Той наистина ли ме харесва?
Преди няколко години се запознах с едно момче, но едва от последните 4-5 месеца излизаме заедно, или с компания или сами. Не мога да разбера дали ме харесва. Имаме общи приятели и всички го водях женкар, пише си с много. И е отворен, уверен и много добре изглеждащ. От друга страна не знам да е излизал насаме с някоя наша обща приятелка... имаше един период(около месец), в който се виждахме всеки ден или поне се чувахме, после срещите ни оредяха, по едно едно време той си мислеше, че си имам приятел и ми правеше забележка за едно момче. Но беше просто подмятане и така в продължение на 2 месеца, по-рядко се виждахме, понякога ми правеше някакво подмятане, но не мисля, че беше сериозен. Онзи ден му помогнах за нещо за университета(беше дребно) и някалко дни по-късно след като не бяхме излизали около месец, ми писа и се обади да се видим. Не знам как стана, но повдигна въпроса какво мисля за него като гадже. Казах му, че не си позволявам да харесам момчета, които си пишат и харесват още 10 момичета. А той ми каза, че това не значело нищо, понеже не излизал с тях (и ми даде пример с мои приятелки, с които нито си пише, нито нищо, само си говорят като се видят). Просто бил общителен. И започна да изброява как често излизал с мен, след като му казах, че наскоро съм осъзнала, че. човек трябва да се държи по-специално с хората, които харесва, било като приятел, било като гадже. Тоест, че съм по-специална. Но не мога да разбера като приятел или като момиче ме харесва. И дали не си играе с мен. И дали въобще е имал нещо повече в предвид, освен, че сме добри приятели. За толкова време не би ли следвало да осъзная дали ме харесва. Трябва да вметна, че ми беше взел шоколад( за това, че съм му. помогнала) и плати играта на билярд и дарца след това, но са ми казвали момичета, че си е такъв. Не знам. Много съм объркана. Харесва ли ме или просто си играе с мен. На моменти ми изглежда сякаш не вярва в себе си, макар да изглежда много уверен обикновено. Но не са ли всички свалячи такива? Какво да правя?

Коментари

1.   Класически женкар

2.   Вярвай на интуицията си.
Ако нещо ти подсказва, че си играе с теб, дистанцирай се от него.
Времето ще покаже дали действително му пука за теб като приятел или нещо повече.
Един човек, който наистина те харесва и изпитва искрени чувства към теб ще направи всичко възможно, за да ти се докаже и да те накара да се чувстваш спокойна.

4.   Когато мъж харесва някоя жена, не си пише с още 10-20 просто ей така за спорта. Дори да е "общителен", търсенето на комуникация с жени конкретно говори точно какво има предвид с тази дума. За подобен тип хора по-специалната е винаги тази с която са в момента. Това че не си го видяла да излиза с другите момичета не означава нищо. Играчите знаят как да поддържат разстояние между жените които бройкат.
Какво да правиш ти решаваш - ако искаш просто секс, няма проблем, но не се връзвай с чувства на подобен тип. Те точно на това разчитат за да им улесни преспиването с девойката. Ако искаш нещо сериозно - търси другаде.

5.   Добре бе наистина ли сте толкова наивни? Ами да ти отворя очите, не си единствената със сигурност, той си играе с теб и то доста добре, а ти му се вързваш.

6.   Разбира се, че те харесва - момиче си, сигурно си хубава, иска му се да правите секс. Дори да не си много хубава, нищо не му пречи да те мине. Само това, че не е правил секс с теб е достатъчно, за да те поиска.
Така мисли един бройкаджия. Толкова е елементарно и просто, не разбирам защо жените винаги се вкарват в някакви филми. Май не можете да живеете без драма.
Дали е ОК да пуснеш на такъв - това всяка жена решава сама за себе си.

7.   Много лесно ще познаеш дали е женкар. Женкарят е уверен в себе си и безцеремонен. Той няма какво да губи. Точно това е най сиилната му страна, с която привлича. На мен не ми изглежда мн женкарско да ти носи шоколад, но най вече да е неуверен. Обаче това, че другите говорят за него така, не го подминавай. Често пъти е вярно. Щом е отворени, уверен и много добре изглеждаш, аз гласувам за женкар. След време ще осъзнаеш, че перфектните мъже все са женкари. Той е най красивият в компанията, най забавно, с хубаво тяло. Е да... Ама всяка си мечтае за такъв. Колкото по зле изглеждащ мъж си хванеш, толкова по вероятно е да те цени и да не кръшка.

8.   Номер 7, къде прочете че е бил неуверен. Самия жест с шоколада си е точно женкарски номер, да покаже "специално" отношение към нея. Не бъдете наивни.