известно време ще се опознаете по-добре и ще разбереш, че не е най-доброто и ако не си тъп да се ожениш/забремениш прибързано, ще намериш друга и така...

2.   Най-добрият вариант е да излизаш повече и да се запознаваш с възможно най-много хора на живо. Българските сайтове за запознанства НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО. Читави хора там няма, мъжете са в пъти повече, а жените масово не благоволяват да ти отговорят, пък и как да го правят при положение, че получават десетки писма и на една жена се пада по 10-15 мъже....Да не говорим и за десетките фалшиви профили...Абе там не става.

3.   В сайта twoo имам добри впечатления от момичетата.Няма граници в търсенето на любовта.Успех

4.   Привет. Първо, евала, че все още съществуват такива момчета/мъже. Рядкост сте вече, хах.

И ако искаш някоя нормална приятелка, не си прави акаунт в такива сайтове. Там повечето са леки момичета/жени. Излез някъде, заговори някое момиче и виж какво ще се случи. За въпроси или още съвети,

Момиче, 16г.

5.   Щ е ти дам един шантав на пръв прочит съвет: изясни си какво искаш от момичето до теб - характер, държание, външност и т. н. След това в някои свободни моменти от деня си мисли за това хубаво чувство сякаш вече сте се срещнали и си щастлив. Ще мине малко време и тя наистина ще се появи и ще се изненадаш. Просто продължавай да мислиш позитивно. Звучи глупаво, но работи! Успех!

6.   От автора: Благодаря на всички. Към момичето на 16 - за въпроси и още нещо какво да направя?