Между любовта и простото удоволствие
Здравейте, дълго време мислех дали да пиша тук за моя проблем или да си замълча, предпочетох да направя първото.
Аз съм на 21 години момче, обвързан съм от вече година с момиче, което обичам - тя мен също. Казуса ми е следния.. оперирах се от фимоза доста късно, миналата година, когато бях на 20.. да не бях правил секс до след операцията. Бързо се случиха нещата с нея и се събрахме, първоначално и двамата не искахме да става сериозно, но то се случи и ето ни една година заедно. Тя е с две години по-малка от мен, но е успяла да бъде и с други момчета преди мен, в което няма нищо лошо разбира се. Проблема обаче ми е, че въпреки, че я обичам и много държа на нея.. мъжката ми природа иска да опознае и други жени. Раздвоен съм между това да я загубя ако изневеря и до това да съм само с нея докато любовта изчезне.. Дилемата е трудна и наистина не знам какво да правя. Тя е имала възможност да опознае други мъже, иска ми се и на мен нещо различни, но няма да е честно спрямо нея да й изневеря само и само, защото искам да спя с друга жена. Супер объркан съм, защото колкото и да я обичам и тя мен, не може да ми даде това, което вътрешно искам.. Какво да правя...

Коментари

1.   Фимозата кво общо има... Като искаш други жени значи се самозалъгваш, че я обичаш.

2.   Несериозник си (всъщност ми се иска д аползвам по-остру думи, но няма как)... не заслужаваш любовта й. Ходи се чукай като животно, щом дивото те зове... Но струва ли си да я нараниш?

3.   Така е, брат. Това е дилема пред всеки мъж. Дори и да беше спал с куп жени преди нея, пак рано или късно тази дилема се появява.

Но за съжаление не може хем х*я до края, хем душата в рая. каквото и да избереш, трябва да направиш компромис. Разбира се, може да и изневеряваш, но не знам до колко е морално и коректно, а аз съм се убеждавал, че възмездие има. Т. е. ако изневеряваш, рано или късно ще си го получиш, убеден съм.

Така че избирай кое ти е по-важно. Но ако се разделите каква е гаранцията, че ще спиш с други жени, освен ако не си плащаш? А ако си с нея - или ще се разделите някога и пак ще си свободен да си чукаш други, или ще се обичате дълго време и така може би ще си заслужава жертвата.

5.   Това е писано от жена, курва и феминистка.

7.   Много хубaвa темa. Дa си знaят момичетaтa кaкво знaчи дa се нaбутaш с девственик.

Aвторе, дa, остaви момичето първо, после действaй. Но първо се рaздели с нея, инaче ще я превърнеш в пореднaтa "кучкa" зaрaди която ще пропищят много тaкивa кaто теб, че жените били... кисело грозде.
И после си ти! Еднодневкa след еднодневкa, е, трябвa и дa ти връзвaт де.
Успех!

10.   Oстави я, не я обичаш чак толкова. А и (под)съзнателно се чувстваш с няколко обиколки зад нея, защото тя е спала с други, а ти не си. Има някакво съревнование, уж "няма нищо лошо разбира се", ама май има... Ако мъжът ми каже, че иска да си навакса, но си седи с мен от някакъв псевдо-морал, моментално го пускам да си ходи. Представи си какво е ти да си влюбен в някоя, но тя да иска да си вее байряка с други мъже. Не е яко, нали? Такива насилени връзки с разминаващи се и подтискани копнежи направо ме ужасяват. Няма нищо по-неприятно от това половинката ти да има желание към друг/а/и, но да си мишкува. Във връзките или всичко, или нищо. Това е.