Да бъда обичана - несбъдната мечта
Здравейте, на първо място моля модераторите да удобрят историята ми.
Аз съм момиче на 19 години и макар, , живота да е пред мен'' нещо в мен все мечтае и се стреми към любов и топлина в настоящето. Не съм имала връзка до сега и най-голямата ми мечта е да бъда обичана. Не очаквам той да е перфектен и всичко между нас да е идеално, не се залъгвам и че това ще направи живота ми чудесен.
Липсата на обич адски много ми тежи, чувствам някаква празнота и не знам как да се откъсна от това чувство и да се концентрирам върху друга част от живота ми.
Може би аз не ставам за обичане. В момента харесвам едно момче, но след като почнаха да потръгват нещата между нас, той ме отряза със стандартното изречение, че има нужда от време. Сега се чувствам още по празна и необичана. За втори път чувам това изречение и може би вината е в мен. Аз просто не ставам за връзка. Интересна съм в началото, а после.. не ме искат. Не мога да бъда обвързана и обичана. Какво ми има? Защо не заслужавам поне малко любов? Може би като искаш нещо твърде силно, то ти се отнема. Лошо ли е, че да искам да бъда обична е най-голямото ми желание. Винаги съм смятала, че уроци и работа мога да получа с упорство и труд, но любовта е друго, или някой те обича или не, там нямаш контрол над чувствата на другия.
Знам, че съм само на 19 и има време за тези неща, но празнотата в мен не смята така. Искам и мен някой да прегръща, и аз да съм важна за някой.
Извинявам се за грешките и благодаря че прочетохте историята ми.

Коментари

51-55 от 55

67.   Авторке, ако съм разбрал правилно от твоята тема, до сега си имала два неуспеха в любовта. Това изобщо не е страшно. Повечето хора имат далеч повече неуспехи. За да намериш любовта си, пробвай повече. Виждам, че само от два неуспеха неправилно си внушаваш, че не ставаш за връзка.

74.   Аз пък ще напиша коментар в защита на Black Sabbath, момичето разбирам какво му е, защото и аз съм в подобно положение даже съм и неин набор и месец доколкото знам :). Та искам да попитам другите, вие въобще интересували ли сте се за някой друг освен за себе си, явно не, вместо да пишете коментари по темата, вие нападате дадени хора като BS, и пишете, че по цял ден стояла в сайта и пишела под всяка тема, аз пък я адмирирам за това, че отделя време от себе си за да се опитва да помага на различни хора по различни проблеми, и да се сблъсква с ограничени хора търсещи интрига, никой не е безгрешен, опитвате се да заклеймите свестните хора. Колкото до коментар номер 69, селото от тебе явно не излиза, а още по лошото е, че си жена и не ти отива да пишеш по такъв начин, имаш късмет, че не си го писала това в друг сайт, да слеза на твоето ниво и да те наредя.
Woods of Desolation

78.   74, благодаря за думите. Дано наистина да ги мислиш, понеже вече не знам кой ми пише, колко човека се обръщат към мен и пр.
Аз казах, че ще се опитам да пиша по- качествени коментари, пък за кого съм кухо к_леме и на кого пречи псевдонимът ми, не ме вълнува особено.
Още един път се извинявам на авторката, сигурно вече доста се дразни на спора. Много съжалявам, че се получи така. Вече наистина да вземем да спрем.

Black Sabbath

81.   Покана към Авторката и Black Sabbath.
Момичета, аз съм един от хората, които следиха тази тема. Писах тук под номера 15, 18, 31, 49, 63, 66. Понеже ми допадна как разсъждавате, да ви кажа - аз наскоро създадох моя тема тук - в раздела "Любов и изневяра". Казва се "Мъж да го свалят жените навсякъде". Напоследък беше на около 66-то място. Ако искате вижте темата и ще се радвам да напишете какво мислите по въпроса.

82.   Пожелай си да обичаш, а аз ти пожелавам да бъдеш обичана.

51-55 от 55