Стая под наем за един ден?
Здравейте, на 16 съм и имам приятел с когото от 2години сме заедно от запознаването ни преди 3години до днес сме неразделни. Но, идва зимата, дъждовни дни и ни се иска да прекарваме почивните дни някъде на топло място, а в тях ми е неудобно все да нахалствам, живее с баба му и дядо му, а в дома в който живея скоро дойдох и е на мъжа на майка ми. Въпросът ми е.. дали може да ми предложите някъде в София хотел или някакакво място за през деня? До сега не сме ходили защото сме на 16 и 17, не знам дали е възможно за под 18. Благодаря предварително. :)

Коментари

1.   Е, кажи си честно, че сте решили да правите секс...

2.   Пробвай с хостелите. Там е по-вероятно да ви настанят въпреки, че нямате 18 г. В хотелите контролът е по-строг.
Виж в букинг-а има доста избор на ниски цени.

3.   Това наистина ли мислиш, че е за тук? Гугъл нямате ли у вашия квартал? Ела и нас, ама без твоя. Това мога да ти предложа. Баби нямам,сам съм си.

4.   Хостел...

5.   Рецепционистка съм в един хотел в София и ще ви разочаровам. Напълно забранено ми е да давам стаи на хора под 18. А и дори да се смиля и да ви дам стая всички клиенти се регистрират и данните се носят в полицията, така че ще ме накажат защото ще се разбере. За това и да искам няма как да ви помогна. Трябва поне единият от вас да е на 18. За известно време ще трябва да се срещате или у вас или у тях

6.   Не знам за точно определен хотел, но мисля, че във всеки един трябва да може лица по 18 годишна възраст да наемат стая

7.   Гарите са облепени с обяви за даване на стаи по наем. За 10 лв, цял ден ще се м(г)ушкате!

8.   Виж, не сте вече на 12 годинки. Големи хора сте, от много години сте заедно и най-вероятно родителите знаят за това. Защо не се виждате у вас и у тях? Предполагам, че имате собствени стаи?
Аз имам доведена дъщеря и син. Сега са по-големи, но още на 16-17 г. дъщерята си доведе мемче. Дори закусвахме заедно
За родителите е по-добре така, защото ви знаем къде сте и с кого сте.
Обикновено родителите на момчето са по-либерални в това отношение, защото някои бащи на момичета ревнуват, а при момчето нали ...традиционно се смята, че е хубаво да се наживее, а и е по-голям
Решението е да се запознаеш с родителите му и той с вашите и вече официално да пренощуваш при него и обратното.
Стига с цялото криене.
Съвременните родители сме расли също в демократично време, правили сме секс на вашата възраст и знаем какво е. По-скоро ги е страх родителите от забременяване и занимаване с грешните хора, но като ви познават е друго, а и говори с майка си и я увери, че се пазите
Успех