Укротяването на опърничавия
Здравейте!
Писала съм неведнъж тук и знам, че това е мястото, където мога да получа най - различни гледни точки, затова и пак се обръщам към вас, приятели!
От около две години работя в един офис, предимно с жени. Преди около 7-8 месеца обаче дойде нов мениджър и го настаниха при нас. Признавам, оше от самото начало ми грабна окото, но тъкмо бях приключила връзка с поредния играч (за жалост май все по такива си падам), и някак си първия месец остана незабележим за мен, макар че усещах интерес от негова страна, а и колежките бяха забелязали нещо. След около месец имахме рожденик от шефовете и стана банкет на работа. Там вече ясно си пролича, че колегата ме сваля, но други, които са работили с него ми намекнаха, че си пада женкар и да не се занимавам. Учудващо обаче, когато си тругнах от партито установих, че.. цялото му внимание всъщност ми хареса. От този момент нататък започнаха заигравки в работата, чатове по фейсбук и т. н От самото начало той ми даде да разбера, че интереса му е чисто сексуален. При мен обаче нещата не стояха така - остави, че е страшно красив, у него виждах още амбициозен, интелигентен и целеустремен мъж и това ми харесваше, а всички слухове за бройките му само ме амбицираха да му покажа, че аз съм различна от останалите. Нещо, което допълнително ме привличаше у него беше, че в трудни моменти на работа той винаги ми даваше много добри съвети. След месеци заигравки аз така и не поддадох да ида у тях, а той така и не се съгласи да излезе с мен с цел различна от секс. В един момент си казах, че явно нищо няма да стане и всичко спря. Точно тогава се появи стар ухажор, на който не дадох шанс преди време и аз реших, че сега е момента. Около месец излизах с него и напълно игнорирах колегата си, който явно усети това и започна да прави всичко. което преди очаквах от него - покани ме с негови приятели навън, пишеше ми нон стоп, лайкове на какво ли не на работа само си търсеше повод да дойде до бюрото ми и т. н Така се развиха нещата, че с другото момче не се разбрахме, но кратката еуфория покрай него явно най - накрая задейства нещо у колегата, а и на мен ми вдъхна достатъчно увереност и какво стана - преди 2 дни имахме тийм билдинг в една вила с ресторант и една нощувка. Още като стана ясна офертата колегата ми предложи да си тръгна с него след това. Него щяха го местят в друг офис и аз си казах. че така и така си тръгва скоро поне да свършим работа най - после. След малко мръснишки чатове в ресторанта, крака под масата и там подобни, в крайна сметка си тръгнахме заедно. Честно казано очаквах да прояви егоизъм в секса и да претупа нещата като типичен бройкаджия. Вместо това обаче той се скъса да ме целува къде ли не през цялото време, постара се да ме възбуди добре изобщо.. секса беше уникален. После говорихме доста, включително и за това как щели сме да се виждаме и след като го преместят и въобще го видях за първи път в друга светлина. Аз реших, че няма да спя там и си тръгнах той ме изпрати и всичко е ок, но.... ето че вече го преместиха и не го виждам в работата, а той втори ден не се обажда. Питам се игри ли играе, не е сигурен какво иска ли, мен ли чака.... да се обадя ли аз или не.. не знам.. Чисто интуитивно усетих, че имаше нешо повече от секс онази вечер, но пък сега се покри. Ако секса беше типичния секс за една нощ щях поне да знам, че няма смисъл да очаквам друго, но това поведение ме обърка и не знам какво да мисля. как смятате вие?

Коментари

4.   Личи, че си на ясно със секса за една нощ, но навярно този бивш колега е добавил нещо от себе си за разнообразие, пред вид твоята компетентност. Всеки има индивидуалност. Приеми го като нов вариант краткотраен секс. За нищо не съжалявай. Опитът е ценно нещо. Мъж, който проявява интерес към жената след такава интимност би прегрял телефона от обаждания.

5.   Никаква игра не играе. Искал е секс от самото начало и в крайна сметка го е получил. Това, че сте говорили как "ще се виждате" на мен ми звучи несериозно и като заучена фраза, хората си го казват, когато реално нямат намерение да се виждат. Или поне моят опит показва това, дано да греша.
Ако все пак искаш да пробваш нещо по-сериозно, обади му се ти. По реакцията му ще разбереш дали има смисъл да се надяваш или не.

6.   Човека явно си е показал чисто сексуалните намерения още по начало доколкото се разбира. По това се отличават обикновено откровените мъже които не са много. Останалите ще си говорят обичайните глупости за опознавания и връзки със същата цел.
A изненадващо или не, все още за доста хора секса е взаимно удоволствие. Забелязал съм че доста жени очакват само да са секс кукли на някой да си задоволи нагона като ще е само секс уж. Честно казано ги съжалявам. Този секс с нищо не е по-добър от мастурбирането. Пък ако вземе да ги целува и да гледа и на тях да им е добре, вече почват да мислят за сватба едва ли не. Всеки нормален човек му харесва и да доставя удоволствие, останалите са си сметкаджии и крайни егоисти. Те не са малко напоследък, но пък и не са особено сложни за разпознаване. И не е нужно да се стигне до леглото че да се забележи това. По старо правило като не останеш да преспиш, следва и ти да нямаш особено желание за нещо повече от секс. Ако имаш, може и да изчакаш още ден два(вече са минали), пък после да му се обадиш да се видите евентуално и да си поговорите като зрели хора, каквито се предполага да сте - има ли нещо, няма ли, ще продължава ли по някакъв начин.

8.   Писах му преди 1-2 дни да го проверя и намекнах, че може да повторим. Отговора беше "Може". Сега обмислям да инициирам втора такава среща и дотогава да не досаждам. Готова съм и на това само и само да имам досег до него.. А и се надявам, че ако не изглеждам обсебваща и му предлагам хубав и неангажиращ секс той няма причина да откаже и с течение на времето ще се привърже малко или много...

9.   На грешен път си, не трябваше да му се обаждаш.
И, не, неангажиращият секс рядко се превръща в нещо друго.
Ако знаеш английски, ще ти изпратя една много хубава статия за тези модели на поведение и как да го накараш да се интересува от теб.

10.   Принципно подхода е правилен. Стига да не ти е мъка на края ако не се случи привързването както го искаш. Добре е от време на време да го търсиш и за просто разтоварване и компания, не само за секс. Естествено без досаждане и обсебване всеки ден или през ден. Просто да изглежда спонтанно :) Също да го оставиш и той да го прави понякога евентуално. Ако предимно си търси извинения без да измисли вариант кога да се видите или пък не показва никаква инициатива, по-добре си намирай някой друг. При подобна ситуация най-вероятно няма никакъв друг освен сексуален интерес, и то не особен. Та ще си е загуба на време ако имаш други опции :)

12.   9 номер - да, би ми било интересно да я погледна :)