Когато любовникът ревнува
Мили умни хора от този готин сайт, когато любовникът ревнува от съпруга, страда и го боли до смърт какво се прави? Аз не мога да се разведа, въпреки, че и аз го обичам силно. Той е разведен ерген аз съм омъжена с дете. Искрено моля за съвет!

Коментари

2.   Ами... аз пък съм разведена, свободна много влюбена от години в любовника си. Които хич не ме ревнува. Не му пука. Ми радвай се според мен. Аз се уморих никои да не ме ревнува. Все на такива попадам.

3.   Няма такъв филм. Съпругът ни рано или късно ще разбере за извънбрачната ти връзка. Това не може да се крие дълго. Тока, че се развеждай и заживявай с любовника. Как правиш секс и с двамата и със съпруга, и с любовника, ами нормално е последния да те ревнува, след като толкова те обича.

4.   Ами кьсай с него ти се подиграваш с него и с мьжа си, щом уж го обичаш защо не се разведеш?

7.   Защо е разведен? Дали съпругата му не е постъпила с него както ти със съпруга ти?
Боляло го до смърт - а съпругът ти няма ли да го боли до смърт ако разбере за вас!!!

8.   Това е класически бермудски триъгълник. Ще свърши зле. Избери си единия от двамата. От двете дини под една мишница, накрая не остава нито една. Личен опит.

10.   Ох, миличка, още в първия ред си се объркала тотално. По отношение на изневярата, нейното разбиране и проява на толерантност, тук няма "мили и готини хора" и в това ще се убедиш сама от коментарите. Не очаквай съдействие, за пишещите тук, част от които не са семейни най-вероятно, ама всичко им е ясно, а другите са все още девствени, ти вече си кучка, курва, мъстия, парцал и всичко подобно, което се сетиш.
По темата ти-не знам какво да ти пиша като решение. Просто защото ти самата си наясно, че принципно този втори мъж въобще не трябва да го има.
Иначе долу-горе знам за какво говориш-и аз съм в подобна ситуация, само дето моя забранен плод ме ревнува от колегите. Понякога ми е смешно, но понякога дразни. Ние сме се разбрали още в началото, че перспектива нямаме, нито искаме да имаме и няма да рушим семейства, за да градим ново.

11.   Тези работи е би трябвало да ги изясните преди да започнете връзка. Ще ти се наложи много бързо да се ориентираш към единия защото, любовникът ти няма да се промени/престане и препирните и караниците ще ви станат постоянни и това само ще ви изнерви и връзката ви ще стане нетърпима за теб, а за него вече е....

12.   Нормално е да ревнува. Ако той беше още женен ти нямаше ли да ревнуваш от съпругата му? Разведи се. Нищо друго не може да направиш по въпроса.

13.   Остави тази история. уви, понякога една жена трябва да се опари жестоко от глупостта си, за да не иска дори да чуе думата ''изневяра''. Само ще ти кажа едно :'' погледни се отстрани, ако можеш. харесва ли ти грозната картинка? Защото тя е грозна, без значение какво виждаш в нея. ''

14.   До 10. Та вие вече сте си разрушили семействата с изневярата. Жалкото е, че не го осъзнаваш. Въпрос на време е да ви хванат и тогава... ти си знаеш...
Ж29

15.   Имайки предвид, че сте големи хора, следва, че любовникът първо трябва да осъзнае къде му е мястото и има 2 варианта:
1. Приема нещата такива - каквито са - той е любовник, ти си съпруга и имаш съпруг и си "наляга парцалите", като не възразява към всичко каквото се случва.
2 Не приема нещата и излиза от ситуацията, като не се занимава повече с теб.
Усложнение, обаче е и ако жената се държи към любовника си като към съпруг. т. е. ако и тя не е наясно с местата на играчите в играта...

16.   Според мен трябва да оставиш любовника,защото един ревнив мъж е способен на всичко ,дали от любов или по-скоро от чувство за собственост,не могат да приемат,че делят жената с друг.Възможно. е да те издъни.Търси женен любовник,там вероятносста да се влюби и да иска да си оставя семейството клони към нула.Илин пробвсй само със съпруга ти.И това е всриант.Но щом вече си изневерила,трудно можеш да се спреш.

17.   По-скоро помисли не как да спре да те ревнува любовника от мъжът ти, а как мъжът ти да не разбере за любовника, защото тогава други дертове ще имаш, от които може и да те се понижи либидото.

18.   Изневерите винаги свършват зле

20.   Ами напусни мъжа си и толкова. Не можеш да се разведеш, кое те спира, щом обичаш друг? Зрели хора, а не можете да си кажете истините в очите, защото всеки иска хем да се забавлява, хем да не изтърве домашния уют, сигурното.. И ми е много смешно като някой пише, че има любовник/любовница, но не иска да си разваля семейството!? Че то това " семейство" е отдавна развалено, накъде повече!??

22.   Номер 14, номер 10 съм.
Не искам да влизаме в отделен диалог под чужд въпрос, но нека ти обясня нещо.
Една наистина красива любов с прекрасен резултат(дете) вече е вкарана в битовизма. "Липсваш ми", "Обичам те", "Искам да те видя", "Нямам търпение пак да сме заедно" са заменени от "Какво ще ядем", "Къде са ми чорапите", "Дрехите ми изпрани ли са".
И съответно тази любвов вече е пълна тенджера с храна, простир с дрехи, купчина с чисто пране, пусната прахосмукачка и грижи за детето. И баща му. И единственото непроменено в случая, колкото и странно да звучи, си остава честотата и страстта в леглото(защото на фона на всичко изброено аз продължавам да правя страхотен секс със съпруга си)
И в един момент, от нищото, се появява човек, който преди 30 години също е вкарал любовта си в битовизмите. И той иска да дава и чува красивите думи, изброени по-горе. И ги дава. И ги чува.
Няма разрушено семейство. И няма да има. Аз просто получавам всичко, което ми трябва, но от различни хора.

25.   15 е дал най-обективен коментар за картинката. Любовникът е знаел, че се хваща с омъжена жена. Не е нормално да ревнуваш женената си любовница от съпруга й. Определено се е пообъркал кой къде е и защо. В извънбрачните връзки нещата се договарят още в началото. Ако идеята "само за секс" се превърне в нещо повече и за двамата, следва развод с брачния партньор и оставане само с любовника. И тогава става ясно на кого му стиска.

26.   Една колежка от фирмата ми разказа нейния опит. Преди години, била е на 32-3 години, омъжена с две деца. Шефът й в тогавашната работа й бил любовник цели две години. Примирявал се със съпруга й, но я задържал много често след работно време, пращал я на командировки и други подобни трикове. Но я ревнувал от красивите мъже във фирмата и затова уволнил всички и оставил само жени и мъже в предпенсионна възраст. Накрая той се сдобил със съдружник от чужбина, нямало как да го откаже и този новия отмъкнал моята колежка. Те се скарали, сбили, фирмата фалирала и накрая съпругът разбрал за цялата история. Ревността на любовка й е прекратил брака, разделил децата, прогонил дори новия й любовник. Сега те пак са заедно (с новия), само че и двамата работят в нашата фирма и взимат по-малко пари, а големият й син живее с бащата.

Пази се от ревност, защото всичко отива по-дяволите. По-добре лош съпруг, отколкото ревнив любовник.

27.   Божеее, писнало ми е да слушам за любовници...
Накъде върви тоя свят? ! Около мен е пълно с жени с любовници...
Какво не ви стига? Секс? Пари? Любов?
Секса и парите - добре, ще ги намерите при друг, но любов към любовника? ! Айде стига глупости! Самозалъгвате се!

Аз съм омъжена жена, чакаме дете с мъжа ми. При нас от много време нещата хич не са розови, нямаме много време заедно, секса е от дъжд на вятър, едвам свързваме двата края понякога, нямаме собствено жилище(живеем на квартира), караме 20годишна кола. Но аз го обичам повече от всичко и през ум не ми е минало за друг мъж! Той не е от най-романтичните, не получавам цветя и подаръци, но получавам цялата му любов.
Да не говорим, че се трепе по 14 часа дневно като вол, само и само да осигури що годе добро бъдеще за нас с бебето. Не пие, не пуши и цепи стотинката на 2. Радваме се и на малкото време заедно.
На мен не ми тежи, че събирам мръсни чорапи и гащи от земята, че готвя, пера, чистя, защото на края на деня, когато той се прибере и ми каже "Благодаря ти за вечерята" и ме целуне по челото, за мен няма по-голяма награда!
ЖЕНИ, ОЦЕНЯВАЙТЕ ТРУДА НА МЪЖЕТЕ СИ! ТЕ ГО ПРАВЯТ ЗА ВАС, ЗАЩОТО ВИ ОБИЧАТ! ЗАМИСЛЕТЕ СЕ ОТ КОЛКО МНОГО СЕ ЛИШАВАТ ЗАРАДИ ВАС! ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ!
Стига сте мрънкали за внимание, пари, коли, секс... Стига сте тичали при първия, който ви направи комплимент, защото "ама той ми дава това, което мъжът ми не може... "
ОСЪЗНАЙТЕ СЕ, МОЛЯ ВИ!

~Vassy~21

28.   И още нещо...
значи не можеш да се разведеш, ама можеш да правиш секс с друг мъж и да правиш съпруга си на глупак...

Моят съвет е да сложиш край на всичко това с любовника ти и да признаеш на мъжа си, какви си ги вършила. Той заслужава да знае, най-малко защото е баща на детето ти! Ако може да ти прости, никога повече не допускай да се случи пак подобно нещо. Ако не може да ти прости, най-вероятно ще се разведете и като толкова много си обичаш любовника ще си свободна да си с него без да правиш никой на глупак повече...

~Vassy~21

29.   Като получи нещата, които искаш, ще поискаш нещата да се върнат преди да ги поискаш.
Мъдрост.

30.   27, разбирам какво искаш да кажеш, обаче ти си отскоро заедно с твоя мъж. Много бързо ще ти писне да му събираш чорапи и гащи, когато се роди бебето, но ти пожелавам още дълги години да ти е достатъчно това, което ти дава сега!

31.   Аз пък си задавам въпроса, № 27 какво търси в този сайт и точно тази тема е избрала да коментира...
И понеже вече са минали 4 години и нещо, остава да питаме, как е положението, има ли промяна в битовата обстановка?

За да не е спам, по темата - ревността показва ниско самочувствие, ниска самооценка. Един самоуверен мъж не ревнува лесно. Често това върви ръка за ръка с егоизъм, страх да не бъде сам, изоставен.
Въпросът е, такъв мъж трябва ли на някого?