Не ме поглежда
Стаава дума за едно момче с което имахме връзка 6 месеца, преминахме през много недоразумения и караници, през тези 6 сеца се разделяхме и събирахме на няколко пъти. Не знам дори дали чувства нещо. Попринцип като сме разделени не се засичаме никъде и е малко кофти, последния път ме остави заради друга и не се бяхме виждали 3 месеца, но преди два дни се видяхме в фитнеса на влизане ме видя и повече не м погледна, възможно ли е нищо да не чувства. Понеже фитнеса е на два етажа и аз бях долу, той горе но от време на време слизаше долу. Обърквам се да кажем, че не иска да ме вижда тогава защо да слиза на моя етаж. Как да се държа към него студено както не е свикнал да ме вижда, или да съм учтива. Искам да бъда с него, не знам как да постъпя. Като цяло ме интересува какво мислите защо не ме поглежда, и как фа се държа?

Коментари

1.   Остави го на мира момчето.

2.   Сигурно сте тийнейджъри. Ами... Това е вашата игра за вашите години - единия бяга, другия го гони и обратното. Като станеш по-голяма ще разбереш, че любовта е друго - загриженост за чувствата на другия, търпение, компромиси...

3.   Нали те е оставил заради друго момиче. Ти какво му се набутваш? Достойнсто нямаш ли? не му пбръщай повече внимание, иначе дори и да се съберете пак ще ти изневерява, а ти ще страдаш. Това ли искаш?

5.   От авторката:
Видяхме се и втори път, държи се сякаш аз на него съм направила лошо, не го разбирам. Гледа надолу и е някак сякаш гузен. Питам се дали наистина е възможно да съжелява. Избягва погледа ми, иначе се върти около мен ама не ме поглежда странно е. Какво е това поведение. Да поясня, че нито му пиша, нито нищо.. Какво мислите за поведението му?

6.   Възможно е да не му е потръгнало с новата и сега да се опитва пак при тебе, за да не е на сухо. Обаче не иска и да се унижава да те моли, та опитва дали ти няма да тръгнеш първа, така ще му направиш отново услуга, защото ти си тази, която ще се унижаваш, ако му се присламчиш.
Мнението ми е, дръж се резервирано (хладно), и чакай какво ще прави. Иначе губиш. Но дори ако пак ти се пусне, не знам, оправдано ли е да му простиш - защото пак ще си му резервен вариант, докато не намери някоя нова.

7.   Щом не те поглежда в очите значи те лъже. Не му вярвай. Не е почтен човек и не ти трябва такъв.