Поредният самотен 14 февруари...(за всички като мен)
Добър ден.. Както и по заглавието се досещате, поредната изповед на заклетия самотник - аз. Момиче на 20 години съм. Имах приятел до преди 2-3 месеца. Мислех, че той ме обича и както винаги се бях заблудила в него. Беше ми първото гадже...Както и да е - той ме заряза преди Нова година...и сега се озовах пред празника на влюбените съвсем сама (ОТНОВО)...мислех, че това ще е първият път в който ще празнувам този празник с момче и ще е наистина вълшебно..вместо това сърцето ми е по-празно и разбито от всякога...вероятно ще кажете "празнувай тогава Трифон зарезан"...да, обаче не. Първо - нямам приятели (поне не и такива с които да изляза) а и на 15 имам изпит (студентка съм)...това, че е поредният път, в който съдбата ми се подигра и се оказах съвсем сама и наранена. Боли, когато няма с кой да празнуваш такива дни, но боли още повече, когато този с който си мислел че ще бъдеш не само ти обърне гръб, но и те мрази и изобщо не му пука за теб.. Честит празник предварително на всички самотни души и сърца, като мен, които вместо целувка и нежна прегръдка на този празник единственият, който ще ги топли, ще е юрганът и горещите сълзи, стичащи се по лицата ни. Честито и на вас, щастливци, които имате привилегията да бъдете обичани в споделена любов, да имате парченцето от рая и някой да е готов да даде животът си за вас, защото ви ОБИЧА! Пожелавам на НАС, нещастните, да се докоснем отново или за 1 път до истинското щастие другата година!

В крайна сметка какво ми остава, какво НИ остава, освен надеждата за по-добро бъдеще...надеждата някъде там, да има някой, за когото ще сме ЦЕЛИЯТ свят....

Коментари

1.   Горе главата де, може и да е за добре.Тамън ще се подготвиш по-добре за изпита:) Пожелавам ти много щастливи "14 ти февруари" в бъдеще! Живота е пред теб! Всяко зло за добро! Не се сдухвай, знам, гадно е, но всичко отминава и ще има и хубави мигове, бъди сигурна! Успех!

2.   я горе главата! може да си в много по тежко положение. има хора които страдат от тежки болести, иэгубили са дома си, семейството си, нямат бдеще и т. н. още си толкова млада. живота е пред теб.пък и си опоэнала любовта ;), и пак ще се докоснеш до нея. аз съм на 19 и никога не съм имал приятелка, но знам че рано или късно ще намеря половиинката си и не се отчайвам. не се отчайвай и ти :).

3.   Хехе, добре дошла в клуба... Не си само ти, и мен ме преследва това "проклятие"-точно на св. Валентин да съм Сам.
Не, че е такъв голям проблем. :)

4.   Спомням си някъде четох че хората най-често късат на връх нова година... както и да е, споко, ти не си единствената, има много по-прецакани хора дори и в любовния живот (мене -.- ), както казаха миналите.. всяко зло за добро.. а па и всяко добро за още по-голямо добро :Р :))))

-Death_Blade^

5.   Аз пък ще си изкарам страхотно свети валентин с к*р в ръка порно от нета :D:D:D:D:D

6.   Eххххх разбирам те, ужасно е да сме самотни.. НО ще се оправи всичко, трябва да си наясно, че всеки задължителноо преминава през това. Ох и аз какво да кажа за себе си, имам приятел, който много ме обича, а аз не мога да му се радвам. Нито се целуваме, нито се прегръщаме, нито се галим, нищо красиво за което мечтаех. И то защото душата ми страда и мисли за избавление... Душата ми е болна. Депресията не прощава, когато не се лекува на време... така е живота, няма милост, трябва просто да го живееш. Аз съм повече от убедена, че ще бъдеш щастлива, просто въпрос на време!!!
Аз също няма на кого да споделя мъката си. Стоя си тук на работа сега и пиша и ми се плаче цяла сутрин. Ала какво да сторим, понякога сме безсилни...... Просто ще чакаме с надежда.......
Усмивки и умната!!!

7.   Я не се шашкай =))) 14-ти февруари е просто дата. Когато си с някой, с който се обичате, всеки ден е Празник на влюбените =))) Не си я слагай тази дата на сърцето, ами се подготвяй за бъдещето, когато ще си намериш половинката =)
Иначе, обади се да пием по биричка, на Трифон Зарезан - по приятно е от ревтуненето под юргана, гаранте =)

bile

8.   аз съм момче на 21 години никога не съ имал приятелка нито интимна връзка мене питаш ли ме според теб на кой трябва да се съчуства ? Ти си добре защото си момиче.... и за нпред ще си добре , а при мене е сложно!

9.   Що не си организирате един Клуб на самотните сърца (КСС) - да се съберете на Св.Валентин, да се почерпите, да потанцувате, пък и да се на..те за Бог да прости бившите :)

10.   Потърси житието на Св. Валентин, той е дарявал пари,за да може влюбени да се оженят, помагал е на бедните и т.н. Това не е православен празник, но е хубав празник. Българският език е един от малкото (мен единствено познат), които имат две думи за любов - „любов„ и „обич„.
Ами празнувай обичта - към СЕБЕ СИ преди всичко!!!!Защо да си сама - ти си с най-верния си човек.
Не си във връзка от някакви си 3 м. - голяма работа. Погледни положително на нещата - сега имаш време за найстина важните неща - като испитите ти!

11.   Егати и вселенския проблем, 14 февруари ден като всички останали.

12.   Стига с този Св. Валентин.. Всички сте в паника. Какво толкова? Ден като ден? И той ще мине и толкова (: Все едно цял живот ще е 14 февруари. Голяма работа.. Според мен проблемът е това, че страдаш по него, а не че ще си сама. Намери си занимание и не мисли за празника, за да не се подтискаш още повече.

Момиче на 14 години(:

13.   Айде бе не е болка за умиране... Аз пък на 14 дори няма да имам време да пролея и една сълза.Ще съм над учебниците цял ден.. ама пука ли ми? - НЕ! :D И не се обиждай но звучиш като някоя изсушена, престаряла мома.

А ако има в сайта от онези щастливците, които с трепет в сърцето чакат този ден (14 фев.), за да обсипят любимия с тюл, брокат, плюш и купища гащи на сърчица – честито! :D