Правилен избор ?
Заминах да уча висше в северната ни съседка, но съм обвързан от почти години и приятелката ми ме обвинява, че съм направил грешен избор. Моето мнение по въпроса е, че ще разполагам с голямо поле за развитие от друга страна не искам да прецаквам тази възможност заради една жена, защото съм запознат с психологията на жената и не бих имал пълно доверие на една жена( която и да е тя). Относно връзката ни, за тази една година доста се задълбочиха нещата, но и заради тази връзка си прецаках възможността да уча тук в България. Дилемата пред която бях изправен беше да замина и да се развивам или да остана тук, обвързан и работещ някаква мизерна работа за почти никакви пари. Какво е вашето мнение по въпроса, смятате ли, че съм направил правилният избор?

Коментари

1.   да, направил си правилен избор.

2.   Да! И би трябвало да си сигурен в това, а не да разпитваш непознати. Ти вървиш по твоя път (ако се доверярваш от време на време на правилните хора - независимо от пола им, ще ти е мааалко по-лесно). Не очаквай някой да излезе от пътя си заради теб, както и ти не би трябвало да го правиш.

Лола

P. S. : Самото ти изказване, че познаваш психиката на жените е показателно, че нямаш и ни най-малка представа за нея. Това е малко както ако космонафт каже, че познава космоса. Може би е добре да помислиш над това.

3.   Опознал си ти. Момче, бягай се скрии някъде, че се излагаш тука.

4.   Ако любовта е Истинската, няма да ти се налага да избираш. Затова следвай целите си, който му е писано да е до теб, ще бъде.

5.   по начина по който говориш за тази жена се разбира единствено, че не си влюбен в нея, затова споко направил си правилния избор. Явно въпросната мацка не е голямата ти лщбов