Отново за асексуалността–има ли спасение от нея?
Привет на всички!
За втори път си изливам душата тук, дано отново ми помогнете!
Не срещнах любовта, не я дочаках... и се омъжих на 29 без да обичам, едва ли не от отчаяние...
След като забременях с второто ни дете – и при условие, че секса ни винаги е бил под всякаква критика.. , но и с това се бях примирила! – секса просто спря... за години...
Примирих се, тогава си дадох сметка, че той е асексуален и просто не се вълнува от интимност и секс... с никого..
Но вече имахме деца... капан голям...
И живях така, измъчвах се, не съм асексуална, но не изневерих, просто се изнервих, качих кг...
И 15г след брака ни нещо се събуди в мен и ми се прииска и на мен да имам една нормална връзка... с любов, със страст, с желание... тръпка... и със секс... И понеже живеем в малко населено място и всички се знаем, а и не искам да се занимавам с това на работното си място, залитнах по виртуален кандидат–любовник... Предстои ни да се видим... искам да съм с него, но угризенията ме изяждат отвътре...
Опитвах се многократно с мъжа ми, но той е неопитен, не го може, няма тръпка... криво ми е...
Знам, че не бива, но душата ми копнее за това, тялото ми също... Знам, че ако бъда с другия ще забъркам голяма каша..
Не знам как да постъпя?
Ако ми се обади другия, не само отивам, но и съгрешавам... с радост, с желание, със страст... А не искам никого до наранявам... Как да стане това? И как да не хлътна?? ... Не искам любовник... искам любим... Как и агнето да е цяло, и вълкът да е сит?? ..
Мъжът ми май усеща...
Каза ми "ако един ден кривнеш, ще има убийство и развод след това"??
Готова съм да кривна въпреки всичко... Заради тези пусти очи и тази обезоръжаваща усмивка съм готова и в огъня да вляза...
Какво ще ме посъветвате?

Коментари

51-58 от 58

63.   Забравих да вметна, че не е моя работа да ви вдигам самочувствието, българи...
Просто се стегнете, оставете настрана лошите си привички и вместо да упреквате, съдите и принизявате със земята различните от вас... , научете се на повече разбиране, толерантност и подкрепа... иначе просто няма оправия! Това важи не само за темата ми, а изобщо за междуличностните отношения, които никак не са лесни!
Аз не съм нито хубавица, нито кой знае каква умница, но не се срамувам, че съм българка... Отстоявам се като такава и на никого не се давам! ...
Та... се замислете над думите ми и стига хленчене... стига фатализъм!
И модераторите на никого не са виновни... и мои коментари не са били допускани, но с право... не съм била ощетена досега! ...

Пожелавам ви здраве, а вие ми пожелайте един бурен, любовен роман като подарък за идната година... другото си го имам :-)) С наш човек да е... да ми разбере и стопли душата, че с тези тук направо съм се отчаяла :-(

пак от същата

65.   На път съм тотално и окончателно да приема идеята за евентуален любовник, ... , досега се отвращавах от себе си, говорех за нужда от любов, не просто от секс дрън-дрън... , но вече наистина издивявам...
Особено гузно ми е, въпреки тоталната липса на секс в къщи...
Асексуалността на половинката дава ли ни моралното право да търсим секс с друг партньор??
Според вас? !

авторката

66.   Те така става като се жените от отчаяние, падате в капана сами, никой не ви бута в него. Ако ти стиска да си търсиш щастието се разведи няма смисъл да стоиш нещастна с този човек а и даваш лош пример на децата си.

67.   Не разбрахте ли, че авторката е мъж, който пуска само тскива теми с история, в която жената е уж жертва, но всъщност провокира подмолно и с коментари след това, за да излезе лека жена, която вместо да оцени мъжа си, се чуди как сексуално да се задоволи. Не отричам, че има жени, за които сексът е много важен, но в неговите истории, жената няма разум и съвест, винаги е майка на пораснали деца. Пише и теми, в които мъжът е онеправдан, много добър съпруг, който се оплаква от невярната си жена. Сюжетите са сходни, общото е, че са еднакво клиширани до степен, че вече познавам стила му, освен това се обяснява много в коментарите.
Писна ми да ни пускат фалшиви истории за взаимоотношения между мъже и жени, не разбираш ли авторе, че така създаваш изключително грешна представа, това, че ти си се отвратил от жените, не значи да пишеш измислени истории тук.

68.   Решението ми е взето, въпреки, че закъсня с доста години!
Няма да затварям темата за секса за себе си заради мъжа ми!
Не мога да живея както досега до гроб!
Това исках да споделя...
Преди 2г като писах темата, не бях готова да действам...
Сега вече съм!
Това е!

Авторката

69.   Авторке, кажи на мъжа ти да ти вземе секс-играчки и да те задоволява с тях.

70.   Значи някаква застаряваща дебелана се сетила, че ѝ се чука по никое време. На 30 не искаше ли? С тия виртуални фантазии трябва да имаш подготовка след срещата с потенциалния любовник да преживееш студен душ. Една среща и да не те търси повече или директно да си намери оправдание и да изчезне от срещата без секс (като види реалността). А като цяло - дали не е гей въпросният "асексуален"? Бързо свършване не ми се връзва с асексуалност. По-скоро трябваше да не може да се надърви, защото не го вълнува.

71.   До н 69

За жалост, имам нужда точно от мъж, не от секс-играчка!

До н 70

За едно си прав - не е асексуален!
Но и гей не е...
Просто никога не е имало любов, това е!

И споко, хич не се притеснявай за мен!

За всеки влак си има пътници и нещо ако има да става, ще стане!
Отворена съм за среща с друг, досега просто не бях...
Това е простичката истина.

И съм сигурна, че правилния човек ще ме намери.

авторката

51-58 от 58