Болката
Здравейте.. на 17 съм, но за първи път през живота съм влюбена и разбирам какво е истински да обичаш някого. Имах приятел 9 месеца, всичко беше идеално с него. Това бяха най-щастливите ми месеци. Преди 10 дни се разделихме, защото той изгубил чувства към мен.. ами преживях го, много плаках, много ме болеше, че така е решил, но го обичам и тъй като вече не го правя щастлива, нека е свободен. Вчера и днес включително си говорих с наши общи приятели и те ме питат дали сме си останали приятели, казвам им да и те ми казаха - а ние слушаме от два дни как те е е*** в тях и във вас и от тогава плача. Плача винаги когато се сетя. Че защо му е да го прави, разделихме се приятелски, нищо не съм му сторила, обичах го и той мен уж, но сега дори не му пука как се чувствам. Изобщо не му пука, защото говорих с него и го попитах защо го прави това, никога не съм казала лоша дума за него и го уважавам и обичам, а той ми се изсмя в лицето. Никога не ме е боляло толкова. Твърдеше, че ме обича много, че за първи път се влюбва истински, че не иска да ме загуби, че съм само негова, че не може без мен и изведнъж си губи чувствата и разказва нашите лични моменти. Плача от два дни, наложи се и на мама да разкажа. Сега имам чувството, че е много разочарована от мен и още повече ми е гадно. Защо ми го причинява това

Коментари

1.   Здравей,
и да искаш няма да го забравиш. Първата ти любов е! Това, което можеш да направиш за да не изпитваш чак толкова силни чувства към него :
Спри да си спомняш какви моменти сте имали и изобщо не мисли за него!
Не го отбягвай ти, той трябва да бяга от теб!
Спри да плачеш! Навсякъде има мъже, които могат да те обикнат, такава каквато си!
Игнорирвай го! Покажи му, че и без него се живее!

2.   Осъзнай се! Той те унижава публично и се подиграва с тебе! Обичаш някакъв измислен образ... Ако поне малко имаш достойнство и поне малко се уважаваш и обичаш, трябва да го изхвърлиш и да го НАКАЖЕШ. Просто му напиши, че ти се повръща от него и се радваш, че му се е разкрила истинската грозна душа, комплексар жалък. Ааа да, кажи му че в леглото е кръгла НУЛА. И ако още веднъж чуеш коментари за сексуалните му подвизи, хубавичко ще го подредиш и ще разкажеш на всички колко е зле в леглото. Айде със здраве, обичала го била, абе момичеее, я се стегни и следващият път гледай с кого се гаджосваш, да не е па някакъв жалкар.