Да му пусна ли ?
Здравейте. Момиче на 15. Имам сериозен приятел от 5 месеца. Както всяко момче иска секс. Аз не съм готова на тази възраст да го направя, но ми е тъпо когато знам че го лишавам от това. Вече не знам дали искам да продължи тази връзка, защото рано или късно ще направим още по-дълга връзка и няма да има как да се измъкна от тази част на връзката. Но момчето мн държи на мен и изрично ми каза че не би ме зарязал никога. Та въпроса ми е какво да направя. Объркана съм. Предварително благодаря за отговорите!

Коментари

1.   Ако е готов да те чака и наистина не би те оставил, какъв е проблемът? Кажи му, че не си готова. Ако каже, че ще чака - супер, ако напира или иде при друга само за секс - знаеш къде е вратата.

П. С. сериозен приятел на 15 години? :D Виждал съм, ама няма!

2.   Ти добре ли си на 15 години. Изобщо вие знаете ли какво искате и какво да правите. С тези неща шега не бива. Гледайте си ученето до 18 години и после си правите нещата в леглото. За всичко си има време да го почувствате и изживеете.

3.   Като гледам така...никой не е умрял от НЕправене на секс. Я малко по-сериозно. Ако си готова да му дадеш тялото си - направи го. А вече дали после ще съжаляваш за това или не си поемаш риска.

Гледай само да не стане така, че връзката ви да се крепи на секс, защото е много примитивно да задоволяваш тялото си и да мислиш, че задоволяваш душата си.

4.   Не му пускай. Ако те обича както твърди ще те чака щом не си готова. Ако не те чака, значи не те обича и следователно не си заслужава да му пуска. На тази възраст си гледай уроците, секс може да правиш цял живот, но лошите последствия от ниски оценки не можеш да оправиш...

11.   Отвори вратите на РАЯ и му пусни да влезе там където е вечно блаженство. До кога ще чакаш, когато станеш на 30 години ли?

12.   Щом не си готова за нещо значи не трябва да избързваш да го правиш! Ако той наистина държи на теб няма да те притиска не го ли направи довиждане!

13.   Абе, да не му пуска, ок, ама някой чакат и година и повече, последиците са винаги тежки за момчето.

15.   Момичеее, не прави експерименти с тялото и душата си!
"Сериозен" приятел на 15 години и от 5 месеца няма - сериозен за какво, че има 5 лв. в джоба си да почерпи с едно кафе, сериозен с това, че от 5 месеца те ухажва с парите на тате, сериозен с това, че може да създаде семейство и да гледа дете? Я се поогледай в околните теми, виж колко забременени и изоставени има, виж как момичета на по 27-30 не могат да срещнат сериозни младежи, виж как "сериозните" младежи се хвърлят по по-големите каки и мениджърките си! Отпусни се и си гледай кефовете - за секс никога не е късно, а и на никого не си длъжна, това че на него му се прави секс не трябва да се превръща в твой проблем!
Нали не искаш да си парцал в нечии ръце - ако много държи на теб ще те почака, но съм сигурен, че след още 2-3 месеца ще си свие дърмите и ще се насочи към друга по-пускателна.

16.   Направи го, когато и с когото и готова и когато сама го искаш. Не и по-рано.
Весело изпращане на 2017-та и щастлива 2018-та! :)
Ж30

17.   Ако ще пускаш на някой трябва да го направиш, САМО АКО НА ТЕБ ТИ СЕ ИСКА.

18.   Номер 2, това е от наръчникът - как да стана стара мома! Може ли сериозна връзка без секс? На 15 много момичета правят секс, че дори и от по-рано. Възможно е много от даващите съвети да изчакаш, все още да не правят секс, макар че отдавна са били на 18 г. Има и други методи, хем да освободиш момчето от "напрежение", хем да останеш девствена. Ако се опасяваш от болка при дефлорирането ще ти препоръчвам поза - заставаш в края на леглото легнала по гръб и си пускаш краката на земята. Тази поза е подходяща и ако жената има стягане във влагалището, проникването е много лесно.

19.   18, то така се става стара мома - като чакаш до 18. :D Дай всички да си правим сефтето на 14- 15, че да не останем стари моми. Ъ, опа... моето време отдавна е минало. Еми, какво да се прави, ще свиквам с мисълта, че ще си остана стара мома, нямам друг избор.
Друг е въпросът колко е сериозна връзката на авторката, щом пита тук, както и връзките на повечето нейни връстници. Ако се чувства готова, да го направи, само да не се окаже, че момчето я използва, защото съществува и такава вероятност. Да внимава и да помисли.

Black Sabbath