Харесвам я, а тя е по-голяма от мен и няма да се получи
Млад мъж съм, малко над 20-те. Сред общи познати се запознах с нея. Тя е от друг град. По голяма е от мен с около 8-9 години... което не ме притеснява. Идва от време на време до моя град по работа и се виждаме.

На третата среща правихме секс. Супер беше, на моменти мислех, че ще се побъркам. Определено пак искам, но искам и нещо повече от нея. Самият и характер ме привлича. Много хора биха казали, че вече съм я разписал и да продължавам напред, защото съм още млад, но тя определено ми взе акъла.

Доскоро правих секс с момичета и ходих по проститутки за задоволяване на нагона, но признавам, че не веднъж ми се е случвало от интимни отношения да започна да харесвам момиче.

Усеща се, че инициативата е само от моя страна. Тя нито звъни, нито пише... когато и пиша и започнем разговор по някое време просто приключва...

В един от многото ни разговори тя ми каза, че вече и е късно за авантюри и търси нещо сериозно. Въпроса обаче е защо тогава прави секс с мен... интересното е, че дори тя сама си го поиска... видимо ни беше хубаво, но защо и спадна интереса към мен. Аз съм млад, имам хубава професия и изкарвам добри пари. С малко повече усилия от моя страна мога да издържам и мен и нея. Но искам да знам дали си струва и дали човека срещу мен иска нещо сериозно или просто иска някой, който да я измъкне от провинцията. Живота и е странен и самият аз не мога да я разбера. Като цяло не ми казва много за себе си и все общи неща.

Какво да правя?

Коментари

1.   Защото си има нужди и теб те подкарва ей така, колкото да ги задоволяваш.

2.   Жена на тази възраст, вероятно мисли за деца и семейство. Нормално, има си биологично подходяща възраст, която тя не иска да изпусне най-вероятно. Аз бих поговорил с нея на тази тема, даже мисля, че е важно. Ако ти си готов и можеш да мислиш в тази посока за семейство и сериозна връзка с бъдеще и я обичаш, тогава тя може да се съгласи да остане с теб, но отчети факта, че тя не може да те чака 5-10 години да се наживееш с риск да я зарежеш и тя да остане съсипан човек, ако иска да си има семейство.
Ако наистина иска сериозно отношение, а ти примерно не си склонен да и го дадеш, а и самият начин на започване на отношенията с нея може да буди недоверие в нея, че ти си със сериозни намерения. Ако се съгласиш да бъдеш с тази жена ти не трябва да отлагаш създаването на деца, за да не я прецакаш. Наистина, поговори си открито с нея на сериозни теми и я остави да си създаде семейство от друг мъж, ако това е нейна цел в момента и ти не си склонен.

Ти си написал, че търсиш нещо сериозно, кажи и го, ако е така и наистина я желаеш. Тя знае ли това? И какво и колко разбираш под това сериозно? За мен е сериозно връзка с намерение за далечно бъдеще и намиране на истинска половинка, тоест брак, семейство.

М24

4.   Защо да не се получи? ! Тя знае ли за твоите чувства?
Нищо невъзможно няма на този свят щом и двамата го искат!
Бъди откровен и говори с нея!
Успех!
От една кака, която жестоко си пада по по-младо
от нея момче:))

5.   ЗАщо не? Виж новият френски президент как е женен за по-голяма от него. Поговори с нея, кажи й, че искаш сериозна връзка. Важното е обаче да знаеш дали тя си няма друг там, където живее. Аз бих я изненадала с едно спонтанно отиване до нейния град. Там на място може да видиш дали е сама.

6.   Тя е някъде към 30-те, или малко повече. Все още може да има едно, две, три деца, при желание. Показала ти е, че я привличаш сексуално, обаче, като по-опитна, е наясно, че желанието и инициативата за сериозни, постоянни отношения трябва да идват от теб, иначе просто няма да се получи. Затова не иска да те притиска - знае, че това би те отблъснало. Опитай да я убедиш да ти даде още месец-два, не повече, след което вече да си наясно със себе си. Ако има обич съвместими разбирания и характери, защо да не създадете връзка, семейство, деца? Ето че и над 60-те една жена може да е желана. Разликата във възрастта е пречка само за еснафите.