След последната ни среща не ми отговаря
Здравейте! Отидох на почивка в чужбина за седмица и там срещнах мъж, с който излизахме и спахме заедно последните 2-3 дни. Последният ден се разбрахме да се видим за последно, но той имаше работа, а аз трябваше да тръгвам обратно по - рано от очакваното и не успях само да му кажа, че тръгвам. Малко по - късно му писах и му казах, че той е успял да направи почивката ми наистина прекрасна, но повече не ми отговори.
Въпросът ми е - защо ме игнорира и направила ли съм нещо, с което бих могла да го засегна?

Коментари

1.   Това се нарича летен „флирт“ и този човек е или женен, или има сериозна приятелка. Пий една студена вода

2.   Авторката:
Аз не съм очаквала нещо сериозно. Исках просто някакъв отговор, а не просто всичко да приключи на момента

3.   Повече дами да има като теб на тази земя, светът щеше да е по-хубаво място. С нищо не си го засегнала :))

4.   Пий една бира и се успокой. Всеки харесва лесни жени като теб. Като бях по-малък и аз ходех по ку*ви. И не съм ги търсел, дори името им не знаех.

5.   Очаквала си като е "спал" с теб да те потърси ли?
Ако си искала неангажиращ секс или лятна авантьора за разпускане, не би писала в сайта и да ни питаш, защо аджеба е постъпил така.
Сама можеш да си отговориш на въпроса!

6.   Това е секс за една нощ. За него не е нищо сериозно. Няма и да те потърси повече. Това не е връзка.

7.   Не мисля, че е трудно да се деосетиш, че е искал просто да те изклати!

8.   Спал е с теб, това е била целта. Ти сама си си виновна, за една седмица си там, а веднага си спала с някой. Надявам се да няма приятелка, че тогава ще пишеш тема от рода „Жената на любовника ми ме приби, защо? ”.

9.   Па много бързо пускаш на чужденците. И за теб това не е било нещо за момента, а си очаквала връзка.

10.   Авторката:
1. Инициативата да излезем и да спя с него беше повече моя.
2. Не съм очаквала връзка, а просто да не исках да спя с него и след това да не го чуя повече.
3. Дори аз му казах в самото начало, че за момента не искам никаква връзка, а всичко е едно забавление докато съм там и няма да имам против ако поддържам някакъв чисто приятелски контакт с него от време на време.

11.   Не си го засегнала с нищо...И двамата сте си направили кефа и до там..Предполагам,че си имаш доста приятели и едва ли чакаш на неговото "приятелство" слагай усмивката ,тегли една майна на всичко и така :)

12.   Авторке това е краткотрайно изживяване. Аз не бих била съгласна на такова, смисъл би ми било неприятно и не говоря примерно защото нали бих очаквала връзка, по принцип не знам на мен като жена не би ми доставило удоволствие, аз какво ще разбера в крайна сметка от такова изживяване, само за мъжете е хубаво. До 8, :D, а тя жената на мъжът от къде ще зная тя дали изобщо е спала с него или е била любовница ама ей така предполагаемо ще се хвърли да я бия, мен ако някоя жена така ме нападне със или без причина, хич няма да я гледам, ама че това си е подсъдимо.