Изгубих се
Незнам на къде да тръгна, незнам какво искам от живота... имах прексрасно, любящо и вярно момче до себе си и живота беше прекрасен. Макар да е имало проблеми между нас, те винаги са оставали на заден план и най-важното беше, че се обичаме!

Изведнъж обаче се появи той.. моето изкушение (единственото за 6 годишната ни връзка). Дълго време се опитвах да устоя накрая обаче се предадох като се надявах това да бъде мимолетно изживяване и като преключи всичко да продължи по старо му - колко наивна съм била!

Това момче ми даваше тръпката и страстта, които ми липсваха във връзката с приятеля ми. След като се появи другото момче започнах да виждам все повече отрицателни черти в приятеля ми и наистина счетох, че връзката ни е достатъчно изхабена и трябва да преключи.

Когато обаче изрекох това на глас и видях болката и сълзите в приятеля ми всичко в мен се разкъса от болка. Вече дори когато съм с другото момче не се чувствам добре, непрекъснато чувствам вина и угризения за това, което съм направила, а междувременно и новото момче в живота ми започна да се привързва към мен и да има надежди за бъдещето ни...

Сега незнам на къде да поема, неискам да се връщам при предишния си приятел от съжаление, няма да е чесно, но неговото страдание ме прави половин човек. Искам да мога да си върна тръпката и страста към бившия си приятел, да забравя другото момче и да продължим напред, но немога. Проблем е и това, че бившия ми приятел не е при мен в града, а другото момче е съвсем близо до мен и това определено оказва значение, защото за да преодолеем тази криза е необходимо да сме заедно, а това в момента не е възможно... много голяма каша забърках и незнам как да я оправя и кой е пътя на щастието. Сигурн не съм първата, която изживява подобно нещо, но наистина невиждам изход и просто се съсипвам...

Коментари

1.   слушай сърцето си, никой не заслужава да бъдеш с него от съжаление! Ако сега се върнеш при бившия, той ще ти го натяква цял живот... остави го, той ще си намери друга - прочетен вестник не се чете

2.   Стига с тия правописни грешки, ве! Как да ви чета глупостите докрай така!!? НЕ ЗНАМ, НЕ ЗНАМ