Влюбих се в колега
Всичко започна 2016 година октомври месец. От момента в който го видях и реших, че искам да съм с него. Така и започна с уговорка само за секс, в първите 3 месеца си беше точно така. Следващите 6 месеца той се промени, виждахме се много често, всичко беше прекрасно. Имали сме спречквания, но не чак толкова страшни. В една прекрасна събота преди 2 месеца и половина ми изпрати СМС със снимка и колко му липсвам.. и в понеделника ме игнорира тотално. 1 седмица не вдига, не отговаря... в петък отидох до тях. Бях готова за раздяла уви събрахме се. И от там започна ужаса. Вече не беше същия, вечно нямаше време. Питах го има ли друга - отсече не. Виждахме се веднъж седмично евентуално. Спря да споделя, игнорира ме. Издържах до преди 2 седмици и го питах отново има ли друга жена той полудя, развика се и каза, че приключваме всичко. На др ден след работа му писах да го чакам ли и той каза аз бях ясно сериозен. Приех го, поплаках си бая. Той замина на почивка. Естествено харесвах му снимките, уж бяхме приятели. На моята профилна снимка той коментира целувка със сърце, отделно харесваше снимките.. никога не го е правил до сега. Очаквах като се върне да ми каже нещо уви не. Питах го какво е това той ми каза "шега" и "пияна глава". Полудях, разкрещях се, че съжелявам, че го познавам. Бях толкова сигурна, че е променил решението си :( уви не стана по-лошо.. някакви съвети тук

Коментари

1.   Цялото нещо прилича на една излишна драма. Според мен той те харесва, но поради някакви негови си причини не може да го изрази и приеме за себе си. Аз с първото си гадже, въпреки че я харесвах, реших да скъсаме, за да се "докажа", че имам власт във връзката (защото според мен се виждахме рядко и в повечето случаи само когато тя поиска), че съм независим и така нататък. Апък тя отначало не искаше да късаме, но накрая се съгласи и аз още повече се изнервих. Получих каквото исках, а защо се нервирах не разбрах. След това реших, че искам да съм с нея, но тя вече не искаше. Та, на нещо такова ми бие и вашето...

Дай му малко време, не му лайквай снимките. Ако той ти пише, отговаряй лаконично. Изчакай периода да премине, евентуално акълът ще му дойде в главата.

2.   Искал те е само за секс. А ти го напираш да сте гаджета. Той не иска. И със сигурност си има друга. Остави го, не му досаждай. И си имай едно наум, че жените като правим секс се влюбваме. А мъжете-не.

3.   Така става като си го избрала по хубост и въобще не си се вгледала в характера или качествата му. Очевидно нещо не е в ред.