Изневерява на приятелката си с мен
Здравейте, искам да споделя с вас терзанията си относно един мъж, в когото очевидно съм влюбена. Историята е следната, накратко - аз имам сериозна връзка от 5-6 години, но с приятеля ми не живеем заедно, поради това, че искаме и двамата да живеем в хубаво и луксозно жилище, а тези неща не стават от днес за утре, и все си чакаме професионалната реализация и по - добрите заплати, за да реализираме мечтите си. Но докато ние си чакаме, аз започнах интимна връзка с друг мъж, който също си има приятелка , но и тя е сериозна, колкото е моят приятел - те също не живеят заедно. От 3 - 4 години са гаджета. Виждаме се приблизително 1 - 2 пъти в месеца с него - това продължава вече 2 години , правим много страстен секс, но всичко между нас се изчерпва с това. Когато сме заедно си говорим, даже доста, но никога за нас като двойка, и никога за нашите гаджета, ама наистина никога. Лошото в цялата история е, че винаги съм била влюбена в него и винаги съм искала да сме заедно, не само в леглото, и не само да се крием, а да зарежем всичко и всички и да заживеем заедно все едно къде. Ако ми кажете как според вас да постъпя, ще съм ви благодарна.

Коментари

1.   Първо решаваш с кого наистина би искала да живееш - да си говориш, да прекарваш весели и трудни моменти и естествено да правиш секс, който наистина те удовлетворява. След което, ако това е тайната връзка направо му казваш какво изпитваш. Предлагаш му, ако не е в състояние веднага да ти отговори да не се чувате и виждате докато не изясни позицията си. По раекциите му ще разбереш как те възприема - като малко и разнообразно сексуално приключение или като жена, в която съзнателно или не е влюбен. Вие не сте официално обвързани и би трябвало да решите как и с кого искате да прекарате живота си.

3.   Май не знаеш, какво искаш. Нито съм за първия, нито - за втория. В смисъл - абсолютно неориентирана си. За гаджето ти не си готова да зарежеш всичко и да заживееш, където и да е, а само в хубаво и луксозно жилище. С втория също не живееш(не акате в една тоалетна), а е романтиката на редките срещи и секса на млади и "загорели" люде.
Направи едно "хоп" в живота си за начало. Аз никого ен съм питала, в кого да се влюбя, с кого да живея, за кого да се омъжа, а ти в нета искаш такива съкровени въпроси. Това е твоят, а не моят живот.

4.   Ти може и да си влюбена, ма той както описваш нещата май не е. Щом никога, ма никога не говорите за Вас двамата като двойка и не обсъждате приятелите си /ако мога така да ги нарека/ означава, че за него май си е просто само хубав секс.